Север-Юг (Кузей- Гюней) от 14 януари по БТВ - тема 5

  • 49 029
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 116
Фенче, Меги,  Heart Eyes Hug

Не ми остана време за пиша за Джемре и Кузей, ама мойте хора и те като Зейнеп... Wink
поиталианчели са се...пица, та пица...  chef

Приятно гледане на еп. 32-ри! tv

Нещо в аванс...  Shocked newsm78

# 46
  • Мнения: 18 630
ама наистина за два чая и един сладкиш ... 52 лири  newsm78 много ми хареса лафа на Кузей  hahaha да не изядохме столовете ? Joy Joy Joy Joy
Горкия Хюсюк ... помръкна ... така се надяваше да вечеря с Гюлтенка  hahaha
ама какъв мъж и бяха избрали на Симай ... rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Много ми хареса как бяха преплели преживяванията на двамата братя в едно и също време ... все едно и двамата бяха на изпит ... не им беше лесно и на двамата, ама на Кузей отново беше по-тежък ...

Последна редакция: вт, 25 фев 2014, 20:35 от queen_fenka

# 47
  • Мнения: 14 843
Цитат
Много ми хареса как бяха преплели преживяванията на двамата братя в едно и също време ... все едно и двамата бяха на изпит ... не им беше лесно и на двамата, ама на Кузей отново беше по-тежък ...

Да интересно бяха преплели срещата на двамата с тъщи ,тъстове и кандидат тъщи

Не мисля ,че и на Гюней му беше лесно.Докато Кузей се бореше със закостенели ,фанатични разбирания ,Гюней трябваше да се бори с интелигентна и доста прозорлива жена,съмняваща се във всичко
Отново бяха на двата полюса братята

# 48
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Дожаля ми много за Симай. Той и Кузей не е случил кой знае колко на родители, ама горката Симай направо късата клечка е извадила...Как да й се връща в Мерсин...

# 49
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
вие докато гледате аз ще ви светна за последната новинка  Joy Joy

приятелите на Кавън4 са се притеснили, след дълги неуспешни опити да се свържат с него по тел  Joy Joy линията му е временно затворена. Кавън4 искал да се концентрира върху снимките и си отворил линия с руски номер. Този номер го знаят само сем и приятелката му. за приятелите си е оставил съобщение "ще се срещнем отново в Истанбул на 6ти март"  Joy Joy Joy

изто4ник
http://televizyongazetesi.com/kivanc-tatlitug-rusyada-dizi-ekibi … 2001#.Uwzl8_ldXLK

# 50
  • Мнения: 18 630
Джоли, нали и аз това казвам ... и на двамата не им беше лесно, но отново по-тежкия залък е за Кузей  ooooh! Ебру може да е много интелигентен враг, ама поне не стреля по Гуньо  Joy Joy Joy А за родителите и цялата рода на Симай ... нямам думи просто  ooooh! ooooh! ooooh! То бива да си прост, ама чак пък толкоз ...а тази майка е по-зле и от Хандан  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ох, утре как ще крещи нашият човек ... Симай направо го рани право в сърцето ... никога няма да забравя как със сълзи на очи казваше на чичото и майката : " Молете се, нищо да му няма на детето ми ..." Ех, тази глупачка ... не ми е жал за нея, ама хич!
Меги  Heart Eyes благодаря! Ами да, нашето момче е сериозно, когато работи, приятелите ще почакат още мъничко ...Вижте какво е споделил преводачът на новия му филм Курт и Шура за него

" Той не се звездее, с него можеш да разговаряш съвсем спокойно, въпреки своята популярност се държи като съвсем обикновен човек, с него можеш да се шегуваш, да говорите на всякакви теми, които не касаят личния му живот,е, разбирате как е. Но, когато той не е в настроение или нещо в процеса на снимане не е както трябва ... по-добре не го закачайте. Особено по време на работа, той е толкова съсредоточен, понякога разбира се се бъзика, както и всички останали актьори по цял свят, но това никога не се отразява на работата му, към нея той се отнася много сериозно. А толкова е харизматичен и открит ... понякога се закача с другите актьори , с Биркан, както всички мъже се закачат, те се опитват да се ударят един друг с ръка, с крак, показвайки на какво е способен всеки, но всичко това е в рамките на шегата, между тях има много добри отношения. На Къванч Русия много му хареса, той разбира се сподели, че не за първи път идва в толкова красив град като Санкт Петербург, но много му е харесал. Двамата с Биркан са за пръв път в Русия. За Ермитажа не разбрах, знам, че Биркан не го е виждал още, защото ме попита какво може да се види там, какви експозиции има. Единственото, което ги смущава е времето и пълното отсъствие на слънце на нашето небе. Когато те пристигнаха, Питер ги посрещна много хладно. Те споделиха, че от 15 градуса са се озовали на - 20 градуса само за няколко часа, а първите им снимки били на улицата и се е налагало да снимат на студа по 10 часа на ден. Аз тогава още не бях на работа , но слушах какво е било от целия снимачен екип и от всички актьори - и руски и турски. Така, че знай уважаеми зрителю, през какво е трябвало да минат всички участници в снимките, за да създадат за теб този проект."

http://www.startv.com.tr/dizi/kurt-seyit-ve-sura
5 фрагман на Курт Сеит и Шура ... направо е разбиващ! Дружки, искам утре да е 04. 03. ... вече нямам грам търпение! Този му проект направо ще ни смаже ...

Последна редакция: вт, 25 фев 2014, 21:41 от queen_fenka

# 51
  • Мнения: 1 012
И на мен не ми е жал, толкова гадно постъпи! А той застана срещу родителите й, за да я защити!  #Cussing out

# 52
  • Мнения: 14 843
А Джемре какъв номер скрои на майка си ,скъсах се от смях

Упреквам Симай че излъга Кузей за бебето ,но и да имаш такова семейство ,с такива разбирания е нещо което неминуемо ще изкриви доста от представите ти и ще те принуди да вършиш какви ли не работи за да се спасиш

Не че това я оправдава за постъпката и де

# 53
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Фен4е,  Hug
мерси за споделеното...типи4ен скорпион  Joy Joy Joy знам на по мен си  Joy Joy Joy Joy
кой разказва вси4ко това, някой от екипа ли?

тази сцена със Симай беше наистина жестока спрямо Кузей..... тя незнам и до днес не мога да си обясня на каво раз4иташе та не му каза за бебето? 4е пак ще забременее и той няма да разбере ли? незнам  ooooh!
направо ме шокира от всякъде с наглостта си това моми4е  Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 18 630
Меги  Heart Eyes да, това споделя за него руският преводач Евгений Емерзлъй. Какво ще кажеш за фрагмана, а ? Убийствен! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Джемре е голяма скица  Joy Joy Joy как нахендри на майка си Хюсюк ... нека и ! hahaha
Не знам Симай как си представяше нещата, само знам, че Кузей можеше да умре заради нея и откачения и баща  ooooh! добре, че все пак го закри с тялото си. Ама и тоя какъв комисар е бил  ooooh! не може да уцели от 5 крачки  hahaha да я беше гръмнал поне, толкова страдания щеше да му спести на Кузи ... Може да ви се виждам жестока, ама аз си знам защо мисля така! #Cussing out

# 55
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Е, да, ама тя пък застана срещу куршума да го защити. Можеше и живота си да загуби. Това беше единственият момент, в който ми беше жал за нея. Нито досега, нито оттук нататък ще я жаля.

# 56
  • Мнения: 18 630
Светле  Heart Eyes
Скрит текст:
ами нали именно затова Кузи няма да се разведе с нея ... заради постъпката и, която споменаваш и защото чичото заплаши да я довърши, ако се разведат ...

# 57
  • Мнения: 14 843
Обаче Ебру е страшно подозрителна спрямо Гюней.Нещо я боде че той е с дъщеря и единствено заради изгодата и възможностите от една такава връзка,затова и го  предизвика по този начин
Страшно проницателна жена е

# 58
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Светле  Heart Eyes
Скрит текст:
ами нали именно затова Кузи няма да се разведе с нея ... заради постъпката и, която споменаваш и защото чичото заплаши да я довърши, ако се разведат ...
Да, Фенче, спомням си. Е ми такъв си е нашият, винаги си плаща дълговете.

# 59
  • Мнения: 2 116
Джоли, Светле, Ромина, привет и за вас!  Hug


Цитат
Да интересно бяха преплели срещата на двамата с тъщи ,тъстове и кандидат тъщи

И според мен интересно решение на екипа. yes

Епизодът беше силен, малко и страшен за миг... ooooh! Crossing Arms

Симай може да е всякаква, ама в момента заслужи моето... браво!!!
Браво, че го защити и браво, че все пак каза истината за това, че е направила аборт.
Всъщност като гледам средата й, и то най-близката, семейство и роднини...
нищо вече около нея/като поведение/ до момента не ме изненадва.
За съжаление "отговорите" около нея са логични и естествени, но е тъжно, че са такива.  Crossing Arms
Определено ми стана мъчно за това момиче... Rolling Eyes


За родителите й и реакцията им, поведението и отношението им...
не ми се занимава с тях-ама хич! Naughty Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт