Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 6 тема

  • 102 322
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 939
Крема Глико А не може да се маже целогодишно, а само в месеците, когато не е силно слънцето.

# 31
  • GYM
  • Мнения: 814
  bouquet за темата.
Правила съм ботокс и филъри, планирам ботокса да обновя - слагам веднъж годишно, също така проучвам и мезо-конците. Пилинги не съм правила.

# 32
  • Мнения: 20 179
Мерси за темата!
Момичета, някой има ли отзиви за тази клиника?
http://euroderma-clinic.com/

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Имам корекция на бюста,искам на носа,но не ми стиска Simple Smile
Обмислям микродермаабразио и хим. пилинг  Peace
В момента вечер ползвам Истеал на Авен-предписан от дерматолог-може ли някой да го сравни с Глико А-кожата ми е тънка с леки петънца на скулите и сколнна към запушване на порите(със смесена кожа съм)-дали е подходящ?  newsm78
Като цяло искам изравнянване на тена и освежаване  Laughing
А една колежка ми каза,че си е правила лазарен пилинг и после кислород и имало невероятен ефект?Накой правил ли си е такова чудо  Embarassed

# 34
  • Мнения: 155
Не съм си правила никакви корекции. Обмислям РЧ лифтинг и филъри. Правила съм мезотерапия, но не ме задоволи като ефект.

Относно крема -  Глико-А съдържа 12% гликолова к-на . Принципно гликоловата киселина е АХА киселина, с най малката молекула от групата и прониква лесно и дълбоко в кожата, действа като ексфолиант - премахва горния слой от мъртви клетки на  на кожата, по-този начин ускорява обновяването и изкарва на повърхността новите клетки, може да изсветли кожата. Като така се смята се, че ефективна за третиране на фини линии, акне, черни точки,  омазняване. Обаче сенсибилизира кожата и при третирането й с продукти съдържащи гликолова к-на трябва да се носи крем със висок слъцезащитен фактор, иначе има опасност от поява на петна.  Смята се че концентрация над 10% е висока и трабва да се прилага внимателно.

Да допълня: използвала съм Слийп анд пийл отдавна, сега Глико-А от около месец, като първите 2 седмици през вечер.  Според мен ефекта от Глико А е по-видим отколкото от Слийп енд Пийл. Сутрин слагам на Филогра скин структура серума + тайм филър + на Биодерма Фотомакс минерал флуида, вечер Глико А + серума пак. Кожата ми изглежда много добре - с подобрена структура, по-малки пори, изсветляха някои петънца, които имах.

Последна редакция: чт, 20 фев 2014, 16:42 от Margherita09

# 35
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 434
Мерси за темата!
Момичета, някой има ли отзиви за тази клиника?
http://euroderma-clinic.com/

Лекарят - мисля, че го даваха по ТВ в разни "измами" - спорове с недоволни клиентки  - за операция на нос - не си спомням име, само по зрителна памет - беше предаване, като "Съдебен спор" с Нана ..... и беше преди години (1-2) ....

Може би, ако се потърси инфо по името - може да се проследи  Peace



Поръчах маслото от вечерна иглика, но нямам представа по колко се пие. Ако може някой да сподели.

Сподели кое точно поръча, за да се види какво съдържа (потенцията) и т.н. Peace



.....
А една колежка ми каза,че си е правила лазарен пилинг и после кислород и имало невероятен ефект?Накой правил ли си е такова чудо  Embarassed

Преди време - една дерматоложка много настояваше да й стана клиент и започнахме с кислородна терапия, маза ми какво ли не и не бях доволна  Crossing Arms Може и от мазането да е - при мен винаги има лош ефект с прекаляването, а в студията - направо се забравят и мажат едно след друго  ooooh! ooooh! ooooh!

Та .... може би е индивидуално, но аз не бих се натискала  Peace

# 36
  • Мнения: 20 179
Мерси за темата!
Момичета, някой има ли отзиви за тази клиника?
http://euroderma-clinic.com/

Лекарят - мисля, че го даваха по ТВ в разни "измами" - спорове с недоволни клиентки  - за операция на нос - не си спомням име, само по зрителна памет - беше предаване, като "Съдебен спор" с Нана ..... и беше преди години (1-2) ....

Може би, ако се потърси инфо по името - може да се проследи  Peace
Кой лекар, професорът или другият - Иван Богданов?
http://euroderma-clinic.com/za_evroderma/

Последна редакция: пт, 21 фев 2014, 08:45 от Lemy

# 37
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 434
Този, който е с бялата коса, аз направих асоциацията по снимката, не по име  Peace

Разбира се - възможно е да бъркам  Peace

# 38
  • Мнения: 20 179
Мерси Аленка.
Препоръчаха ми Казанджиева, пък тя приемала в този център, та се чудя. Thinking

# 39
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 434
Казанджиева от Александровска ли?  newsm78  Rolling Eyes

Така с препоръка е най-добре - да знаеш при кого отиваш  Peace За какво ще се допитваш?  Rolling Eyes

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 15 555
   Засега не съм си правила пилинги или други процедури за лице, но ми стана интересно да пробвам иглената мезотерапия на някакъв етап.  Peace

# 41
  • Мнения: 2 382
Кислороден струен пилинг правих миналата година, но при мен нямаше никакъв ефект. Микродермабразиото е с много по-видими резултати.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 6 356
Имам Laughing.
Половин година пих хорманални препарати , та подозирам тях като виновник и за пъпките, и за целулита и за малкото качени кг.
Но сериозно се заинтригувах от този масажор.

Има и по-евтини, има и с по-малко функции ... а марковите професионални са доста по-скъпи  Peace

Спомага - както за по-дълбокото проникване ан продуктите, така и за разнасяне на упорити подкожни набирания, за белези от акне .... доста неща - според функциите


Маслото от вечерна иглика именно е за хормонален баланс, а и облекчава ПМС  Blush

Аз пък не разбрах за какъв уред говорите  newsm78

# 43
# 44
  • Мнения: 2 529
Започнах процедури с лазер на стрии в Хил Клиник. Да видим  Thinking  Wink

Общи условия

Активация на акаунт