Тренировки в домашни условия: Тема 44

  • 37 622
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 163
Атланта, ще работя в офиса, но искам да отида поне на едно състезание. Не като участник, а за да бачкам и да подкрепям състезателите. Представям си какъв див заряд имат тези събития... Не знам все още дали ще ми се налага да пътувам до някой от клоновете в другите 3 държави.

# 31
  • Мнения: 741
Добро утро от мен
Фея радвам се, че се завърна и евала за това, което правиш
Отчитам Recharge скромно, но от сърце. Утре ще е разбивацията...
Скрит текст:
В мазето пръскаха за хлебарки и слагаха някакви неща в тарелки протим плъхове на следващия ден го нямаше това нещо и сега ме е страх от плъх....

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Добро утро!
Брей , Фъстъчка станала много рано и ме изпреварила  Hug Не се притеснявай, миличка, щом отровата я няма, значи плъха я е изял, което означава, че евентуално ще умре  Laughing Laughing и няма от какво да се страхуваш  Laughing
Мери, благодаря за темата, разкошна е! И мамата с момиченцето са суперрр.... И искам тяло като на последната мацка  пък Crossing Arms Еххх, само да бях по-висока , пу, де се вика, не съм дебела, ниска съм  Laughing Laughing Laughing
Аталанта, дано ти минат тези болежки, че лошо   bouquet
Феичкааа добре дошла! Много се радвам, че си в такива промени , които те правят щастлива   bouquet, заслужаваш го! Не знам какво е това, където работиш, за първи път го чувам, но явно е нещо супер яко. Ще го разгледам от линка. УСпех в начинанието   bouquet Ти не беше споменала, че мислиш за нова работа, таман беше обзавела библиотека в старата  и започвахте тренировки там, явно нещо се е случило междувременно, браво!
За мен от днес - Воина от Р90х3. Много хубава тренировка - редуват се горна част, кардио, долна част, кардио. Общо взето интересна и изпотяваща. И си ходя с мускулни трески вече трети ден, бре да му се не види  bowuu
Дели, ами и мен ме дразнеше дядо Тони първите 1-2 дни, щото наистина много се лигави, но вече му свикнах и чак ми е симпатичен. Смятам, че си разбира човека от работата, не е лош и някак си така е ведър, създава някакво настроение. Дали са добри тренировките не знам, факт е, че си вървя с мускулна треска почти от първат тренировка насам, а знаеш, че сега ми е изучаваща седмица и малко се бавя, не знам термини и съответно чакам да покажат какво да правя  Embarassed Времето излита за секунда, може би защото неси чак супер размазан или пък сме свикнали на дългите тренировки от Инсенити и сега тези 30 минути са едно нищо. Не знам, но съм повече ок, отколкото очаквах. Иначе във всеки пост обяснявам в какво се състои тренировката, избери си някоя и пробвай. Първите три седмици се редуват тези 7 тренировки, после влизат и нови и така. Ако пък не ти се занимава, аз след три месеца ще кажа какво животно съм станала и тогава ще решиш  hahaha hahaha hahaha
лек, усмихнат и слънчев ден   bouquet
П.С. Благодаря за калкулатора за мазнини, изчислих ги, но излезнаха доста по-малко, отколкото ме мерят кантарите със сензори  newsm78 Не се отчита обиколката на бедрата, а таааам ми  е проблема на мен,пфу, но все пак съм доволна,тази цифра много ми хареа, еййй

Последна редакция: сб, 22 фев 2014, 08:05 от luba_rizova

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Здравейте, за пръв път пиша в тази тема. Искам да се занимавам с Пилатес в домашни условия. Бихте ли ми препоръчали видео-тренировки за начинаещи.
Да кажа че искрено се възхищавам на хора които успяват да се организират да спортуват, особено в домашни условия!
Благодаря!

# 34
  • Мнения: 1 455
Да не ви изтърва, че ми отиде мотивацията  Embarassed

Продължавам с тичането навън и пудовка у дома, но с храненето не съм добре.
Връщам се да ви чета за инспирейшън.

# 35
  • Мнения: 247
Привет и от мен в новата тема.
Merry, благодаря за новата тема   bouquet
Сега отивам да тренирам и после се връщам да ви чета, първо в старата, а после в новата тема.

Хубав ден, момичета!

# 36
  • Мнения: 108
Добре дошла, Linkata  Hug Разгледай тук: https://www.youtube.com/results?search_query=pilates&sm=3 . Има много хубави тренировки.
Много харесвам тази:  https://www.youtube.com/watch?v=2GEjVdP2YGk .
Аз вчера почивах, че от 2-3 седмици все се каня и накрая все правя по нещо ... изобщо не ми се почиваше. Но вчера имах доста работа вкъщи, навън ..и реших, че това е удобния момент да пропусна тренировка  Grinning
Днес още не съм решила какво ще правя, ще дам отчет по- късно. Simple Smile Приятен ден на всички!    Simple Smile

# 37
  • Мнения: 377
Аз редовно Ви чета, но съм още начинаеща и няма с какво да се похваля. Започнах Божествени тела на Румяна, но сякаш не е моята тренировка. Вчера имаше линк за тренировъчна програма за 30 дни на Джилиан и тя повече ми хареса. Мисля днес да се пробвам с първия и ден и да видя как ще ми се отрази.

# 38
  • Мнения: 1 802
Ще ми се да остана в старата тема при бузавелките на Биби smile3522, но оставам тук, че Феята се върна.   Hands Clap

За днес това с детето : http://www.youtube.com/watch?v=McD6_oOWs-M
 Fitness Blender Kids Workout - 25 Minute Fun

# 39
  • Мнения: X
 Heart Eyes Еййй, Фея, появи се! Радвам се, че отсъствието ти е свързано с хубави новини!
Честито! Заслужаваш го! Hug

# 40
  • Мнения: 426
Здравейте  Simple Smile
Днес мислех да почивам, но установих че имам свободно време и направих тази йога http://m.youtube.com/watch?v=lmw1XLPbO_U
Много приятно видео  Peace
Утре пак ми е почивен ден, но ще видим ще остане ли такъв
След това разтегнах малко, а по-късно ми се очертават 4-5 км ходене  Simple Smile
Благодаря за съветите за вендузи на Мерида и Бобченка  Hug
Приятен уикенд на всички   bouquet

# 41
  • Мнения: 786

За днес това с детето : http://www.youtube.com/watch?v=McD6_oOWs-M
 Fitness Blender Kids Workout - 25 Minute Fun
Благодаря за тази идея Heart Eyes Че и аз с домашните любимци трудно се справям  Mr. Green

# 42
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Хей и от мен  Grinning

Фея, изкара ни акъла като зачезна така, добре, че хубави новини само около теб  Hug

Ох, аз съм със силна МТ след вчерашната тренировка на пътеката и краката ми са направо като камък. Днес мисля да метна тренировка за корем и да направя дълъг стречинг, че утре сигурно съвсем няма да мога да ходя  Crazy

В момента във фурната ми се пече нов експеримент без захар и бяло брашно, само със здравословни продукти, ако излезе вкусно, ще споделя  Crazy

Последна редакция: сб, 22 фев 2014, 13:32 от bob4enka

# 43
  • Мнения: 5 405
Феяяяяяяя, искам да участвам в товааа. Прати ги в Българията  Laughing Сууууууупер якотото изглежда! Много ме надъха клипчето, страхотно е!!!!!  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Радвам се, че идваш с такива новини, притесни ни всичките какво се случва с теб Simple Smile

Така ме надъха от това клипче, че ставам да тренирам  Heart Eyes Mr. Green

Не се притеснявай, миличка, щом отровата я няма, значи плъха я е изял, което означава, че евентуално ще умре  Laughing Laughing и няма от какво да се страхуваш  Laughing
Joy Joy Joy Joy Joy

Еххх, само да бях по-висока , пу, де се вика, не съм дебела, ниска съм  Laughing Laughing Laughing
И аз така!  Laughing

# 44
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Само да споделя, че експеримента е много успешен, голяма вкусотия, добре, че направих малка тестова доза  Crazy

http://ladycolors.blogg.no/1393073222_healthy_armenian_cook.html

Общи условия

Активация на акаунт