червено килимче.....ЗА ВСИЧКИ.....мЪж ТелеЦ - 10 :)

  • 30 919
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 274
АЗ съм си, ще ти отговоря. Така мислиш сега, защото си влюбена в друг мъж и той ти дава онзи трепет и се чувстваш, поласкана, харесвана, желана и т.н.  Но, има едно голямо но,  ако го нямаше този другия в който си влюбена и мислиш за него, повярвай ми , само като се усетиш, че мъжът ти държи ръцете и прави любов с някоя друга- света ще ти се срине на пух и прах.

Минала съм през това... ядоса ме само, че се опита да ме излъже Simple Smile
Освен че не бях влюбена...бременна бях.
Как ли пък не, да си развалям семейни комфорт, заради каквото и да е!
Попитах мъжа ми, дали тя е за него, повече от мен- отговора беше не.
Дадох му избор...тъй да се каже, показах му пътя.
И да имаше драма...скандал, после си казах, че е толкова глупаво.
Задодах си правилните въпроси(за мен) , той ми даде точните отговори и останахме заедно.
Аз знам че ме обича, повече от всичко на света. Това е най- важното. Аз съм неговия приоритет.
Щом ми е изневерил, значи е имал някаква потребност, която аз не успяла да му задоволя.... В едни отношения, винаги има двама (поне  Simple Smile )
И на изневерите не може да се гледа едностранчиво.
И сега съм му каза на мъжа ми- не искам да знам, никой не трябва да знае, да не я води в къщи...и дохода- официалния в къщи Simple Smile все пак две деца има.
От тогава той се кълне, че не е поглеждал друга жена, а аз наистина не искам да знам.
Искам да е щастлив! Обичам го, той е моето семейство. Когато той е щастлив, щастлива съм и аз, това вече го казах.



Вие сте много странни хора Rolling Eyes Поне за мен де, светът е шарен  Wink

# 706
  • Мнения: 0
Аз съм си, не мисля , че обичаш мъжа си. Или не знаеш наистина какво е любов.  Обичаш го, той е всичко за теб искаш да е щастлив, но ти си впечатлена от друг мъж.  И къде е любовта в цялата тази схема?

# 707
  • Мнения: 57
Аз съм си, не мисля , че обичаш мъжа си. Или не знаеш наистина какво е любов.  Обичаш го, той е всичко за теб искаш да е щастлив, но ти си впечатлена от друг мъж.  И къде е любовта в цялата тази схема?

Ааа, тук вече не съм съгласна и аз съм го изпитала сама  Cry Аз обичам мъжа ми, никога не бих се разделила с него, а ако ме остави ще ми се срине света. Ние сме сродни души, довършваме изреченията си, смеем се, имаме перфектен сексуален живот, приятели сме... И все пак, някак си се влюбих в друг... Sad Без да го искам, без да го търся, без да ми липсва нещо... И точно това е най-убийственото. така че не казвай никога "никога".... Sad

# 708
  • Мнения: 119
Аз май прекалих с откровенията.
Знам какво е любов...знам какво е да те поглъща и обсебва.
Но знам и как всичко се променя, хората се променят.
Всяко нещо което има начало...има и край.
Трябва да успяваш да се адаптираш, да преследваш собственото си щастие и да не пречиш на другите.
Свят широк, хора всякакви...
Аз не вярвам в моногамноста.
До сега си забранявах да се отдавам съвсем умишлено.
Но сега...това теле ме подлуди.
Влезе в сърцето ми, облада душата ми.
Ако не бях му се отдала, бих изневерила на себе си.
Сега само ме мъчи...искам да го разбера, а ми става все по трудно Sad
И за мен, не изневяра би била причина да сложа край на брака си.
Аз искам да остарея с мъжа до мен, ако и той го иска.
Ще останем заедно, до момента в който това не се промени.
Но нека не говорим за мен.
Аз исках само да кажа, че изневерявайки, един телец не иска да разруши семейството си, да нарани...той търси своя 0.01℅
Търси себе си в другия...да се огледаш в нечии очи и да се познаеш. Дори и за миг.

