Една надежда в мене тлее - живот във мен да заживее! - Тема 58

  • 26 231
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 121
Добро утро   bouquet

Буци, много се радвам, че ЦС е завършила с хубав резултат!  Hug

Биби, не се вглеждай много много в тия симптоми!  Hug

Mushmoranka, не се паникьосвай излишно, ами направи тест  Peace

Карамел, да ти е живо и здраво детенцето  Heart Eyes

После се връщам да чета и пиша още, че ми възложиха задача за изпълнение  Crazy

Последна редакция: вт, 25 фев 2014, 12:04 от Ellie D

# 691
  • Мнения: 2 003
Добро утро и от мен!
Честит рожденник на Карамел!  nbirthday Да ви е  здрав, много щастлив, луди игри и много усмивки!

Стискам палци на всички, НЕчакащи  Hug

Ние сме отново в София. Утре ще подаваме документите към фонда. Трябваше днес да се срещнем с уролог-а, но е бил зает и го оставихме за утре да свършим всичко. Доста ме доядя, защото от вчера сме тук, заради това. Ако беше казал, още в петък, когато се разбираха с моят мъж, щяхме днес да си дойдем, а не да дремем, но ... такава е. Никои не се съобразява с теб, а ние с тях ... Simple Smile

ХУБАВ ВТОРНИК НА ВСИЧКИ!

# 692
  • Мнения: 1 234
Карамел да ти е живичко и здравичко детенцето другото се нарежда Simple Smile
Мушморанка бързо взимай тест,че имам хубаво предчувствие  smile3521 smile3508
 Аз не знам как ще издържа до петък евентуално за тест,симптоми измислени или не толкова имам в изобилие само болките от ляво и това,че нощем не мога да спя и да си намеря място са може би най-реалните.....то с моя смотан Ц от по 40 и ...дни ако и този месец не стане ще си откача за другия  #Crazy Joy Преди не исках детето ми да е зодия скорпион,но сега вече изобщо не ме бърка само да се появи психически и физически здраво  Praynig
П.С. : направо като си проетох поста и ми стана тъпо,защото има момичета с къде къде по-големи проблеми от моите,а пък аз се вайкам за глупости....  едно голямо ИЗВИНЯВАЙТЕ всички,който чакате решаването на проблемите си и ЧУДОТО с месеци, дори години........ Sad

Последна редакция: вт, 25 фев 2014, 09:44 от Didi_Sevlievo

# 693
  • Мнения: 270
Добро утро и от мен, момиченца  bouquet
Mushmoranka да вземеш да препишкаш един тест....мисля си за нещо хубаво:)
Буци, хубави новини, дано ти е олекнало и се чувстваш по-спокойна сега.
Кремика да ти е здраво и щастливо рожденничето! Много да те радва!
bs30(биби) звучи добре, това придърпване....аз като не разбирам много от симптоми си мисля, за най-хубавото!

# 694
  • София
  • Мнения: 1 609
Добро утро!

Другата седмица ще ходя на ендокринолог и се надявам да се разбере какво, аджеба, ѝ има на моята щитовидна жлеза, но друго не ми се случва и няма какво да кажа.

Карамел - честит рожденик, да ви е жив и здрав, много да слушка и скоро да стане батко!

Мушморанка, взимай тест, а дано е положителен Simple Smile

Хубав и успешен ден на всички!

# 695
  • Мнения: 933
Здрастииии и от мен днес.Най-накрая седнах да си пия сутрешното кафе...и да ви прочета.
Жив и здрав да е рожденника на Карамел....много да ви слуша и радва...  bouquet
Дзвер...нещо ново при теб,накакво развитие... Hug
Мушморанке направи един тест и не се мъчи момиче...стискам палци.. Peace
На всички гушки много.
Аз сега се върнах от лабораторията...пак изхвърчаха 150 лв... ooooh!
Повторих ТСХ и Пролактин,освен това пуснах и АМХ както и на ММ -Chl.trachomatis YgA и YgG.Изследване за кръвна група и на 2-та.
Тоито... Hug

# 696
  • Мнения: 821
Здравейте момичета  Hug Добро утро и  успешен ден ви пожелавам ! Аз малко ви позабравих, признавам си  Embarassed но знам че ще ми простите, беше заради служебни ангажименти... Та - успях малко да ви попрочета отгоре отгоре  Embarassed
Танче честито ти номерче, дано е на късмет   bouquet

Аз нахълтвам с един въпрос - този месец след ОВУ ми се появи едно странно течение и дискомфорт.. подозирам че е някаква гъбична инфекция, имам и болки в яйчниците, почти постоянно през ден! Тоз месец се улучихме с моя мъж и хванахме О  Laughing но незнам сега какво е станало - възможно ли е да съм забременяла и заради тази инфекция да се случи нещо лошо?  Cry знам че е много рано да имам придърпвания и болки от евентуална бременност... тенечението и паренето взе да отшумява и почти го няма вече, обаче въпреки това ми е много притеснено!
Извинявам се за дългия пост и за това че ангажирам сутринта ви с моите вълнения  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 821
Карамел, извинявай, пропуснах да ти честитя рожденика  Hug Нека е жив и здрав и да расте усмихнат и щастлив   bouquet

