Отговори
# 75
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Привет Ви. Hug...... Hug
И да иска да си скрие лицето от едните няма как, защото от другата страна го дебнат другите.
Не е лесна и неговата, да не смее да се покаже навън.


Ха-ха Ча забранявал снимането, гледал лошо, откупувал кадрите- този път изглежда е пропуснал да направи и трите неща hahaha
Ма как им ги раждат мозъците бе, да не говорим, че и кадри от охранителна камера в магазин бяхме видели Whistling

Момичета имам един глупав въпрос Embarassed

пп Колко време продължава прехвърлянето по скайтп на серия от АФК?
Скрит текст:
Моят компютър през май става на 6 години, операционната му система е ХР профешънъл, а поддръжката и от Майкрософт спира през март, т.е. съвсем скоро. Човекът който се грижи за компютрите ни в къщи казва, че моя е съвместим с Уиндоус 7 но аз се притеснявам и искам да си прехвърля сериите на друг комп за всеки случай...имам три сериала и доста филми....А музиките и клиповете са безброй... Не искам да се отказвам от компютъра, защото е бърз- миналата година му добавихме още два гигабайта операционна памет, няма нещо, което да не може да отвори или свали, независимо от трафика...и дано наистина няма проблем с преинсталацията на нова операционна система Praynig Та Скайп ли да ползвам или да ги качвам на флашка и прехвърлям на другия компютър чрез нея... Ох осъзнавам, че звучи много тъпо,  Embarassed Embarassed Embarassed но досега всичко съм събирала на този и никога не ми се е случвало да прехвърлям насам-натам Просто ме интересува най-бързия начин, че и утре да почна, става въпрос за огромно количество информация Rolling Eyes

 

За снимката си мисля, че Чачи по-скоро се почесва, там дет не го сърби  Mr. Green Joy Joy Joy

Бел  Hug Heart Eyes Heart Eyes През скайп хич не се занимавай  Naughty
Скрит текст:
Ако този, който ще ти инсталира новия Windows е специалист, може да ти източи инфото например на външна памет (това е една огромна "флашка"), ако има, те си имат начин как да запазват цялото инфо, като им кажеш предварително Grinning Peace Аз съм голяма плюшкинка за инфо на ПС-то ми и винаги, като нещо се е преинсталирвало или съм сменяла ПС, съм искала да ми се запази и обикновено си го намирам в спретната от специалиста папка "PC old"  Laughing
Ако човекът не може да го спретне това, тогава почвай с флашка да местиш (веднъж и това ми се наложи, голяма дандания е, но 100 пъти по-добре от скайп Grinning Peace

Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Джейни  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Релаксче  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 76
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Joy Joy Joy Ама от млекцето кожата ша му стане нежна  Mr. Green

# 77
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 578
Релаксче, Ренко, мерси за бързия отговор- идея си нямам дали е разделен харда. Миналата година ме връхлетя фантом така го нарече нашия човек по компютрите нещото, а не вирус. Каза , че е отхапал малко от харда и го изолира мястото, но за друго не знам...
Или може ди имаш предвид двуядрен или четириядрен newsm78 За моя не го знам, но лаптопите на които ще прехвърлям са двуядрен и четириядрен- има ли някакво значение това?

пп Габче мерси и на теб- много си разбира човека от работата, той ми прави преди години компютърната конфигурация,  но хич не ми се иска да го занимавам да ми гледа глупостите какво съм събирала, че с жена му сме приятелки и може да и стане интересно....

# 78
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Релаксче, Ренко, мерси за бързия отговор- идея си нямам дали е разделен харда. Миналата година ме връхлетя фантом така го нарече нашия човек по компютрите нещото, а не вирус. Каза , че е отхапал малко от харда и го изолира мястото, но за друго не знам...
Или може ди имаш предвид двуядрен или четириядрен newsm78 За моя не го знам, но лаптопите на които ще прехвърлям са двуядрен и четириядрен- има ли някакво значение това?

пп Габче мерси и на теб- много си разбира човека от работата, той ми прави преди години компютърната конфигурация,  но хич не ми се иска да го занимавам да ми гледа глупостите какво съм събирала, че с жена му сме приятелки....

Бел, не се мъчи да го мислиш, направо си питай специалиста, който се грижи за комповете ти, той затова е специалист  Peace Направо му кажи, че искаш да ти запази цялото инфо от ПС-то и той ще ти каже може ли (би трябвало да може Peace) и ако не - с флашката Grinning Peace

# 79
  • Мнения: 21 201
Привет и на появилите се след мен, Hug...... Hug че да не изпусна някоя.
Най-накрая. Grinning

# 80
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хайде малко по-убав Чачи - тизър от снимките на фотосесията Grinning

https://www.facebook.com/photo.php?v=657061831018025

# 81
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Наде  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Поповторих те, ама айде, аз пък съм с екстра - и снимка  Laughing

# 82
  • Мнения: 30 820
Бел кат отвориш иконката с компютър Peace ако е разделен хард диска ще имаш
1 локален диск С
2 диск Д

ако ти е само локален диск С  Peace си ги меткай с флашката Peace или както Габи е обяснила Peace

двуядрен четириядрен е за бързината на компютъра Peace повече ядра по добре Peace но там зависи и от други неща Peace

# 83
  • Мнения: 21 201
Наде  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Поповторих те, ама айде, аз пък съм с екстра - и снимка  Laughing
Нищо, Hug когато нещо си заслужава е редно да се повтаря.

# 84
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 578
Бел кат отвориш иконката с компютър Peace ако е разделен хард диска ще имаш
1 локален диск С
2 диск Д

ако ти е само локален диск С  Peace си ги меткай с флашката Peace или както Габи е обяснила Peace

двуядрен четириядрен е за бързината на компютъра Peace повече ядра по добре Peace но там зависи и от други неща Peace

Ааа разбрах, ама съм един реотан и аз.... има да - локал Д , локален Е и локален диск С. Но аз това го знам за С-то нищо и не слагам там- нещата ми са сложени на Д  и на диск Е. Но искам изобщо да ги прехвърля на друг комп, щото моя ако не заработи с новата операционна система е все едно на кой диск ще са като Майкрософт спира поддръжката и няма да имам програма с която да си ги сваля  и прехвърля, така ги разбирам нещата аз(може и да не съм разбрала де- от компютри разбирам, колкото да си върша работата и да си общувам с вас)....Все пак благодаря за съветите-по един или друг начин трябва да ги преместя, че както казах компа май месец чуква 6 г. и не му остава много Hug

# 85
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Хилоуу на целият диспансер  Hug Hug Hug Hug Hug

# 86
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хилоуу на целият диспансер  Hug Hug Hug Hug Hug

Пепин  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 21 201
Хилоуу на целият диспансер  Hug Hug Hug Hug Hug
Hug
Наричат го ангел-Melek gibi.

# 88
  • Мнения: 18 785
здравейтеееееееее  Hug Hug Hug Hug

забравихте ме  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 11 820
Напрегнах се  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт