По-бърз растеж на косата (3)

  • 133 478
  • 759
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 39
Шивашки метър

# 661
  • Мнения: 19 682
  и аз  съм с това

# 662
  • Мнения: 252
Травитаминол, бадемово масло и стимулант за коса на Икаров, зехтин и кисело мляко, че е голяма мазнотия, но това наистина действа. Преди ме беше хванала манията за една година сигурно 5 пъти си сменях цвета на косата изтощена, накъсана, попринцип расте бавно.... ама тази маска... почти до кръста ми беше станала косата за година. Уникален ефект. Въпроса е защо спрях да я правя?  newsm78 спряла съм от година да се боядисвам не знам защо реших да спра да си правя  newsm78 трябва пак да се заема

# 663
  • Мнения: 18
Прочетох, че се взима биотин заедно с други витамини  Peace
Линда, мисля да си взема като твоя биотин: http://www.iherb.com/21st-Century-Health-Care-Biotin-800-mcg-110-Tablets/43724 и заедно с него, ще пия и Б-комплекс, този-
 http://apteka.framar.bg/03000424/витамин-б-комплекс-табл-20
Вие, какво мислите за тази комбинация? bouquet  (имам себореен дерматит)

Последна редакция: пт, 26 юни 2015, 02:00 от c3p3nqчe

# 664
  • Мнения: 5 300
Здравейте, може ли да ми дадете линк от който да си поръчам тривитаминол, понеже аз не мога да намеря, уж си бях поръчала от някъв сайт гълъбарник и днес получих имейл, че поръчката ми била невалидна...

# 665
  • София
  • Мнения: 38 776
Здравейте, може ли да ми дадете линк от който да си поръчам тривитаминол, понеже аз не мога да намеря, уж си бях поръчала от някъв сайт гълъбарник и днес получих имейл, че поръчката ми била невалидна...
http://www.zoozona.net/bg/catalog/cid/1516/id/5078.html#
http://www.zoosviat.net/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=754

# 666
  • Мнения: 717
И аз гласувах с НЕ. Явно моята коса е такава, че не се влияе от никакви маски и скъпи шампоани. Затова просто съм спряла да се занимавам с нея чак толкова. Пия си само необходимите витамини и до там. Simple Smile 

# 667
  • Мнения: X
Гълъбарник  Joy Joy Joy Съжалявам, не можах да се сдържа  Laughing

Ихааа 9лв. помня когато беше 3 и нещо  Crazy

# 668
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 668
Мда... Laughing като не беше такъв голям хит, по ветеринарните аптеки вървеше по 3 лв. и нещо....

# 669
  • Мнения: 5 300
Гълъбарник  Joy Joy Joy Съжалявам, не можах да се сдържа  Laughing

Ихааа 9лв. помня когато беше 3 и нещо  Crazy
Така се казва сайта гълабарника.ком  Joy пишеше, че помагало на перата на гълъбите Joy

# 670
  • Мнения: 4 529
Аз намерих Тривитаминол за 8 лв. Не мога да се пречупя да го ползвам, не знам защо.

# 671
  • Мнения: 19 682
[color=magenta]Естел, ппобвай пък ще прецениш дали си струва.Един единствен пък съм пробвала преди години за бала когато исках да ми расте косата.Ефект страхотен, но алергия на скалпа и никога повече няма да си го сложа това на главата.И без него ще мина. Но иначе косата става страхотна наистина.[/color]

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Няма коса, която да расте с по 3см на месец. Най-много 1.5 - 2, другото са митове и легенди  Peace

Де да беше така ...

Здравейте, нахлувам в темата с такъв проблем - косата ми расте прекалено бързо. Знам, че темата е за бърз растеж, но аз търся начин да забавя растежа на косата. Винаги ми е растяла много бързо и преди години като бях млада много се радвах за това. Но сега косата ми е доста побеляла и седмица след като се боядисам вече корените се виждат над половин сантиметър и е наистина много неприятно. Не ми се иска да се боядисвам всяка седмица и търся начини да забавя ако може растежа. Ако някой има "рецепта" за това ще бъда много благодарна.

# 673
  • Street of Dreams
  • Мнения: 15 030
Toку-що предизвика завист във абсолютно всички участнички в темата, мисля Laughing Laughing
Не мога да помогна - смятам, че това, както и това да не ти расте бързо косата, е въпрос на ген.

# 674
  • Мнения: X
Скрит текст:
Grinning

Общи условия

Активация на акаунт