90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 252

  • 33 887
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 54
Здравейте, и ЧЕСТИТ ТРЕТИ МАРТ!!!
вчера ми беше първият воден ден и мина добре. Макар че нямам време да ви чета, знам че вие ще разберете резултата ми най-добре и за това влизам да си кажа Simple Smile))
та общо взето съм минус 8 кг.- почнах 92.6, днес съм 84.6 . Обиколки не съм мерила, но и там видимо съм намаляла.  Като се има предвид, че не правя диетата за първи път, направо не очаквах до първият воден да сваля толкова. Simple Smile)))))))
Успешен ден на всички!

# 676
  • Мнения: 780
Добро утро и Честит 3ти Март !Днес плодов,ще го карам на чайчета с лимон,че пак съм настинала,имам и малко фурми и банани резерв,хубав ден на всички   bouquet

# 677
  • Мнения: 1 314
 pasiflora, добре дошла и успех  Hug   bouquet
Това, което ми хрумва да ти дам като съвет е, евентуално да помолиш някоя колежка да влиза при твоя клас в междучасието, докато хапваш. А после ти да и връщаш жеста. Моя големия син като беше първи клас ми казваше, че госпожата им казвала да си вадят от раниците каквото си носят и да ядат. Тя също си се хранела едновременно с тях. Те най-вероятно ще стават, ще си говорят ... /бягат, крещят/ и никой няма да ти обърне внимание ти какво правиш. Или им дай някакво контролно  hahaha  с награда игра на двора - пък ти си яж  Grinning


Добро утро
аз съгреших - облажих се яко и днес ще съм на плодове  Angry

# 678
  • Мнения: X
Честит празник!  bg


Няколко предложения за днешния ден:
Белтъчен:
Скрит текст:
Бобов:
Скрит текст:
Въглехидрати:
Скрит текст:
Плодов:
Скрит текст:

# 679
  • Мнения: 1 517
Добро утро. Честит празник момичета  bouquet
На мен къщата ми е лека кочина и хич не ми е до празник де, но нищо.
  bouquetИзползвайки на Инка думаша, облаждам Blush ще кажа, че от моето облажване преди 5 дни кантара се качи с 2 кила и не мърда. Днес отчете + 200 даже Crossing Arms Не знам какво ще ям, а утре като пътувам ще се възползвам от един ябълково- плодов ден Crossing Arms

# 680
  • Мнения: 719
pasiflora, и аз с професия като твоята, разбирам те, ама не може да не мръднеш никъде. Нямате ли възпитатели в това училище, за 5 мин да те смени някой. И аз за съжаление има дни, в които ям за 5 мин само и почти не дъвча, но ...колкото и да си обичам работата, тя не е всичко, имам нужда да мисля и за себе си. Единственото, което се сещам, е в деня за варива да си направиш режимна крем супа и да си пиеш с чаша, никой няма да разбере какво правиш  hahaha

# 681
  • Мнения: 780
inka2001 ще ме извиниш,но и аз ще те питам за твоята салата с мляко и марули как я правиш ,че мисля да си я направя утре да я пробвам най-накрая   bouquet

# 682
  • Мнения: 0
Здравейте момичета  Flutter За първата ми четворка съм минус 2 кг  и ако не ви следях постоянно едва ли щеше да е такъв резултата. Така че едно голямо благодаря Heart Eyes

За днес :
З - мандаринка
О - салата с кисело мляко и малко сиренце
В - салата с кисело мляко

Приятен и отслабващ ден на всички  Hug

# 683
  • UK
  • Мнения: 4 311
Добро утро! Честит празник на всички!   bouquet
Дано се усмихне накрая това време, мислим ако не вали да минем към центъра да гледаме празника довечера, детето много ще се радва на кончетата и зарята.
Отчитам -1.4 кг. за първата четворка. Доволно и то много. Наясно съм, че при положение съм я правила само преди година, резултатите няма да са както тогава, но пак се радвам. Още повече че нещата с ВЦ-то продължават да не вървят, мислех че след плодовия ще имам успех, но... сега ям банан и после за втора закуска имам сини сливи.
Днес белтъчен, обядът ще е едно голямо кюфте, което ме чака още от вчера, вечерята млечни, точните ястия и гарнитури и салати ще се уточняват по-късно.   
 

# 684
  • Мнения: 1 314
inka2001 ще ме извиниш,но и аз ще те питам за твоята салата с мляко и марули как я правиш ,че мисля да си я направя утре да я пробвам най-накрая   bouquet

Режа зелената салата, слагам сол.
Гъсто кисело мляко, с голям процент масленост. Почти цяла кофичка изсипвам вътре.
Олио/зехтин накрая.
Разбърквам и готово.
Понякога настъргвам малко сирене/кашкавал/извара
Може да се добави краставица, пресен лук/чесън, зелени подправки/дивисил, копър/
 Hug

# 685
  • Мнения: 5 435
Добро утро,

Честит празник!

След плодовете вчера съм -300гр. Днес менюто ще е млечно или яйца.
Инка, тази салата с кисело мляко ми стана любима.  Heart Eyes

# 686
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Честит празник, българи!
След водния с 1/4 мандарина резултатът днес е 73,6, което прави -1 кг от вчера; -9,9 от началото на диетата и -3 кг за втори цикъл. Доволно, ама можеше и още Simple Smile

# 687
  • Мнения: 780
inka2001 ,Благодаря ти много мила, утре ще я спретна  Hug

# 688
  • Мнения: 1 314
inka2001 ,Благодаря ти много мила, утре ще я спретна  Hug

Инка, тази салата с кисело мляко ми стана любима.  Heart Eyes

 yes  Hug

# 689
  • Мнения: 4
Добро утро. Честит празник.!!!
След плодовият съм на 0 днес ще съм на кисело мляко и най-вероятно за обяд ще направя салатката на инка  Laughing да я опитам и аз, че ме заинтригува като чета отзивите ви.
  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт