Отговори
# 15
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Скрит текст:
Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ааааа на таман туй не можах да разбера ,Зизуно  Hug
Еми конкретизирай...че ми писна да се прайм на умна  Joy Joy Joy hahaha hahaha

Ааа, забрайх да кажем за прегледа на Зила...оди вчера и той и му казали, че малко му е увеличен черния дроб и далака. Не са му изписали лечение, нито са го насочили към оторизиран сервиз.
Но, това не пречи от снощи 100 пъти да ме пита дали ще умре, аз как ще се оправям без него и какво ще прави сега... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 17
  • Мнения: 30 820
  bouquet

Тоя Езел,пък не можеш да разбереш кой искрен,и кой лъже значи,Кеню как го подведоха значи за Вуйче  ooooh! ooooh! ooooh!
newsm47 Не вярвай на това което виждаш Laughing

eat eat eat eat eat eat eat eat

# 18
  • Мнения: 11 820
Тиляка ни свободен ли е или някой са баня  newsm78

# 19
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тиляка ни свободен ли е или някой са баня  newsm78
Беги бърже...докаде Нарцисчева не уленала... Joy Joy Joy

# 20
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Зизко, Ирко, бегом марш по постовете и цитатите, и на мястото на всички сервизни обяснения да видя разни човечета по ваш избор!  smile3516

Зиз, на твоя Зил етанолът му е дошъл повечко.  hahaha

# 21
  • Мнения: 30 820
Ааааа на таман туй не можах да разбера ,Зизуно  Hug
Ааа, забрайх да кажем за прегледа на Зила...оди вчера и той и му казали, че малко му е увеличен черния дроб и далака. Не са му изписали лечение, нито са го насочили към оторизиран сервиз.
Но, това не пречи от снощи 100 пъти да ме пита дали ще умре, аз как ще се оправям без него и какво ще прави сега... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy

Булка Laughing освен Ирка друг не знам да се къпе от нас Mr. Green

# 22
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизко, Ирко, бегом марш по постовете и цитатите, и на мястото на всички сервизни обяснения да видя разни човечета по ваш избор!  smile3516

Зиз, на твоя Зил етанолът му е дошъл повечко.  hahaha
Абе май не тва, че не вози на етанол често...даже и джипката не поверва за етанола и кай, че може да е нещо от организма...
Ама пък инак кат зареди етанол и после мноооу пуши бееееееее...не мой го обработва бържИ... Joy Joy Joy Joy

По твойте постове ли... Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 21 201
Профи, какво стана с анализа ти за вчерашната пресконференция, виж, Сера, ще ни изненада?!
С какво ли, newsm78 да не е с рекламата......много обича да се хвали горката?!
Serenay Sarıkaya ‏@SrnySrkyResmi  12m
Bu aksam #medcezir akşamı...öncesindede minik bir sürpriz 🙊 #evedönmek
 Details

# 24
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Зизко, Ирко, бегом марш по постовете и цитатите, и на мястото на всички сервизни обяснения да видя разни човечета по ваш избор!  smile3516

Зиз, на твоя Зил етанолът му е дошъл повечко.  hahaha
Абе май не тва, че не вози на етанол често...даже и джипката не поверва за етанола и кай, че може да е нещо от организма...
Ама пък инак кат зареди етанол и после мноооу пуши бееееееее...не мой го обработва бържИ... Joy Joy Joy Joy

По твойте постове ли... Joy Joy Joy


Аз Зиз или Ирка ли съм?  Crossing Arms По вашите постове,  Naughty ако обичате, плийз!  Wink

# 25
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизко, Ирко, бегом марш по постовете и цитатите, и на мястото на всички сервизни обяснения да видя разни човечета по ваш избор!  smile3516

Зиз, на твоя Зил етанолът му е дошъл повечко.  hahaha
Абе май не тва, че не вози на етанол често...даже и джипката не поверва за етанола и кай, че може да е нещо от организма...
Ама пък инак кат зареди етанол и после мноооу пуши бееееееее...не мой го обработва бържИ... Joy Joy Joy Joy

По твойте постове ли... Joy Joy Joy


Аз Зиз или Ирка ли съм?  Crossing Arms По вашите постове,  Naughty ако обичате, плийз!  Wink

Не знам, ама нещУ грам не моА те рАзбера... newsm78

Аз моя си го оправих...няма сервизни обяснения, а емотикони. Peace

# 26
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Профи, какво стана с анализа ти за вчерашната пресконференция, виж, Сера, ще ни изненада?!
С какво ли, newsm78 да не е с рекламата......много обича да се хвали горката?!
Serenay Sarıkaya ‏@SrnySrkyResmi  12m
Bu aksam #medcezir akşamı...öncesindede minik bir sürpriz 🙊 #evedönmek
 Details

Абе, аз нещо лекинко се съмнявам, че довечера ще има ламарини Mr. Green newsm78
Се си мисля, че малко фишек го спретнаха 2-рия фрагман, за да съберат тийновете Mr. Green Peace


# 27
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ааааа на таман туй не можах да разбера ,Зизуно  Hug
Ааа, забрайх да кажем за прегледа на Зила...оди вчера и той и му казали, че малко му е увеличен черния дроб и далака. Не са му изписали лечение, нито са го насочили към оторизиран сервиз.
Но, това не пречи от снощи 100 пъти да ме пита дали ще умре, аз как ще се оправям без него и какво ще прави сега... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy

Булка Laughing освен Ирка друг не знам да се къпе от нас Mr. Green
smile3521 Одим си немити да ни е топло през зимата Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 16 938


Ама то банята е хубаво нещо водата най вече след това се чувстваме чисти. Mr. Green Heart Eyes

# 29
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Не съм набрала достатъчно муза, ама ...
Исках да кажа, че вчера първо излязоха снимките и веднага в очите ме избоде това, че Серка изглежда точно като лелка на фона на Хазар, която без да се прави на прекалено ослепителна си прилича на младо момиче. В крайна сметка двете имат само една година разлика във възрастта, а колко по-дърта изглежда Сера!
После, като пуснаха и видеото със звука ми идеше да си запуша ушите. Поведението и отговорите на Серка точно като на махленска кифла. То не бе гримасничене, то не бе мрънкане, то не бе преиграване ... ужас! Точно като циганка се хвали, и така и се държи.  ooooh! За сметка на това веднага след нея Хазар много по-земна, много по-културна, много по-интелигентна и като поведение и като казано. Peace
Не мога да се начудя как е възможно да има толкова слепи и лесно подвеждащи се хора!  Shocked
Да, заради такива, Серка си направи страхотен ПР на гърба на Чачи и на останалия екип на ПО, а не го заслужава и грам това внимание! Другият обилно печеливш от тази работа е Керем Чатай. Както се вижда договорите за реклама не са само на Серка, ами и негови. Остава само да предполагаме той каква сума е прибрал. Rolling Eyes

Имах и други неща, но малката си пристигна от София и трябва да тръгваме по задачи.

Общи условия

Активация на акаунт