КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС С РИСУВАНЕ

  • 144 657
  • 1 483
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 558
Гита Ог,приети сте. Вчера си поиграх с ексела...

# 1 096
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И аз такива сметки направих, но искам да го видя черно на бяло  Grinning Че и по мои сметки трябва да си е в Рекламата, т.е. по първо желание.
Тя щерката вече се е чекнала във Фейса, че учи там  Mr. Green Рибата още в морето.....

# 1 097
  • Мнения: 77
Честито на всички за добрите оценки! Ние ще се надяваме само на Полиграфията Sad. Дано се сетят по-скоро да извадят класиране, за да се ориентираме какво да правим. Нещо губим надежда..

# 1 098
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Има вече качено класирането в НГПИ - http://ngpisvetiluka.com/Klasirane.pdf
Юпиииииииии

# 1 099
  • Мнения: 77
Честито! Успех на девойката!  bouquet

# 1 100
  • Мнения: 392
Йеее! И ние сме вътре, както се очакваше! newsm08
Честито Гита!  newsm51
Хайде и други да се похвалят  newsm68

# 1 101
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Честито!
Успех на децата и заслужена почивка!

# 1 102
  • Мнения: 668
Честито на всички за добрите оценки! Ние ще се надяваме само на Полиграфията Sad. Дано се сетят по-скоро да извадят класиране, за да се ориентираме какво да правим. Нещо губим надежда..

В сряда.

# 1 103
  • София
  • Мнения: 249
Някой питаше по-напред дали в Св. Лука учат на смени. Не, не учат на смени. Но има дни, в които започват от 8.00 часа, когато стартира първият учебен час, а в други дни започват от втория или третия час и продължават до към 15-16 часа.
Училището си е много добро. Всички учители държат на предметите си и изискват от децата. Така че и да се променят мечтите им нататък, ще имат базис знания да учат нещо и в съвсем друга посока.
На първата родителска среща миналата година имаше родители на абитуриенти, които споделиха своето възхищение от добрите учители в Приложното.
Аз засега съм доволна.
Ще споделям и нататък.

Радвам се искрено за всички деца, чиято мечта да учат в св. Лука се сбъдна!

Ина, благодаря ти за хубавите пожелания за дъщеря ми.

Сега да им пожелаем на всички едно спокойно и щастливо лято!

# 1 104
  • София
  • Мнения: 596
Честито на всички деца приети да учат! Руба приятна почивка на детето! Заслужена е! Лени, имай вяра! Нещата ще се подредят! Краят се вижда!

# 1 105
  • София
  • Мнения: 39 762
Гита, още веднъж браво. Много успехи ѝ пожелавам.

Навремето на щерката ѝ бяхме купили "Ръководство за рисуване на фентъзи герои" от Мат Диксън, но тя така и не реши да продължи с рисуването.

Твоята щерка ще прави рекламните карета за сайтовете на моята  Joy

# 1 106
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Благодаря за честитките  Simple Smile Още не мога да повярвам.
За който се вълнува - таксата за дарение в НГПИ е 50лв, работят от 08:00 до 17:00ч, до 07.07 си е записването. Ние чак на 06-ти ще можем, та ако има и друго важно инфо, ще се радвам, ако споделите.

НПГПФ са се взели съвсем на сериозно - до 03.07 се чака класиране там. Поне така пише на сайта.

# 1 107
  • Мнения: 39
Честито на всички деца приети да учат! Руба приятна почивка на детето! Заслужена е! Лени, имай вяра! Нещата ще се подредят! Краят се вижда!

Здравей INA, тази година в темата са майки на супер талантливи и можещи деца. Нещата май изглеждат по-спокойни в сравнение с нашите терзания миналата година или на мен така ми се струва  Laughing Разбира се, че след година време, малко по различно ги виждам нещата, но и трябва да те похваля още веднъж, че твоята тема спасява всички майки във време на кандидатстване. Радвам се, че я поддържаш и че си все така оптимистична и мотивираща.

# 1 108
  • Мнения: 1
Здравейте Дами,

Днес сутринта пристигна новината, че и моята дъщеря е приета в НУИИ "Илия Петров" /второ класиране/.
Ина, Благодаря Ви за темата!!! Информацията, която получавах от темата през последния месец /четях тайничко, никога не съм писал във форум/, беше изключително важна за моят стоицизъм и кураж, които предавах на дъщеря ми.

Благодаря ви Дами!
Спокойни и слънчеви дни!

# 1 109
  • Мнения: 668
НПГПФ са се взели съвсем на сериозно - до 03.07 се чака класиране там. Поне така пише на сайта.

Доста сериозно... Вчера по телефона ми казаха за сряда  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт