Отговори
# 60
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 508
Мдааа, те АО много критика отнесоха, макар, че пълнеха кината... Нарекоха Ча дървен, лош актьор, набеден, манекенче и т.н. А той въпреки че откри приятели на сета наистина нещо не беше в кондиция- боледуваше, беше припаднал единия ден и се наложило болнично лечение... беше направил и малка катастрофа, но не беше пострадал....А манекенката беше Мис Турция, много красива, но лоша актриса...фотосесията им около премиерата на филма беше най-хубавото от съвместната им работа WinkНаистина беше доста наивен сюжета, а го нарекоха турския Топ гън Party

Проф Hug искаше ми се да те успокоя по въпроса за гътването, но съм сигурна, че то е запазено за края на сериала....  newsm78 Еджето доколкото разбирам е доста далеч от оригиналната история, където двете двойки младежи са равнопоставени, а тук изпъква едната. Избяга от оригинала и не я даде на Оркун за една нощ, което означава, че ги пази един за друг с Яман...Мира ще бъде единствената Яманова любов и няма как да го оставят втория сезон без нея... Сигурна съм, че даже ще ги ожени Еджето за да могат да консумират връзката си, щото ролята на Мирка е на залюхана гугутка- младежки е сериала, а на младите трябва да се промива мозъкът с неща като морал и ценности, нищо че актрисата играеща това е всичко друго но не и морална hahaha...
Еджето от толкова много неща е избягала от оригинала- не просто някои сцени, а променя цели сюжетни линии и характерите на героите - той затова Яман е превърнат в пълен и завършен мухльо, а Мира не е кучката дето трябваше да му къса нервите и да му преобръща живота с краката на горе, както е в американската история... Тези неща му ги причиняват други хора щото Мирка е бяла и добра... Whistling
Затова и ми е жалка Едже ханъм като вземе да се обяснява, в Т, че такава и такава сцена имало по оригинал ( говоря за случаите, когато дублира някои емблематични моменти, които сме виждали на друго място и изиграни от същия актьор Sick) а в същото време в турската история няма почти нищо останало от оригинала Sick Тези копи пейст моменти с които вдигаше шум секнаха и на тяхно място сега се прави джангър с новината за голямата любов...важното е говорене да има, но докато в първия случай с дублирането се споменаваше и АФК, а това не се нравеше на Серенайските фенове, сега и те са щастливи и удовлетворени заради любимката си  която се води муза на Ча Whistling

пп Добро утро wavey

# 61
  • Мнения: 21 201
Привет Ви. Hug...... Hug
И да иска да си скрие лицето от едните няма как, защото от другата страна го дебнат другите.
Не е лесна и неговата, да не смее да се покаже навън.

# 62
  • Мнения: 15 884
Бел Hug Hug Наде Hug Hug

# 63
# 64
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
ДобрЮтро,сладурки  Hug Hug Hug

И от мен едно кафенце,ако за някого случайно не е  останало  Hug Hug Hug

Скрит текст:

И нещичко за подсилка  Grinning
Скрит текст:

Сега да захваля екипа на новата къщурка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Първо за домакинята ни и главен архитект,Зиз  Hug Heart Eyes  newsm51 newsm51 newsm51

Ирче  Hug Heart Eyes за разкошните мърдащи ФЕмирски романтики  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   newsm51 newsm51 newsm51
Както и за забавните комикси  newsm51 newsm51 newsm51

И на Мимето  Hug Heart Eyes за креативните и страшно забавни идеи за комикси  newsm51 newsm51 newsm51

И едни ФЕмирчовци с пожелание за прекрасен и усмихнат понеделник и спорна нова седмица  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug


От мен ийи геджелер за сега  Grinning Grinning Grinning  Hug Hug Hug

# 65
  • Мнения: 30 820
Ко са чешаш Laughing щи доведем новото олтарчи на срещата Mr. Green

Здравейте Hug Hug Hug

Жани HugНаде HugМиме HugГаля HugЛинко HugЗиз HugБел Hug

Да се оплачем Mr. Green

Голям кеф да пътуваш от днес по Т.Александров Party юруш дур юруш дур Party музика  Heart Eyes 4 цигари Laughing 1ч и 25 мин път Party а нормално го взимам максимум за 30 мин Laughing това е Mr. Green

Хубав ден и успешна седмица Hug

Дани Hug eat eat eat eat eat eat

# 66
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лелчето ми Heart Eyes Бел Heart Eyes Нарцис Heart Eyes РенУ Heart Eyes Дани Heart Eyes

Мичоно Heart Eyes щи пукна лейката... #Cussing out Колко време ще те чакам... #Cussing out

Рену, Тодор Александров...най-добрият булевард за движение в задръстване... Mr. Green
Ама между ''юруш и дур " немаше ли и малко "яваш"? Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha

Но, не трябва да се оплакваме....на Софийския по-зле...там докат минеш на светофара мой скубнеш мустакя в огледалцетУ за задно виждане... Mr. Green Laughing Laughing

# 67
  • Мнения: 11 820
Булка,ши го чакам олтарчиту  Mr. Green Зиз, Hug Hug Heart Eyes

# 68
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 508
Привет Ви. Hug...... Hug
И да иска да си скрие лицето от едните няма как, защото от другата страна го дебнат другите.
Не е лесна и неговата, да не смее да се покаже навън.


Ха-ха Ча забранявал снимането, гледал лошо, откупувал кадрите- този път изглежда е пропуснал да направи и трите неща hahaha
Ма как им ги раждат мозъците бе, да не говорим, че и кадри от охранителна камера в магазин бяхме видели Whistling

Момичета имам един глупав въпрос Embarassed

пп Колко време продължава прехвърлянето по скайтп на серия от АФК?
Скрит текст:
Моят компютър през май става на 6 години, операционната му система е ХР профешънъл, а поддръжката и от Майкрософт спира през март, т.е. съвсем скоро. Човекът който се грижи за компютрите ни в къщи казва, че моя е съвместим с Уиндоус 7 но аз се притеснявам и искам да си прехвърля сериите на друг комп за всеки случай...имам три сериала и доста филми....А музиките и клиповете са безброй... Не искам да се отказвам от компютъра, защото е бърз- миналата година му добавихме още два гигабайта операционна памет, няма нещо, което да не може да отвори или свали, независимо от трафика...и дано наистина няма проблем с преинсталацията на нова операционна система Praynig Та Скайп ли да ползвам или да ги качвам на флашка и прехвърлям на другия компютър чрез нея... Ох осъзнавам, че звучи много тъпо,  Embarassed Embarassed Embarassed но досега всичко съм събирала на този и никога не ми се е случвало да прехвърлям насам-натам Просто ме интересува най-бързия начин, че и утре да почна, става въпрос за огромно количество информация Rolling Eyes

 

# 69
  • Мнения: 11 820
Качи ги на флашка  Naughty

# 70
  • Мнения: 30 820
Лелчето ми Heart Eyes Бел Heart Eyes Нарцис Heart Eyes РенУ Heart Eyes Дани Heart Eyes

Мичоно Heart Eyes щи пукна лейката... #Cussing out Колко време ще те чакам... #Cussing out

Рену, Тодор Александров...най-добрият булевард за движение в задръстване... Mr. Green
Ама между ''юруш и дур " немаше ли и малко "яваш"? Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha

Но, не трябва да се оплакваме....на Софийския по-зле...там докат минеш на светофара мой скубнеш мустакя в огледалцетУ за задно виждане... Mr. Green Laughing Laughing

Joy Joy Joy

Заради Лъвов мост е още по прекрасно Party е имаше и яваш де Joy на К Величков на 6 я сфетофар някъде Laughing а при оная с разперените ръце Mr. Green е те там от Ботев до нея изпуших 1 цигара Laughing ама утре ше фанат да ме разведат Mr. Green ше тръгнем у 7 ч преди движението Laughing


Бел Hug на флашка е по бързо Peace а хардиска случайно да е разделен на 2 части newsm78

# 71
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добро утро и прекрасна седмица, шушавелки Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да ви почерпя с по едно ошашавено кафе с мляко  Laughing
Скрит текст:

И да си оплакнем очичките с хубавите ни Фемирчовчета  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Усмихнат и успешен ден  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 30 820
Гъбунке Hug кафето Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 2 787
 wavey

Ирчи  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
Голем смех  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy, романтиката е номер 1  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Миме  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes, страхотни идеи  smile3501 newsm51

Зизунчи Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes


Скрит текст:

Прекрасна и слънчева седмица на всички! Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Рени Hug, поглеждам през прозореца в моя участък на Т. Александров няма една кола  Grinning
Слушам че на Лъвовия е нещо страшно Laughing

# 74
  • Мнения: 11 820
Гъбке,ши стани мокру котту  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт