колко време прекарват децата ви пред телевизора/компютъра?

  • 1 541
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 403
Телевизора е постоянно включен. Не изпускаме рекламите и алф. Абе доста гледа  newsm78

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И на мен това ми е голям "проблем". Tired
Синът ми все повече се зависява пред игрите на компютъра. Wink
Ама и то, какво, ли друго, да прави зимата в къщи? newsm78
Да рисува - не може- малкото веднага отива и заграбва флумастрите му и той започва битка с нея. Rolling Eyes
Да реди пъзели, ли-? ми там положението е идентично с горното. Wink
Какво друго му остава с това терминаторче любопитно малко Grinning, освен да играе на игрите от Картуун-а на интернета. Така поне и той има спокойствие и се забавлява.

Но и мен ме тревожи това, че времето за висене пред компа все повече нараства. А за съжаление на нас ни е най-лесно така. Rolling Eyes

И при нас така...С тази разлика, че ако Дени е на компютъра, малката и тя се намества до нея на стола и настоява да оцветяват картинки в Дечица.сом.
Отскоро позволих на Дени да рисува с Paint, показах и как да си ги записва и вече има цяла галерия. Творят с татко и едни абстракции... ooooh!
Чакам лятото, тогава едва ли толкова ще се застояват.

# 17
  • Мнения: 510
Общо- 2-3 часа на ден ,това също не е малко,но когато сме в София  не мога да я огранича до по-малък период гледане Thinking

# 18
  • Мнения: 1 608
1ч. и много дълго се борих за това

# 19
  • Мнения: 5 877
2-3 пъти седмично и пускам филмче на компа, тоест по около час, час и нещо.
Телевизор не гледа, даже ходи ни го спира вечер, защото не било детско. А пък ние с нея напоследък спим до късно и докато се събудим, детско вече няма - поне тези, които аз харесвам.  Wink

# 20
  • Мнения: 449
Ако не гледа филмчета по телевизора, то тогава е на компютъра.  Много се притеснявам да не й стане нещо на очите, но зимата наистина не се издържа вкъщи. Не иска с нищо друго да си играе. Вече започна да става топло. Надявам се да бъде по-често навън.

# 21
  • Мнения: 7 106
Телевизора в хола работи по цял ден, но тя се заглежда най-много по рекламите и това е. Пускала съм филмчета и на компютъра, но интерест е само 1-2 минути, единствено поредицата Baby Einstein и задържа мниманието 5-10 минути.

# 22
  • Мнения: 8 505
Почти не се заглежда.Като съвсем малка гледаше доста,но си го обяснявам с това,че докато е все още неподвижна,и е било интересно,но сега има много по-забавни неща.

# 23
  • Мнения: 369
Аууу това ни е вече проблем  Sick Откакто се научи да играе на компютъра неиска да слиза от него  Cry и само се сърди ,но въпреки това и позволявам по 20минути сутрин и толкова след обяд . newsm78 незнам дали и това не е много. Не иска да си играе сама а като е на компа аз имам поне малко време свобода.Надявам се с топлото време да махнем едните 20 минути WhistlingА за телевизора не се натиска много несъм и пускала често за децата но тя и не се заглежда по филмите .Има един детски канал Бумеранг там дават късометражни филмчета та това си гледа само.

# 24
  • Мнения: 3 248
Опитвам се да огранича до минимум гледането на телевизия, от компютри никой още нищо не разбира и не им е интересно!
Ако трябва да отговоря с точност...може би около 30-40 минути дневно се събират...но на няколко пъти! Peace
Става дума за деца на 2 и 3 годинки! Party

# 25
  • Мнения: 228
Ние гледаме сутрин 1 час и вечер по1 час, но се надявам само докато е студено .За протокола тя е 1 год. и 8 месеца, а не мога да я махна от телевизора гледа Франклин,но поне мама има малко свободно време.

Общи условия

Активация на акаунт