# 709
  • Мнения: 331
Напълно споделям мнението на az sym si - но това е истина, до която човек не достига след 3 месечна връзка. Тя е плод на осъзната, осмислена и истинска любов, обич, уважение и разбирателство.  Peace

# 710
  • Мнения: 0
на теб би ли ти харесала тази или може би newsm78

 Naughty
Не.
Голо тяло - ТВОЕТО тяло!
Той ще си направи сантименти с тази картина... Ще я свързва с теб... Не трябва да се МОТАТ други женки там Twisted Evil Така разваляш идеята,целта,концепцията....

Ако ще е гарга.... трябва да НЕ Е много рошава.... да загатва... еротика...

# 711
  • Мнения: 57
Аз май прекалих с откровенията.
Знам какво е любов...знам какво е да те поглъща и обсебва.
Но знам и как всичко се променя, хората се променят.
Всяко нещо което има начало...има и край.
Трябва да успяваш да се адаптираш, да преследваш собственото си щастие и да не пречиш на другите.
Свят широк, хора всякакви...
Аз не вярвам в моногамноста.
До сега си забранявах да се отдавам съвсем умишлено.
Но сега...това теле ме подлуди.
Влезе в сърцето ми, облада душата ми.
Ако не бях му се отдала, бих изневерила на себе си.
Сега само ме мъчи...искам да го разбера, а ми става все по трудно Sad
И за мен, не изневяра би била причина да сложа край на брака си.
Аз искам да остарея с мъжа до мен, ако и той го иска.
Ще останем заедно, до момента в който това не се промени.
Но нека не говорим за мен.
Аз исках само да кажа, че изневерявайки, един телец не иска да разруши семейството си, да нарани...той търси своя 0.01℅
Търси себе си в другия...да се огледаш в нечии очи и да се познаеш. Дори и за миг.


Това за 0.01% ми е интересно- какво прави когато го намира? Пак ли се връща при "удобната" или разбира че е намерил своя соулмейт? Не питам за моята ситуация а по принцип. Все пак, не лъжат ли себе си, ако все пак избират сигурното?

# 712
  • Мнения: 0
Малеееееее ooooh! на каква дрън-дрънканица сте го ударили Whistling
Мен ме няма Crossing Arms

# 713
  • Мнения: 0
 Grinning, телеца търсел 0,01% -  търси това, което търсят всички мъже.  Аз съм си и аз съм съгласна донякъде с теб, но факта, че търсите любов в очите на другия мъж, на всяка цена искате да знаете дали и при тях е любов, защо ви е тяхната любов - след като вкъщи имате вече любов?
       И ако разберете, че сте били една от всичките му придобивки ,как ще се почувствате?
        С две думи, след като вкъщи имате любовта на живота си, защо ги разгадавате тези телци, ами все тая на тях какви са им мотивите. Искали са секс и толкова.

Последна редакция: чт, 15 май 2014, 16:41 от EloraE

# 714
  • Мнения: 1 262
Аз май прекалих с откровенията.
Знам какво е любов...знам какво е да те поглъща и обсебва.
Но знам и как всичко се променя, хората се променят.
Всяко нещо което има начало...има и край.
Трябва да успяваш да се адаптираш, да преследваш собственото си щастие и да не пречиш на другите.
Свят широк, хора всякакви...
Аз не вярвам в моногамноста.
До сега си забранявах да се отдавам съвсем умишлено.
Но сега...това теле ме подлуди.
Влезе в сърцето ми, облада душата ми.
Ако не бях му се отдала, бих изневерила на себе си.
Сега само ме мъчи...искам да го разбера, а ми става все по трудно Sad
И за мен, не изневяра би била причина да сложа край на брака си.
Аз искам да остарея с мъжа до мен, ако и той го иска.
Ще останем заедно, до момента в който това не се промени.
Но нека не говорим за мен.
Аз исках само да кажа, че изневерявайки, един телец не иска да разруши семейството си, да нарани...той търси своя 0.01℅
Търси себе си в другия...да се огледаш в нечии очи и да се познаеш. Дори и за миг.


Това за 0.01% ми е интересно- какво прави когато го намира? Пак ли се връща при "удобната" или разбира че е намерил своя соулмейт? Не питам за моята ситуация а по принцип. Все пак, не лъжат ли себе си, ако все пак избират сигурното?

Това с 0.01% е само измислица на телеца, за да изнавери и затова никога няма да го намери.

# 715
  • Мнения: 57
Grinning, телеца търсел 0,01% -  търси това, което търсят всички мъже.  Аз съм си и аз съм съгласна донякъде с теб, но факта, че търсите любов в очите ма другия мъж, на всяка цена искате да знаете дали и при тях е любов, защо ви е тяхната любоя - след като вкъщи имате вече любов?

Защото колкото и да не исках, се влюбих

       И ако разберете, че сте били една от всичките му придобивки ,как ще се почувствате?

Адски гадно!


        С две думи, след като вкъщи имате любовта на живота си, защо ги разгадавате тези телци, ами все тая на тях какви са им мотивите. Искали са секс и толкова.

Опитвам се да разбера защо ми се случи...

# 716
  • Мнения: 0
 И ако вашият мъж , постоянно търси този 0,01% в другите жени, това вашата голяма любов в живота ли ви е?

  Този свят е противен.

# 717
  • Мнения: 119
И ако вашият мъж , постоянно търси този 0,01% в другите жени, това вашата голяма любов в живота ли ви е?

  Този свят е противен.
Този свят е шарен и човек трябва да е адаптивен.
Има една мисъл, която много харесвам- "Точно когато намериш отговорите и живота променя въпросите"
Защо търся любов в очите на телето ли?! Защото я видях, защото тя запали тази лудост в мен.
И си го позволих именно заради това.За това ми пука.
И не е скука, секс...а идеализъм.
Глупаво...осъзнавам колко съм объркана.
А ако мъжа ми вижда в мен 99.09℅... Нека търси своят 0.01...
За мен поне е наивно, да си мисля че след 13г. съвместен живот, той няма да пожелае друга.
Но искам в него да има желанието да се връща при мен. А ако няма, да ми каже...
Темата е трудна и неедностранчива.

# 718
  • Мнения: 0
Да , благодаря, че се е върнал при мен. Колко съм поласкана.  И след всяка изневяра се променя отношението към този човек  И защо трябва да остарея с него?
        По принцип не сметям, че физическата и емоционалната изневяра е най-лошото нещо. Има и друг вид предателство, но това е въпрос на друга тема.
        А може ли, сърцето постоянно да те дърпа към този новия човек? И  ако това трае година -две, пет, не ви ли причинява душевен дискомфорт?( да заспиваш с мисълта за друг)
  Много въпроси задавам  Grinning

# 719
  • Мнения: 1 262
И ако вашият мъж , постоянно търси този 0,01% в другите жени, това вашата голяма любов в живота ли ви е?

  Този свят е противен.
Този свят е шарен и човек трябва да е адаптивен.
Има една мисъл, която много харесвам- "Точно когато намериш отговорите и живота променя въпросите"
Защо търся любов в очите на телето ли?! Защото я видях, защото тя запали тази лудост в мен.
И си го позволих именно заради това.За това ми пука.
И не е скука, секс...а идеализъм.
Глупаво...осъзнавам колко съм объркана.
А ако мъжа ми вижда в мен 99.09℅... Нека търси своят 0.01...
За мен поне е наивно, да си мисля че след 13г. съвместен живот, той няма да пожелае друга.
Но искам в него да има желанието да се връща при мен. А ако няма, да ми каже...
Темата е трудна и неедностранчива.


az sym si, разбирам те до някъде, въпреки че смятам, че човек може да контролира себе си.  Но пък знам един телец, как омайва и начина, по който гледа. Маниери. Около мен все телета се навъртат (нямам си наидея защо), но имам възможност да ги наблюдавам. Омайни са. И една жена лесно може да попадне в капана им. Аз самата щях да се подхлъзна  Laughing въпреки че съм със съвсем други разбирания, относно изневярата. Дано тоз телец ти даде това, което искаш от него. Но се приготви за голямо търпение. Наблюденията ми са, че са малко темерути. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт