SUPERNATURAL: Brotherly bond

  • 41 770
  • 741
  •   1
Отговори
# 465
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 449
Възбуди ми любопитството  Flutter
Субтитри има, но и аз ще чакам по-спокойна обстановка  Mr. Green

За снимката с късметлийското куче ще кажа - И кучетата го обичат  Heart Eyes

# 466
  • Мнения: 6 459
Обичам да го правя.


# 467
# 468
# 469
  • Мнения: 6 459
Този път ще има и за Галя Hug :





И за да я довърша Whistling -

# 470
  • Мнения: 22 592
И аз искам да съм четирикрако  Mr. Green

# 471
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 449
Вече не само любопитството  Blush

# 472
  • Мнения: 6 459
За закуска

# 473
  • Мнения: 22 592
Ох,добре ми дойде закуската  smile3544 eat

# 474
  • Мнения: 6 459
8.17 vs. 9.18


# 475
  • Мнения: 6 459
Още малко данни от проучването сред феновете:







Последна редакция: чт, 24 апр 2014, 15:44 от Impala

# 476
# 477
  • Мнения: 6 459
Я! Забравих, че имам рожден ден днес Shocked !
Доколкото разбирам, ще празнуваме  Whistling -



# 478
  • # супернатурална #
  • Мнения: 2 449
Със здраве да те карат!


Някои неща ми харесаха в серията, други - не. Хареса ми, че пак бяха екип, имаше майтапи от Дийн "знам, знам, ти не би го направил за мен" ... Но защо пак изкараха Сам толкова смотан, та се остави да го хванат някакви сополиви вампирчета  Crossing Arms Дийн беше готин, като кръцна главата на вампира, и Сам го е правил, даже без нож. А напоследък го виждаме или проснат на земята в несвяст, или с вдигнати ръце. За връзването нямам забележки.

# 479
  • Мнения: 62
Честит рожден ден на Импала!Днес рожден ден има и Крипке.Успех с бъдещи проекти му пожелавам.

За епизода съм съгласна с Галчето.Сам все го хващат.Въобще това не ми харесва.Толкова едър, опитен ловец да се оставя толкова лесно да го хващат.

Следващата седмица да го видим епизода на спин-оффа.Нямам големи очаквания, но дано да ме изненада.

Общи условия

Активация на акаунт