Бременни майчета от Добрич

  • 65 064
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 831
Здравейте,предлагам тук всички бременни мамита от Добрич да обменяме своя опит до сега,да си помагаме за един от най-щастливите мигове в живота на един човек и споделяме мнения... Hug

# 1
  • Мнения: 531
Не съм бременна в момента,но се записвам да ви следя:)

# 2
  • Мнения: 1 831
супер  Hug добре дошла...

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 42
Записвам се и аз Simple Smile само че, като бременна  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 831
добре дошла и на теб  Hug коя седмица си

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 42
В 16 г.с. А ти? Предполагам и ти си бременна Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 831
охоо ти си напред аз съм 8-ма седмица,ама се притеснявам.Предната седмица като ходех на преглед каза,че съм била в 7-8 седмица а отговаряло в размерите на 6-та.Доста изчетах и уж нямало нищо притеснително а и самия АГ ми каза,че може да не е изчислил правилно нещата.Та накрая на месеца пак съм на лекар.Кой ти води на теб консултациите. И първа бременност ли ти е

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 42
Да, първа ми е. Регистрирах се при Байчев. Бързо минават седмиците да знаеш Simple Smile На мен също ми излезе на консултацията такова разминаване, но е нормално мисля. А предната седмица беше същите размери главичката, все едно не е порастнало изобщо. То си зависи къде постави маркера за измерване, така че винаги може да има разминаване. Бях се постреснала и аз, нормално е, но не се шашкай  Hug

# 8
  • Мнения: 1 831
Аз съм при Петев.То дали при него или Михайлова(майка му) малко същата работа,тя изцяло е предала щафетата на него.Та направо не се виждам как ще дочакам и иазкарам 7 месеца още ...живот и здраве.На теб кога ти е термина.

# 9
  • Мнения: X
И аз се присъединявам към вас. Успех и лека бременност, момичета  Simple Smile Hug

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте.И аз бих искала да се включа при вас.Лека бременност пожелавам на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 831
Колко хубаво ,че се увеличаваме  Hug
Как сте днес момичета Heart Eyes

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 42
Здравейте, лека бременност на всички и от мен. Хубаво е, че ставаме повече. Hug
Добре съм аз, дебелея си  Laughing Laughing Laughing уж не хапвам прекалено много, но май се отпуснах да ям повече бял хляб и затова. Но вчера си взех многозърнест Simple Smile
Разхождате ли се в това хубаво време? Simple Smile

П.С. На 6.08 ми е термина.

# 13
  • Мнения: 1 831
Аз не съм се престрашила да се претегля макар,че живот и здраве имам още мнооого да качвам
vilityy в кой месец каза ,че си
А относно разходките,така ми се иска ,ама съм на работа и хич не ме свърта на едно място.Сякаш така гаденето ми повече се увеличава.

# 14
  • Добрич
  • Мнения: 42
В четвърти месец съм. А за гаденето - мисля си, че е на психична основа. Аз имах само като бяхме на екскурзия (долу горе в твоите седмици) от всичко ми се гадеше, защото храната им е различна. Прибрахме се вкъщи и нямах повече нито гадене, нито повръщане.

Общи условия

Активация на акаунт