pharmashopdiscount.com - сайт за френска бяла козметика - 3

  • 133 928
  • 736
  •   1
Отговори
# 525
  • Плевен
  • Мнения: 724
Здравейте! Търсих добавки за коса и това ми се струва добра оферта

Phyto Phytophanère Antichute 2*120 капсули за 26,54 Е

http://www.pharmashopdiscount.com/fr/phyto/25636-phyto-phytophan … 618059312441.html

# 526
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
да, и аз го видях, имат промоция Phyto, натурални са уж, не знам колко ефектни, но се запасих с няколко шампоана. За косопад ме вълнува, но по-скоро бих взела Furterer, ако ще се дават пари. Фито - само шампоани, те са около 7 евро и да не са хубави, все тая.

# 527
  • Мнения: X
Аз си поръчах от ампулите на Фито за косопад,ползвала съм ги и преди и определено дават  резултат още с първата апликация,много съм доволна.

# 528
  • София / Перник
  • Мнения: 585
Аз си поръчах от ампулите на Фито за косопад,ползвала съм ги и преди и определено дават  резултат още с първата апликация,много съм доволна.
Може ли линк на ампулите?

# 529
  • Мнения: X
Аз си поръчах от ампулите на Фито за косопад,ползвала съм ги и преди и определено дават  резултат още с първата апликация,много съм доволна.
Може ли линк на ампулите?
Разбира се,заповядай :
http://www.pharmashopdiscount.com/fr/phyto/23735-phyto-phytocyan … 338221000033.html

# 530
  • Мнения: 247
Здравейте момичета! Моля за малко помощ!
Активирах си бонус точките, но точно преди да поръчам се оказа, че едно от нещата не е налично.  Дали ще се изгубят точките, ако не поръчам сега, а след няколко дни или да не рискувам?

# 531
  • София
  • Мнения: 36 172
Здравейте момичета! Моля за малко помощ!
Активирах си бонус точките, но точно преди да поръчам се оказа, че едно от нещата не е налично.  Дали ще се изгубят точките, ако не поръчам сега, а след няколко дни или да не рискувам?
Няма да се изгубят - може да ги ползваш, когато искаш  Peace

# 532
  • Мнения: 247
Много ти благодаря Денис! bouquet

# 533
  • София
  • Мнения: 36 172
Нов продукт на Filorga
 
Eyes-Absolute®

Описание:
1. Anti-Aging Eye Ultimate: вежди-тъмни кръгове-торбички-мигли–блясък.
Видим резултат след 30 дни.
2. Absolute Anti-Aging [опъва + повдига]: комбинация от активни съставки [ботокс-подобно преструктуриране], с цел да се намалят всички бръчките в зоната около очите. В допълнение, растителни екстракти за повдигане на горната част на клепачите, за да отвори очите.
3.Видим анти-умора ефект [торбички + тъмни кръгове]: деконгестант активен концентрат комплекс [пептиди и металопротеини], стимулират микроциркулацията за избледняване на тъмните кръгове и подпухналостта.
4.  Постига красота на [мигли + блясък] погледа: екстракт от бели перли, богати на микроелементи, свързани с меки фокус-агенти, отразяват светлината и моментално съживяват сиянието на погледа. Успоредно с това дуо [пептиди и изофлавони] укрепва и сгъстява миглите, за да получат плътност.

Крио-технология на Filorga:
Крио-приложение, мигновен охлаждащ ефект + Крио-материал за повишаване на ефективността.

Начин на употреба:
Cryo-активен апликатор - чрез бавно натискане на помпата, се получава необходимата доза.
Прилага се сутрин и вечер в зоната на очите.
Нанесете с лек натиск и кръгови движения, с върха на пръстите, върху очния контур, клепачите и миглите.
Крем за зоната около очите
За всички типове кожа
Хидратира
Против бръчки
Стяга, повдига и отваря окото
Против торбички, подпомага дренажа
Изравнява и заличава пигментации
сутрин и вечер, върху зоната около очите
15мм
Ориентировъчна цена:  79€
Лансиран - Септември 2016

# 534
  • София
  • Мнения: 36 172
Ново от Filorga
лимитирани серии:
-  за бръчки  
-  за очи
COFFRET  TIME-ZERO
Кутия, съдържаща:
- TIME-ZERO serum30ml - серум за лице
- TIME-FILLER® Cream 15ml - крем за лице дневен/нощен  
- TIME-FILLER Eyes®  4ml - крем за зоната около очите
COFFRET OPTIM-EYES
Кутия, съдържаща:
- OPITM-EYES® 15ML - крем за зоната около очите
- OPTIM-EYES LOTION® 20ML - лосион за зоната около очите, почиства и водоустойчив грим

Икономична опаковка:

TIME-FILLER® Cream 30ml - крем за лице дневен/нощен

Последна редакция: вт, 25 окт 2016, 19:32 от denis.

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
първите два не са налични - да пиша ли имейл кога или някой знае?  Flutter

# 536
  • София
  • Мнения: 36 172
първите два не са налични - да пиша ли имейл кога или някой знае?  Flutter
Вече са налични  Peace

# 537
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
благодаря  bouquet

# 538
  • София
  • Мнения: 36 172
Промоции м. Ноември








# 539
  • София
  • Мнения: 36 172
Нов продукт на Filorga
 
Nutri-Filler Lips®

 
Балсам за устни - 3 в 1 – подхранва, хидратира, придава обем и блясък на устните.
Интензивно обновяване и подхранване на устните, за отстраняване на цепването и за изглаждане.
Решението на Filorga е в три, основни действия:
- Подхранване и ремонт: двете, силно подхранващи масла и масло от ший - за ремонт, подхранване, възстановяване и защита на увредените устни.
- Обем и изглаждане: колагенови пептиди придават гладкост на устните, естествен обем и очертават контура.
- Балсам за блясък: NCTF ® , активни коктейлни ревитализанти, свързани с активен блясък, мигновено съживява естествения цвят на устните.
Ден след ден, устните придобиват комфорт и естествен блясък: те са по-гладки, по-пухкави и трайно обновени.
Начин на употреба:
Махнете капачката, завъртете писалката / флакона и изчакайте да се появи на върха на апликатора малко балсам. Нанесете щедро върху устните и повторете, ако е необходимо.
Текстура: крем
Ориентировъчна цена: 24,90€
Съдържание:15 мл

Лансиран:  ноември 2016

Последна редакция: вт, 15 ное 2016, 18:43 от denis.

Общи условия

Активация на акаунт