# 698
  • София
  • Мнения: 1 757
Добро утро и от мен.....
Карамел,жив и здрав да ти е рожденника и скоро да си има другарче   bouquet
Бибка..и аз те съветвам да не се вглеждаш много в симптомите,повярвай ми......мозъка ни ги произвежда доста добре и ни обърква,но въпреки всичко дано да са от бебоче
Мушморонка тичай за тест за да си сигурна
Охх о при мен нищо ново,още си правим компания с гадината,то пък аман от нейното гости по 7,8 дена...ДОСАДНИЦА  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 699
  • Мнения: 1 015
Не не моми4ета няма да си вношавам,аз една година и половина не съм го правила ,4е сега ли.Просто наистина имам придърпване,дори нетърпимо беше ,4е изпих едно но шпа,каквото и да стене,дори и да си ми дойде пак защото ми се струва 4е с ПМС,пак ще си продължим с опитите...Лек ден моми4ета отивам по зада4ки.. Hug

# 700
  • София
  • Мнения: 9 135
Танче, за фонда ли ги пускаш тези изследвания  newsm78. Ти нали вече си подаде  newsm78? Или ако изскочи някакъв проблем, да го отстранявате, докато чакате одобрение?

# 701
  • Мнения: 66
 Здравейте момичета кокичета...Как сте...Не сте ме забравили нали....
КАРАМЕЛ честит рожденник жив и здрав да е...
МУШМОРАНКА давай момичеее къде е теста....
ТАНЧЕ МИЛО ТАНЧЕ честито номерче ей сега ще изтече времето...
БУЦИ ктрахотни новини....
С мен едно и също ...миналата седмица ходих на цитанамазка и ме накараха да се разпиша че не съм бременна...
СЛЕД ЗАКЪСНЕНИЕТО миналия месец сега съвсем се ошашках кога трябва да ми дойде....днес ми е 29 ден от цикъла или 15 ден след Овулация...от вчера започнаха стрелкащи болки ту в единия ту в др яйчник болки много идентични на тези по време на О. На какво ли могат да се дължат...знам че лутеал.ф. е между 12 и 14 дни.... аз вече я прескочих...да се притеснявам ли...миналия месец ми закъсня 3 дни....

# 702
  • Мнения: 1 391
ДОбро утро!
Буци, много се радвам за добрите резултати от снимката! Браво! Hug
Мушморонка, ще чакам резултатите от теста със затаен дъх!
Биби,  Hug
Карамел, да ти е здрав рожденика! Нека расте в много обич и веселие, нека е късметлийче и покорява всеки ден с огромна усмивка! Весел празник на цялото семейство!  bouquet
Скрит текст:
Моят син навърши 4 години на 17.02 и по този повод сериозно се замислих за това,  какво може да постигне човек за четири години. Много пъти, обръщайки се назад, съм си казвала, че нищо важно не съм свършила, нищо не съм успяла да постигна, пропиляла съм си времето. И това до преди 4 години. Сега гледам един четиригодишен човек и съм изпълнена с надежда, с вяра, че човек може да направи грандиозни неща за едни четири години. Да порасне с 50 см., да се научи да ходи, да говори, да разбира какво означава да обичаш, да прощаваш, да се сърдиш и ядосваш, да се научиш да бъдеш щастлив, да имаш толкова богат и приказен вътрешен свят, че много често да забравяш да излизаш от ролите в него. За четири години можеш да промениш живота на поне двама, най-често 6-7 човека, да осмислиш дните на първите двама. Е, как да се откаже човек!?
Много усмихнат ден, момичета!

# 703
  • Мнения: 933
Танче, за фонда ли ги пускаш тези изследвания  newsm78. Ти нали вече си подаде  newsm78? Или ако изскочи някакъв проблем, да го отстранявате, докато чакате одобрение?

За фонда само ФСХ трябва Зазу..повтарям ТСХ и Пролактин, понеже миналия месец ми бяха завишени и доки иска да види дали не е било инцидентно и ако продължават да са така да се предприеме лечение навременно..АМХ се прави винаги преди ин витро....Общо взето ги правя с цел отстраняване на евентуални пречки преди процедура и съответно усилване на шансовете ми.
Ти как си...какъв е пътя при теб...?

# 704
  • Мнения: 1 679
какво е АМХ точно?
Момичета, дано както сте ми честитили по погрешка за РД на детенце да се окаже другата година Февруари наистина да имам детенце, защо не  Blush

Общи условия

Активация на акаунт