Една надежда в мене тлее - живот във мен да заживее! - Тема 58

  • 26 230
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 933
какво е АМХ точно?
Момичета, дано както сте ми честитили по погрешка за РД на детенце да се окаже другата година Февруари наистина да имам детенце, защо не  Blush

Това е хормон,който се явява като най-точен маркер за определянето на яйчниковия резерв.

# 706
  • Мнения: 66
Никой ли няма в групата  #2gunfire Crossing Arms

# 707
  • Мнения: 4 954
Медунка, ако си доказала О с тестове и/или БТ и си сигурна, че ти е 15-ти ден, уринарен тест би трябвало да отчете. Чакаме и теб, и мушморанка на отчет.  fingerscrossed
Биби, наистина, недей да се навиваш заради симптоми. Вярвам, че при теб е станало, но дори и да опишеш как точно и къде точно те сърбят, болят, придърпват яйчници, матка и гърди, все тая, нищо не можем да докажем на този етап, дори и с кръвен тест, да кажа отсега. Ето и мен ме боли ниско долу, например, дори когато седя, все едно матката ми се е разширила, дясната ми гърда се е напрегнала, от сутринта ми се вие свят, гади ми се от цигарите и кафето. Много ранни признаци за бременност, нали? Само дето и овулация не е имало още  Laughing Изчакай търпеливо до петък и не обръщай внимание кое къде придърпва.

# 708
  • София
  • Мнения: 9 135
Аз си чакам хистологията и епикризата. Би трябвало в петък да са готови  Rolling Eyes.

# 709
  • Мнения: 933
Аз си чакам хистологията и епикризата. Би трябвало в петък да са готови  Rolling Eyes.

Всичко останало готово ли е....къде реши да правиш опита?

# 710
  • Мнения: 1 943
Добро утро  Hug

Честит рожден ден на синът на Карамел Simple Smile

Много се радвам и за хубавите новини от изследванията на Буци и Кремика.

Мен ме пипна ПМС рано-рано... толкова изнервена не съм била скоро, мога да удуша някого. И ме цепи тиквата.  #2gunfire А реална причина няма - нито в работата е зор, нито вкъщи има драми...
Това ако продължи още десет дни до М, не знам как ще изтрая. То аз ще изтрая но на мъжо не му завиждам  Blush Може пък да се заформя някое нерваче в мен  Praynig

Хайде, чакам положителни тестове  Hug

# 711
  • Мнения: 1 015
Естлар слушам и изпълнявам Laughing.Ама 4акай мен не ме досърбяло още,то оставаше и това  ooooh!,,4е ако по4не да ме сърби каквато съм и да го 4ешя няма да ми мине  Mr. Green hahaha hahaha hahaha

# 712
  • Мнения: 66
Дали днес след работа да препикам един тест или да си чакам и евентуално утре.... Thinking
Много гадна ситуация.. Whistling Crossing Arms ако теста е отрицателен на какъв проблем може са се дължи дълга лут фаза... newsm78
Моля се този месиц да е нашия но ме обзема страх че не е...нз  ooooh!

# 713
  • Мнения: 391
Карамел , много здраве на рожденника,щастливо детство и скоро да стане батко !   newsm59

# 714
  • Мнения: 725
Имам чувството, че забременяването ще е най-трудното нещо, което съм правила  Sad

# 715
  • Мнения: 1 943
Медунка, на твое място бих препишкала тест утре сутрин Simple Smile
А ЛФ до 16 дни е нормална, така че не се притеснявай за дължината й.

# 716
  • Мнения: 72
Момичетаааа, днес съм в уникално настроение. Нямам някаква конкретна причина, просто да не повярва човек Heart Eyes. Връщам се от аптеката където купих тестове за ову и сега се чудя от кога да ги започна. Първи ден на МЦ ми беше 18.02.2014г, обикновенно ми е на 28-29 дни Thinking. Някак си оптимистично съм настроена Heart Eyes
Хайде някой да се похвали с  EFP EFP Гушкам ви много. Hug Hug Hug

# 717
  • Мнения: 66
Тези бодежи много ме мъчат чак ме обливат топли вълни.... #Crazy ooooh!  newsm78

# 718
  • Мнения: X
Момичета,здравейте.Пиша рядко но ви чета редовно. Миналата седмица бяхме на почивка с ММ и мен ме хвана някакъв вирус и за една нощ го обърна в ангина.Наложи се да пия антибиотик (Азакс 500 мг.) Нурофен,пробиотик и разни витамини.Понеже бяхме в планината се наложи да отидем в една частна клиника и при въпроса дали тези лекарства биха навредили на една евентуална бременност ,лекарката отговори,че няма да навредят.Все пак искам да се допитам и до вас, има ли от какво да се притеснявам? Стискам палци на всички ви и много ви се радвам   bouquet

# 719
  • Мнения: 4 954
Салвадоре, как да ти кажа. Че няма да навредят тежко, няма. Че не е хубаво че въобще се налага, не е хубаво, ама нямаш избор, така че не го мисли, пий си хапчетата (то какъв избор имаш при гнойна ангина?) и се опитай да се абстрахираш от притесненията. Ако беше настинка щях да те посъветвам да не приемаш антибиотик, но при гнойна ангина ще е по-зле за евентуалното дете да си болна, отколкото да пиеш антибиотик. Така или иначе докато се оформи сърце, което е на по-късен етап веществата, които приемаш не достигат до плода, т.е няма как да навредиш особено. Успех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт