Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 6 тема

  • 102 329
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Какви са перспективите - колко процедури, в какъв интервал, болезнено ли е? Цена?

Предполагам са стари стрии? Къде са?

# 46
  • Мнения: 447
Аз ще си правя липосукция на бедра но след лятото,сега все още съм в процес на отслабване след раждането че доста бях качила.
Ще си правя и процедури в Хил Клиник за корема.Ще пиша след всяка процедура.
Искам да попитам Алена ползваш ли масажора който постна и доволна ли си newsm78

# 47
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Мисля да го поръчам, но все още не съм, моя приятелка ползва един по-прост и  е много доволна, допитах се тук - там - има смисъл  Peace

Ще се радвам на всяка споделена информация от теб  Blush по плана ти  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 941
Поръчах Now Foods Super Primrose, Evening Primrose Oil, 120 softgels, 1300 mg of Evening Primrose Oil.

# 49
  • в Кошера
  • Мнения: 2 220
Алена, мерси за темата!   bouquet

# 50
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Поръчах Now Foods Super Primrose, Evening Primrose Oil, 120 softgels, 1300 mg of Evening Primrose Oil.

Високата потенция си взела, аз взимах от 500 мг - уж да видя как ще ми се отрази и понеже ми беше достатъчно - така и остана  Blush

Взимай по 1 драже с най-обилното/мазно хранене  Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 941
Много ти благодаря, а какъв период от време може да се приема?

# 52
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Аз ги пиех малко, като имам муза, най вече за ПМС - някой ден пия, друг пропускам, гледах да съм редовна, но не съм била педантично стриктна  Peace И съм го пила - примерно 3 месеца, после свършва .... докато поръчам и дойде - минава време, моткам се .....

Много се взима и в по-големи дози при косопад от Хашимото - в някои случаи има отлични резултати, в други няма - индивидуално е  Blush Започни да го пиеш - виж как ще се чувстваш, би трябвало да няма никакви проблеми, може след първите два месеца да продължиш през ден  Peace

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 375

Благодаря ти   bouquet

Случайно да знаеш дали има тема за него? Много интересно изглежда.Продават ли се
 тук ?

# 54
  • Мнения: 2 529
Какви са перспективите - колко процедури, в какъв интервал, болезнено ли е? Цена?

Предполагам са стари стрии? Къде са?

Процедурите са през месец и перспективите са да станат много тънки и засегнатата кожа да се изглади като цяло. Стриите са ми по ханша и са пубертетски, бели, някои широчки и дори, когато нямам целулит в зоната, развалят изгледа на самата кожа  Rolling Eyes Ще направя 4 процедури общо за малко над 1000 лв, като вчера минах 2-рата. Не е чак болезнено, но боцка и ставам цялата на червени кръгчета за няколко дни...

# 55
  • София
  • Мнения: 4 714
Не съм си правила никакви корекции. Обмислям РЧ лифтинг и филъри. Правила съм мезотерапия, но не ме задоволи като ефект.
А сега!!! newsm78
На мен ми сложиха филър с ХК и 2 единици ботокс в челото, макар че исках повече.
Сега ми предлагат мезотерапия, щото нямало какво да се прави вече. newsm78
А ти не си доволна от мезото. Знаеш ли точно какво са ти слагали?

# 56
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
kiki29   Peace звучи много добре  Heart Eyes



Галчудо, не съм виждала тема и не вярвам много хора да имат, за да стане голямо коментиране  Blush

Моята приятелка е купила нейния за 30 лв от продавалник  Peace той е с по-малко функции, но тя си го ползва - за почистване, за подкожни пъпки, честно казано днес като се видяхме - кожата й изглеждаше много по-добре, но тя отрича ... Разбира се - тя си се гледа всеки ден и изисква много, аз я виждам по-рядко и с други очи, но "критични" - погледна ли лице - без да искам "виждам" (добронамерено  Blush )



MayyaI, трудни е така да се сравнява, наистина от мезо-то няма някакъв свръх видим ефект - от километри, но това друга форма на интензивна грижа за кожата  Peace

Не знам какво очакваш, но това, което вече имаш - можеш само да го надграждаш  Peace

А ми се струва, че изградихте хубаво доверие с д-р Балабанова, можеш да попиташ - какво да очакваш от мезо-то  Peace

Мезо-то зависи и дали е иглено, с какво е и прочие  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 4 714
Миии  Joy
Иглено било. Ама това тя не ми ги е казвала, а асистентката и.
Явно пак ще говорим. Peace
МНОГО БЛАГОДАРЯ, АЛЕНА, ЗНАЕШ КОЛКО МЕ БЕШЕ СТРАХ ПРЕДИ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 58
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Разговаряйте с д-р Балабанова, като се видите - обсъдете какво още желаеш да се подобри в състоянието на кожата ти и какво е възможно да се направи, как, какви резултати да се очакват и ще си прецениш - дали те устройва, дали си струва  Peace

Ти всъщност - какво желаеш в перспектива?  Rolling Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 4 714
Хайде на л.с. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт