откога на разходка

  • 1 151
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 992
dnes e strahotno za rathodki nie ve4e biehme a malkata po4nah da e izvejdam  na 10-ti den strah me e da ne se izneji zatova pri vseki udoben moment i hubavo vreme sme navan haide tragvai ako ve4e ne si izleznalá

# 16
  • Мнения: 2 381
В началото го извеждай за по няколко минути и лека-полека увеличавай времето за разходки.
Ние сме излизали 3 пъти до сега и всеки път за около 15 минути( само до лекарката и обратно).Утре искам да си направим една истинска разходка Grinning За колко време да я изведа?И с колко минути да увеличавам времето завбъдеще newsm78

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На 20я ден купихме количката и направихме първата разходка около 40 мин.,но аз преди това я вадих на терасата за удължаване на времето навън.

# 18
  • Мнения: 462
Времето през деня вече е фантастично така че не губи време Simple Smile
Разходката на чист въздух е благодат за детето!
Започни отначало да го извеждаш за 10-15 мин и всеки ден ,увеличавай по малко времето навън. Не се притеснявай когато е по-студено, но е сухо. Единствените дни когато можеш да спестиш разходката на бебо е когато е влажно.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 926
Когато е над нулата винаги я извеждай ако можеш Peace
Ние по4нахме да отваряме прозореца за т. н въздушни бани още на 6/7 ден - 5, 10мин и така всеки ден увеличавахме времето . Като стана на половин час я изведох на терасата за окло 15 мин и после при първия удобен слу4ай - хайде навън Sunglasses
Стоим около 4ас , час и нещо. Е когато е по-студено ипо-малко. Ти ще прецениш. Peace

# 20
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ние почнахме от втората седмица но първо на балкона но при нас времето беше по-студено според мен времето е прекрасно и няма от какво да се притесняваш облечи го добре и давай

# 21
  • Мнения: 528
Мойта е родена септември иоще на 10 ден я изведох за 3 часа ама тогава беше топличко.Само на силен вятър,дъжд и мъгла не извеждай бебо.

# 22
  • Мнения: 1 259
Аз на втората седмица след раждането го извеждах на балкона за 10-15 мин.Когато стана на 1м. го извеждах на разходка за 2-3 часа.Когато няма мъгла,вятър и минусови темп. спокойно си го разхождай за няколко часа.

# 23
  • Мнения: 2 220
Времето е хубаво, така че смело навън! Ние започнахме на втората седмица на излизаме, но все пак беше лято. Но и зимно бебе да беше бих го извела без колебание през тези слънчеви дни!

# 24
  • Мнения: 2 407
Вече може, но да не е студено! Първо по 10-15 минути и постепенно увеличаваш!

# 25
  • Мнения: 3 089
аз започнах на 10-1 ден с 5 минутки на балкона. времето беше като през тия дни - около 5-10 градуса.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 679
По-малко 5-10-15мин. и така до 30мин. и излизайте вече в хубаво време. Естествено, когато няма влага, мъгла и вятър.
Много правилно- като се има предвид че е още зима
Аз моя хубавец го изведох като направи 10дни но все пак беше септември- и до сега всеки ден е на вън та било и само за 5 мин докато отидем при майка ми- и да чукна на дърво пу-пу-пу- детето само 2 пъти е боледувало- и то слаба настинка

# 27
  • Мнения: 574
Изведох дребосъчето на 10 дни ,защото предните дни валеше и не можах по-рано. Разхотката беше 5ч и Рали се чувстваше идеално. Така си и продължихме от тогава. Навън, навън и само навън.

# 28
  • Мнения: 505
аз мисля че отдавна е трябвало да излизате имаше и топли дни. 2 седмици са достатъчно време вкъщи за зимата

# 29
  • Мнения: 577
Какво правите още в къщи? newsm78 newsm78
ние бяхме още на 10 ден на вън.

Общи условия

Активация на акаунт