Неразположения от зъби?

  • 1 159
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 031
Благодаря на всички за отговорите. Имаме симтоми като лиги, да слагаме всичко в устата и да гризем, ама няма подуване на венеца или побеляване Thinking значи се въоръжавам с търпение и чакам Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 2 967
Само реве, тръшка се, не спи нощем и реве и тогава, всичко бута злобно в устата, поспалив и иска през цялото време да се гушаме / 10 кг. е Shocked/
Възможно ли е да има такива оплаквания от напъващи зъбенца?


И ние бяхме така. 2-3 седмици преди да започнат да излизат зъбките.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 271
Здравей !
Възможно е да са зъби . Дай му Chamomilla 15 СН - по 2 топченца разтворени в чаена лъжичка вода- 2 пъти дневно , ако са зъбки ще помогне .
А скоро да сте правили някаква ваксина ?
Аз давам Chamomilla 30 СН по 3 гранулки. През първия ден 3 пъти през 3 часа,втория ден - 2 пъти през 12 часа,третия ден - сутринта. После малко почивка и ако сме много кисели давам пак. Така ни го предписаха и доколкото знам трябва да се дава по схема за да има мах ефект.

# 18
  • Мнения: 1 464
Сигурно са зъби,а храни ли се нормално детенцето?
Недей да даваш хомеопатични лекарства без да ти ги е предписал хомеопат ,защото се дават по схема и за всеки е индивидуално.Давай гризалка да си чеше венците и мажи с Калгел или Дентинокс.

# 19
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Може да са зъбките и затова да е толкова неспокойно детенцето.
Аз пък те съветвам да се обърнеш към педиатъра на детенцето, консултирай се с него за Калгела и Дентинокса, защото например нашият педиатър е мноого против тези средства, а препоръчва Камомилата.
Докато избие първото зъбче при дребния доста неспокойни дни и нощи преживяхме

# 20
  • София
  • Мнения: 3 787
И ние сме така вече 2-ри месец Shocked.По цяла нощ се кърмим,събуждаме се с рев и положението е нетърпимо.Спане за повече от час-час и половина наведнъж няма.Днес взех Хамомила,довечера ще пробваме с нея.Иначе го мажа с Генгигел и съм доволна.Облекчава го веднага,но за кратко и после одисеята продължава.

Общи условия

Активация на акаунт