"Щъркели от Юг долитат, две чертички като мартеници сплитат"– Бъдещи мами над 35

  • 31 872
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 679
Добро утро и от мен Simple Smile
Перу- благодаря за закуската  Hug
Пате- хубави съветчета, ще пробваме и процедури тогава.. Иначе щом е имало ефект при Звезди, би трябвало да помогне тази гимнастика. Имаш ли линкче- че тогава да го зарибя Wink?
Тъкмо сложих в гювеча заек и зеленчуци, изморих се чак  hahaha #Crazy да видим какво ще се получи .
Исимиси- добре дошла. Само ако можеш да пишеш на кирилица ще е супер  Hug Дано някоя   по-компетентна за ЩЗ да коментира.. Успех!

# 61
  • Мнения: 47
Колкото и да съм инкогнито Mr. Green,чета ви,та си викам-що да не отговоря и на анкетата.
1.   Ако можехте да избирате, къде бихте живяли? Най-първото,което ми хрумна е-на брега на морето.Колкото и да е общо казано.
2.   Ако имаше машина на времето, кога и къде бихте искали да се пренесете?Може би 50-те години на миналия век.
3.   Как си представяте идеалния дом?Оранжев.Или не,шарен.Мирише на печащ се сладкиш.Тичат деца.Има любов.И семпъл арт.
4.   Kой герой/героиня от роман или филм бихте искали да бъдете? - Пипи Дългото чорапче.Филми-различни герои ме вдъхновяват,зависи от фазата ми.
5.   Ако имахте шапка невидимка за един ден, какво бихте направили? Не искам такава шапка.
6.   С кой приказен герой бихте искали да се срещнете? вълкът от Ну погоди. Mr. Green
7.   С коя известна личност бихте искала да прекарате няколко часов диалог? (може и да не е сред живите) - сещам се няколко-Камен Донев,Джоко Росич,Михаил Белчев..
8.   Бихте ли си променила настоящата професия и ако да - с какво бихте се занимавала?По -скоро не бих.Но евентулно нещо с писане. Blush
Иначе сега съм се почнала на режими,че съм се закръглила както пише по книгите.Другите неща,най-хубавите също съм оставила за по-натам,по разни ти му причини.Радвам ви се на радостите,и на който каквото му се ще-то да се случва!

# 62
  • Мнения: 8 532
У Враца беше тежко Wink но за сметка на това мн си починах от ежедневието Simple Smile

# 63
  • Мнения: 3 404
Isimisi чела съм,че хипера е по-добрия вариант от хипофункция на ЩЗ.Имам дори позната,която забременя( и бременее) естествено с хипер като теб и нищо не пие,само си следи стойн остите всеки месец т.е може на 45 дни.Според мебн едвали това е основния проблем за неставането на бебето.По-добре се насочете към репродуктивен специалист.Пускат се още хормони на теб и спермограма на мъжа ти.Няма страшно ще се открие проблема. Упражненията от Патето да кажа,че май 1-2 пъти се пробвах,но усетих опъване и болка и се отказах  Naughty  на мен ми помагаха масажите ,след всяко защипване ходех,имаше период почти всеки месец,сега чукам на дърво. [/left]
Утре сме на София  Praynig

# 64
  • Мнения: 3 758
Isimisi , виж в темите с хормоните и тази за Хашимото момичетата са компетентни по твоите въпроси. Дано скоро успеете!
Даре, вие на гости ли ходихте във Видинско?
Нали съм едно голямо куку да се посмеете с мен. Днес мия машинката за фреш и ММ ми казва "свали пръстена, ще ти е по-лесно". Аз си гледам пръстена на ръката и го гледам странно и недоумяващо. А той имал предвид един пръстен на самата машинка, който се разглобява hahaha
И аз нещо сутринта се сецнах, да видим дали ще ми се размине леко.
Ето го парчето, което занесох на свеки пък тя ми даде баница Heart Eyes
Скрит текст:
Много вкусна стана. Но има още какво да се желае, нали експериментално я правих. Кремът като че ли трябва да е повече, така че ако се сложи цялата доза по рецептата ще е добре. зависи кой как обича. ММ не е мног по кремовете, затова го намалих. Бишкотите могат да се напоят още. Аз се страхувах да не станат на каша и ги държах някъде 2 секунди в мляко и Метакса, май 4 сек. ще е по-добре.

Последна редакция: нд, 23 фев 2014, 17:58 от white duck

# 65
  • Мнения: 2 168
Благодаря за темата, Ели  bouquet много жизнерадостна и с пролетно настроение. Пожелавам много късмет на всички  Hug

Пате, много съблазняваща торта, аз пак съм в някакъв шоколадов период, все ми се яде, гледам от горчивия уж да купувам, че от него поне не мога да изям повече от едно-две парченца Embarassed
Даре, кажи какво се мъчихте на Враца Wink
Звезде, на преглед ли утре? Всичко ще е наред  Hug

1.   Ако можехте да избирате, къде бихте живяли? - някъде по на топло и с повече слънце...не мога да трая климата тука
2.   Ако имаше машина на времето, кога и къде бихте искали да се пренесете? - В бъдещето, любопитна съм какво има да става
3.   Как си представяте идеалния дом? - С повече стаи, голяма градина, ако има изглед към море ще е супер
4.   Kой герой/героиня от роман или филм бихте искали да бъдете? -
5.   Ако имахте шапка невидимка за един ден, какво бихте направили? -
6.   С кой приказен герой бихте искали да се срещнете? -
7.   С коя известна личност бихте искала да прекарате няколко часов диалог? (може и да не е сред живите) -  Далай Лама
8.   Бихте ли си променила настоящата професия и ако да - с какво бихте се занимавала? - то при мен е ясно, че ще се сменя  Mr. Green каквото и да е, само да ми дава повече смисъл в ежедневието отколкото последната и да отивам с желание на работа

# 66
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Перу подноса от последната закуска прилична на един у нас от бабата на мм.
Ние се прибрахме по рано от предвиденото, голям екшън, но така е с тийн.
Лека седмица от мен Hug !

# 67
  • Мнения: 1 679
Добро утро от мен,
ето днес слагам нещо сладичко за вас

Уанче какво е станало при вас?
Мимче каква е била последната ти работа, аз като някое клюкарче да не изпусна нещо случайно  Joy?
Днес съм станала с любопитната си страна нагоре май Simple Smile Чака ме изпитанийце на работа и изпитание при АГ. Надявам се най-вече АГто да ми даде зелена светлина или насрочи пълни необходими изледвания, тудей ис Дъ дей , да видим Praynig
Хубава и успешна седмица , милички  Hug  bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 10 704
Isimisi чела съм,че хипера е по-добрия вариант от хипофункция на ЩЗ.
Мне е точно така. По-добре е хипо, хипера и до Базед може да докара и не само...
При хипер функция са засилени симптомите при проблеми с ЩЗ.

# 69
  • Мнения: 120
Isimisi чела съм,че хипера е по-добрия вариант от хипофункция на ЩЗ.
Мне е точно така. По-добре е хипо, хипера и до Базед може да докара и не само...
При хипер функция са засилени симптомите при проблеми с ЩЗ.

 newsm10 newsm10 newsm10  По добре е хипофункция.
Мацкии не слагайте сладички неща ,изкушавам сее а трябва да сваля  килца ...
И на фитнес ще ходя днес  а как ме мързи и ми е едно такова....мрачно и скучно

# 70
  • Мнения: 1 512
Здравейте, момичета!
Пате тортата е супер, но и аз днес съм малко на разтоварване, че през почините дни доста изкушения си позволих
Кукла 20 дена са си доста мъки. Има ли кой да ти помага за децата? Дано да намериш нещо по-ефективно
Уанче защо се върнахте по-рано? И аз да разбера за екшъна (ако не е тайна) Как са пистите?
Дари какво прави в северозападна България? Нищо не казваш
Креми успех днес на прегледа  fingerscrossed
Ние ходихме на Беклемето. В събота беше хубаво времето и децата покараха до обед на една малка пистичка с изкуствен сряг. След обед се поразходихме добре. Но в неделя валеше доста и си тръгнахме по-рано.

# 71
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Привет,

Пате, тортата е един път  Peace

ММ иска да ми купува за РД електронна книга. До сряда трябва да му дам отговор. Още се чудя - вчера ги гледах, ами малко ми идва 6 инча, а и леко блести екранът на светлина, все пак, няма как да е от хартия  Thinking

# 72
  • Мнения: 8 532
Перу, аз нали правих проучване за ел.книга. Ако искаш може да ти споделя.

Тествахме врачанската ракия в СЗ България Simple Smile)) това е сложно и тежко занимание, особено когато е свързано с много храна на масата.

# 73
  • Мнения: 2 168
Креми, работата беше като работа, но от фирмата съм много разочарована, голяма международна компания, но фирмена култура, ЧР отдела и въобще цялата атмосфера беше зле, уволниха ме бременна, което за капак супер ме разочарова...та сега съм готова за нови приключения Simple Smile стискам палци за прегледа!

Аз чета на Киндъла, но е по-стар модел и на мен ми липсва светлина на екрана, за да може и на тъмно да чета.

Даре  Joy  Joy и какви са заключенията?

При нас пък едно слънце е пекнало, задава се пролетта наистина

# 74
  • Мнения: 8 532
за ракията или за четеца, Мимче Wink

аз разпусках от ежедневие ..... радвах се на бебето на кумците и спрях да ям и да пия в 4 следобяд Simple Smile)) ама после при батчеда на ММ беше .... бе у Враца с преводач и предварителна подготовка за битов алкохолизъм Simple Smile)

Четеца - мин 7 инча и с възможност за вкл./изкл. на осветлението. Киндъл чете прекрасно тхт файлове, аз съм с кобо гло - епуб са файловете, които чете най-добре.

Общи условия

Активация на акаунт