червено килимче.....ЗА ВСИЧКИ.....мЪж ТелеЦ - 10 :)

  • 30 937
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 119


Оле, аз вчера те поздравявах  Embarassed
мда....схванах  Joy....но няма проблем приемам поздрава днес Hug
 Hug

Има ли телец в тази тема, който да не е залитнал Crazy

има,има...... Mr. Green....но те наистина са извън темата  Joy Joy Joy Joy Peace
С сигурност има!
Но е факт, че като ценители, тези мъже искат и още...и още...и още.В търсене на онзи 0.01% както беше писал някой преди известно време И това е карма повярвайте ми. Чувството за недостатъчност, никак не е приятно....
Та не им е леко  Laughing

# 691
  • Мнения: 231
Ани- та, защо си толкова сигурна. Дай боже да е така, но те са едни от най- прикритите мъже.

  bouquet

за другите не съм сигурна....сигурна съм в себе си(и рогатото до мен).... Peace
изказвам мнение според моето нагледно теле Wink(и по негови думи....неговите приятели телета не изневеряват)
Скрит текст:
но това не е мн сигурно hahaha като ви чета вас Peace

# 692
  • Мнения: 57
Интересно ми е, дали като си намерят майстора наистина се кротват или точно избягват майстора, защото ги плаши...  newsm78

# 693
  • Мнения: 231
Интересно ми е, дали като си намерят майстора наистина се кротват или точно избягват майстора, защото ги плаши...  newsm78

и двете.....

 newsm62

# 694
  • Мнения: 1 262
Ани- та, защо си толкова сигурна. Дай боже да е така, но те са едни от най- прикритите мъже.

  bouquet

за другите не съм сигурна....сигурна съм в себе си(и рогатото до мен).... Peace
изказвам мнение според моето нагледно теле Wink(и по негови думи....неговите приятели телета не изневеряват)
Скрит текст:
но това не е мн сигурно hahaha като ви чета вас Peace

И моето теле се кълне във вярност и е мнооого убедителен, ама като ви чета вас.  Thinking А и мен все телета ми се случва да ме свалят и всите все обвързани. Та наистина, може би са мнооого добри артисти.  Crossing Arms

# 695
  • Мнения: 57
Интересно ми е, дали като си намерят майстора наистина се кротват или точно избягват майстора, защото ги плаши...  newsm78

и двете.....

 newsm62

Дали?  Joy Joy Joy

# 696
  • Мнения: 231

Но е факт, че като ценители, тези мъже искат и още...и още...и още.
Та не им е леко  Laughing

съгласна съм.... Wink

винаги може и повече..... newsm66 piasyk........

 newsm62     Peace Wink

сега мили момичета....ви оставям да дерзаете.....аз отивам да "готвя" изненада..... Wink

# 697
  • Мнения: 119
Ани- та, защо си толкова сигурна. Дай боже да е така, но те са едни от най- прикритите мъже.

Добре де, как приемате вие изневярата?
Защо си мислите, че факта че един мъж/ жена си позволява да отдаде част от себе си на някого...задължително е изневяра.
Аз явно съм супер лицемер  Embarassed
Свързваш се с някого, живеете заедно, развивате се, променяте се...понякога се отдалечавате. Но имате своето минало, своята история, своят живот.
Появява се някой и той те вади от състоянието на транс и обреченост, дава ти усещането на полет и жажда за живот.Трябва ли да се чувстваш виновен, че искаш нещо за себе си. Искаш да имаш своите кратки, откраднати моменти на щастие.
Факт- изневеряват, но се прибират при жените си!
Искат тях, обичат живота си с тях, те са им приоритет...другото е наслада, всъщност не мога да го категоризирам.
Ако моят мъж има любовница, горещо се моля, да има такова отношение, каквото има моето теле.
Да ме лъже, за да не ме огорчава, да ме щади и да не ми дава поводи да се съмнявам. И да е влюбен, за да е не е плоско и грозно.
Толкова е лесно- той е щастлив- аз съм щастлива- семейството ни е щастливо.
Не може ли да се погледне на нещата по този начин...

# 698
  • Мнения: 57
Ани- та, защо си толкова сигурна. Дай боже да е така, но те са едни от най- прикритите мъже.

Добре де, как приемате вие изневярата?
Защо си мислите, че факта че един мъж/ жена си позволява да отдаде част от себе си на някого...задължително е изневяра.
Аз явно съм супер лицемер  Embarassed
Свързваш се с някого, живеете заедно, развивате се, променяте се...понякога се отдалечавате. Но имате своето минало, своята история, своят живот.
Появява се някой и той те вади от състоянието на транс и обреченост, дава ти усещането на полет и жажда за живот.Трябва ли да се чувстваш виновен, че искаш нещо за себе си. Искаш да имаш своите кратки, откраднати моменти на щастие.
Факт- изневеряват, но се прибират при жените си!
Искат тях, обичат живота си с тях, те са им приоритет...другото е наслада, всъщност не мога да го категоризирам.
Ако моят мъж има любовница, горещо се моля, да има такова отношение, каквото има моето теле.
Да ме лъже, за да не ме огорчава, да ме щади и да не ми дава поводи да се съмнявам. И да е влюбен, за да е не е плоско и грозно.
Толкова е лесно- той е щастлив- аз съм щастлива- семейството ни е щастливо.
Не може ли да се погледне на нещата по този начин...



Съгласна съм че има хиляди причини за изневяра и не можем съдим другите. Но незнам дали ще посмея да си пожелая същото като теб: тоест ако мъжа ми ми изневерява да е от любов, а не само за секс. Незнам, мисля че секс по-лесно се прощава от чуства. Виж сега кой е лицемера Sad Абе сложно... Но определено съм съгласна, че ако ще става, по-добре аз да не разбирам...  Embarassed

# 699
  • Мнения: 231
Ани- та, защо си толкова сигурна. Дай боже да е така, но те са едни от най- прикритите мъже.

Добре де, как приемате вие изневярата?
Защо си мислите, че факта че един мъж/ жена си позволява да отдаде част от себе си на някого...задължително е изневяра.
Аз явно съм супер лицемер  Embarassed
Свързваш се с някого, живеете заедно, развивате се, променяте се...понякога се отдалечавате. Но имате своето минало, своята история, своят живот.
Появява се някой и той те вади от състоянието на транс и обреченост, дава ти усещането на полет и жажда за живот.Трябва ли да се чувстваш виновен, че искаш нещо за себе си. Искаш да имаш своите кратки, откраднати моменти на щастие.
Факт- изневеряват, но се прибират при жените си!
Искат тях, обичат живота си с тях, те са им приоритет...другото е наслада, всъщност не мога да го категоризирам.
Ако моят мъж има любовница, горещо се моля, да има такова отношение, каквото има моето теле.
Да ме лъже, за да не ме огорчава, да ме щади и да не ми дава поводи да се съмнявам. И да е влюбен, за да е не е плоско и грозно.
Толкова е лесно- той е щастлив- аз съм щастлива- семейството ни е щастливо.
Не може ли да се погледне на нещата по този начин...



според мен всичко тр да е взаимно.....всеки знае себе си как му е добре  Peace

ако двамата имат нужда от разнообразие.....аз нямам нищо против(казах многократно тоооо....не може само боб тр и пържоли понякога) Wink

но ако двамата са на мнение..... Thinking че по този начин се чувстват излъгани тогава....идват проблемите  Peace

та така......според мен когато има взаимност и споделяне на еднакви възгледи всичко си е ок(ако ще да е и в отворено семейство) Peace

 newsm51

 

# 700
  • Мнения: 0
АЗ съм си, ще ти отговоря. Така мислиш сега, защото си влюбена в друг мъж и той ти дава онзи трепет и се чувстваш, поласкана, харесвана, желана и т.н.  Но, има едно голямо но,  ако го нямаше този другия в който си влюбена и мислиш за него, повярвай ми , само като се усетиш, че мъжът ти държи ръцете и прави любов с някоя друга- света ще ти се срине на пух и прах.

# 701
  • Мнения: 1 262
Ани- та, защо си толкова сигурна. Дай боже да е така, но те са едни от най- прикритите мъже.

Добре де, как приемате вие изневярата?
Защо си мислите, че факта че един мъж/ жена си позволява да отдаде част от себе си на някого...задължително е изневяра.
Аз явно съм супер лицемер  Embarassed
Свързваш се с някого, живеете заедно, развивате се, променяте се...понякога се отдалечавате. Но имате своето минало, своята история, своят живот.
Появява се някой и той те вади от състоянието на транс и обреченост, дава ти усещането на полет и жажда за живот.Трябва ли да се чувстваш виновен, че искаш нещо за себе си. Искаш да имаш своите кратки, откраднати моменти на щастие.
Факт- изневеряват, но се прибират при жените си!
Искат тях, обичат живота си с тях, те са им приоритет...другото е наслада, всъщност не мога да го категоризирам.
Ако моят мъж има любовница, горещо се моля, да има такова отношение, каквото има моето теле.
Да ме лъже, за да не ме огорчава, да ме щади и да не ми дава поводи да се съмнявам. И да е влюбен, за да е не е плоско и грозно.
Толкова е лесно- той е щастлив- аз съм щастлива- семейството ни е щастливо.
Не може ли да се погледне на нещата по този начин...





Всичко е така, но стига да не знам. Разбера ли, дори и да е било просто секс за един път, после трудно бих могла да продължа по същия начин, както до сега.

# 702
  • Мнения: 119
АЗ съм си, ще ти отговоря. Така мислиш сега, защото си влюбена в друг мъж и той ти дава онзи трепет и се чувстваш, поласкана, харесвана, желана и т.н.  Но, има едно голямо но,  ако го нямаше този другия в който си влюбена и мислиш за него, повярвай ми , само като се усетиш, че мъжът ти държи ръцете и прави любов с някоя друга- света ще ти се срине на пух и прах.

Минала съм през това... ядоса ме само, че се опита да ме излъже Simple Smile
Освен че не бях влюбена...бременна бях.
Как ли пък не, да си развалям семейни комфорт, заради каквото и да е!
Попитах мъжа ми, дали тя е за него повече от мен- отговора беше не.
Дадох му избор...тъй да се каже, показах му пътя.
И да, имаше драма...скандал, после си казах, че е толкова глупаво.
Задодах си правилните въпроси(за мен) , той ми даде точните отговори и останахме заедно.
Аз знам че ме обича, повече от всичко на света. Това е най- важното. Аз съм неговия приоритет.
Щом ми е изневерил, значи е имал някаква потребност, която аз не успяла да му задоволя.... В едни отношения, винаги има двама (поне  Simple Smile )
И на изневерите не може да се гледа едностранчиво.
И сега съм му каза на мъжа ми- не искам да знам, никой не трябва да знае, да не я води в къщи...и дохода- официалния в къщи Simple Smile все пак две деца има.
От тогава той се кълне, че не е поглеждал друга жена, а аз наистина не искам да знам.
Искам да е щастлив! Обичам го, той е моето семейство. Когато той е щастлив, щастлива съм и аз, това вече го казах.

Последна редакция: чт, 15 май 2014, 14:03 от az sym si

# 703
  • Мнения: 57
АЗ съм си, ще ти отговоря. Така мислиш сега, защото си влюбена в друг мъж и той ти дава онзи трепет и се чувстваш, поласкана, харесвана, желана и т.н.  Но, има едно голямо но,  ако го нямаше този другия в който си влюбена и мислиш за него, повярвай ми , само като се усетиш, че мъжът ти държи ръцете и прави любов с някоя друга- света ще ти се срине на пух и прах.

Минала съм през това... ядоса ме само, че се опита да ме излъже Simple Smile
Освен че не бях влюбена...бременна бях.
Как ли пък не, да си развалям семейни комфорт, заради каквото и да е!
Попитах мъжа ми, дали тя е за него, повече от мен- отговора беше не.
Дадох му избор...тъй да се каже, показах му пътя.
И да имаше драма...скандал, после си казах, че е толкова глупаво.
Задодах си правилните въпроси(за мен) , той ми даде точните отговори и останахме заедно.
Аз знам че ме обича, повече от всичко на света. Това е най- важното. Аз съм неговия приоритет.
Щом ми е изневерил, значи е имал някаква потребност, която аз не успяла да му задоволя.... В едни отношения, винаги има двама (поне  Simple Smile )
И на изневерите не може да се гледа едностранчиво.
И сега съм му каза на мъжа ми- не искам да знам, никой не трябва да знае, да не я води в къщи...и дохода- официалния в къщи Simple Smile все пак две деца има.
От тогава той се кълне, че не е поглеждал друга жена, а аз наистина не искам да знам.
Искам да е щастлив! Обичам го, той е моето семейство. Когато той е щастлив, щастлива съм и аз, това вече го казах.



Опасна си  Grinning А това за дохода направо ме  Joy така де  Grinning Grinning Grinning

# 704
  • Мнения: 1 262
А такова животно, телеца да си признае след изневяра, има ли?  Grinning От угризения например.

Общи условия

Активация на акаунт