90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 252

  • 33 875
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736

 Добро утро и Честит Празник! bg
 Вчерашното пазене на леглото , режимно ядене и погълати над 4 л вода ми донесоха цяло кило нагоре  #Cussing out.  Днес ще съм на варива . Да видим утре как ще е кантарът .
 ЦвЯткей, днес кафето ти го направих гъсто, дано ти хареса  Crazy
aleksia- супер резултат , много се радвам за теб . Още повече, че не ти е първа врътка.  Hug

# 691
  • Мнения: 1 569
Честит празник, българки!  bg

Вчерашната ми вечеря, която много държах да е от киноа (приготвена под формата на топла салата с различни зеленчуци) беше адски вкусна, но хич не ме засити.  Thinking

Отчитам -1.4 кг. за първата четворка. Доволно и то много. Наясно съм, че при положение съм я правила само преди година, резултатите няма да са както тогава, но пак се радвам. Още повече че нещата с ВЦ-то продължават да не вървят, мислех че след плодовия ще имам успех, но... сега ям банан и после за втора закуска имам сини сливи.
Днес белтъчен, обядът ще е едно голямо кюфте, което ме чака още от вчера, вечерята млечни, точните ястия и гарнитури и салати ще се уточняват по-късно.  
 

 Резултатът си ти е супер.  newsm10 По-добре по малко и трайно!! И аз вчера бях задържала след онзи ден и първоначално си казах едно "еееее Sad ", но като се замислих е супер, че след протеиновия не бях качила, а задържам резултата от плодовия. Няма как всеки ден да сме на минус и по-добре да не е така, че да не е стрес за организма.  Hug

# 692
  • София
  • Мнения: 30
Добро утро и Честит празник!  bouquet
След първия белтъчен съм на 0.
През втората врътка съм решила да съм много стриктна, защото разбрах, че по-трудно се сваля.
Днес:
з.-ябълки
о.- зеленчукова супа и боб яхния
в.- боб яхния и салата зеле с моркови.
лек и успешен ден на всички!

# 693
  • Мнения: 238
ЧЕСТИТ ТРЕТИ МАРТ!
Fifi Brindacier, много ми допадна супичката, беше ми вкусно и разнообразно, а от леща качвам много, но тъй като я харесвам, няма да я изключа съвсем от менюто си! Благодаря ти още веднъж за рецептите! Hug
**Sisi**, четох, че момичетата в почивка хапват за обяд храни, от които имат малки плюсове, а за вечеря храни, от които със сигурност свалят. Аз се подготвям за почивката отдалеко.  Simple Smile Дано съм ти била полезна!
Country Strong, останаха ти едни ягоди,  Simple Smile да не се развалят! Купих една кутийка и аз, ама толкова пластмасови бяха, че няма да повторя. Не че ги опитах, детето ги опука с „нежелание”, ама каза че това не е точно ягода.Дано твоите са хубави!
ppvasileva, и аз очаквам включване на МЦ-то тия дни, това с подуването е отврат, дано скоро ти отмине дискомфорта!  Hug
sonnii, да ти е жив и здрав мъжът! И много да те цени и обича!  bouquet
aleksia, страхотен резултат!Успех и занапред!
tinki_15, душо, този Анадол ти излезе през......носа! Дано се сбориш скоро....с всичко! Hug
Chocolate Lover, браво! Винаги може и повече, затова и продължаваме!
bobybonta, ей това се казва вече кафе. Grinning Мнооооого ти благодаря! Напълниха ми се очите! Дано по-бързо се вдигнеш на крак! Hug
Предизвикателна, „наборе”, „групо”, къде изчезна? Да не си ме зарязала да си остана човекът-група?!

След вчерашните многобройни салати и любимата леща, от която обикновено съм минимум (+ 0.500), отчитам само (+0.300), което си е малка победа! За два дена съм ( + 0.500), да се надяваме, че днес и утре ще потуша + -а и ще отчета някакъв минус накрая на четворката.Ама не си късам косите още, предната четворка първите два дена бях +0.800, а накрая отчетох  - 0.800 за цялата четворка!
Днес ден 48 – Въглехидрати
З – фреш портокал
О – макарони - панделки със соса на bobybonta
В -  ще извъртя нещо сладичко ама реване ли, нещо кексово ли, още не съм решила newsm78

# 694
  • Мнения: 163
Привет, мили дами  Hug
Изписах един приличен ферман и лаптопът се изключи  #Cussing out
Честит трети март!!
Завърнахме се вчера вечерта от "пътешествието", та не съм Ви чела, след малко се връщам назад Simple Smile
Общо взето - шофирах 8-9 часа, за да се пошляем 3 часа под гръцкия порой  Joy Магазините - затворени (даже и хранителните, което много ме учуди, явно не ядат в неделя тия хора!  Thinking ). Ресторанти, кръчми - няма. Кафенетата - работят, пълни, явно всички се наяждат вкъщи и излизат на кафе  Mr. Green Едвам намерихме някаква таверна след сума обикаляне, в която пък ни казаха, че има само пържени неща, защото грилът не бил загрял още  Mr. Green НО обожавам да шофирам и да слушам музика, пътят на отиване беше съвсем празен, със сестра ми се наприказвахме едно хубаво, че не се бяхме виждали от сумати време и най-важното - купих си 5 л. зехтин  Laughing Освен това си беше голяяямо разнообразие за моя, иначе нетолкова вълнуващ, домакински животец  Mr. Green С бебко за година и три месеца не сме се делили за толкова часове и беше голяма радост като се прибрах Simple Smile Общо взето много зареждащо приключение се получи Simple Smile А и друго си е да те вали гръцки дъжд, а не този обикновения - бг  Mr. Green
Вчера бях на:
з. банан
о. сирена+салата
в. смесена (пица със сирене+халва)

Предпоследната хич не ми хареса, но за сметка на това ми донесе +700 гр  Crossing Arms Няма да ям вече такива пици, само постнички Simple Smile При мен плюсовете се трупат неусетно, но пък после сумати дни не мога да ги разкарам  Whistling
Днес съм на:
з. сок от ябълки (голяма вкусотия се оказа, прясно изцеден)
о. вероятно пърленки с лютеница+зелена салата
в. постно суши+салата

Пак успях да сформирам ферманче май  Embarassed, но пък не успях да достигна дължината на предния  Joy
Желая Ви приятен и минусов ден засега  Hug

# 695
  • Мнения: 0
Здравейте и ЧЕСТИТО ОСВОБОЖДЕНИЕ!
Иска ми се и аз да отчета резултати, обаче едва днес се качих на кантар (от 3 дена насам) и ще изчакам да мине днешният плодов. Кантарът ме зарадва иначе със застой, защото бая мислех, че съм качила след водния, но утре отчет.
Хубав ден на всички  Hug
P.S. Кроки, искрено ме развесели с твоето пътуване - е поне те е валял гръцки дъжд  Joy

# 696
  • софия
  • Мнения: 2 918
след бобов съм на 0,днес закуска банан,обяд макарони с кетчуп и солети,вечеря сладко жито

# 697
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Честит празник  bg на всички!
Мразя кантара, тъкмо си мислех, че най-после съм тръгнала под прага, на който съм повече от 10 години и днес се върна обратно...
Днес въглехидратен
з - банан, о - голяма салата с препечени филийки, в - кекс, бисквита и черен шоколад
Надявам се утрешния плодов да ми помогне да се върна обратно надолу.

# 698
  • Мнения: 744
Ахаха, Цвете, обаче ти всички ни водиш на инвентар, или както там се казва.  Heart Eyes Ягодите заминаха по предназначение днес за закуска. Да ти кажа честно, не бяха лоши - миришеха на ягоди, имаха уж вкус на ягода, ама то аз си мисля, че в последните няколко години съм забравила истинския им вкус, понеже не съм имала възможност да хапна баш истински ягоди от село, направо от лехата. Та знам ли и аз... ама не бяха пластмасови, де. Тук вносът е от Испания, не от Турция и не знам дали това има някакво значение.

Пържолките ги прибрах в хладилника и остават за утре, че нямам време да ги правя - снощи вечерта ми тръснаха една кола работа, затуй ще варя яйца. Хем имам едни изостанали...

Кроки, на мен ми звучи като пътуване-тип приключение. Аз такива най' ги обичам. Сега със сестра ти има да си спомняте години наред как сте били толкоз път, за да ви навали дъждът. С моите родители имам едно такова ходене на Банско - 12-13 години минаха оттогава, още си го припомняме чат-пат.   bouquet

# 699
  • при моите любими
  • Мнения: 2 543
Момичета от днес и аз се включвам във вашите редици. тази зима се застоях вкъщи и резултатът е на лице +5кг. В момента съм 65кг, висока 170см. Искам да стана минимум 57кг до лятото. Ако са и по-малко още по-добре. Редовно ще ви следа, за да имам по-голям стимул, защото имам 2 малки деца и покрай тях имам големи изкушения (в момента по тяхна молба правя бисквитена торта ).
Днес менюто ще ми е:
3: порокал
о: пилешки бутчета със салата
в: същото, като обяда, но на половина

# 700
  • Провинция
  • Мнения: 509
Здравейте на всички Hug
Скоро не ви бях чела, понеже си бях на село, но ето ме отново тук. Изписали сте много страници, не ги изчетох всичките 47.
Аз съм в застой с килата, иначе ми е 23 ден днес. Нямам кой знае какъв напредък, около 2 кг.  общо от началото на режима. Около седмица не съм се теглила, а и като за капак от вчера съм МЦ. Ще изчакам да свърши и тогава мога да се измеря и да си направя реална равносметка.
Днес ми съм на варива, а довечера съм на РД. Как ще се стърпя не знам.
Желая на всички много минуси  Hug

# 701
  • гр.София
  • Мнения: 430
Здравейте, Честит Трети Март!
Благодаря на всички, които ми дадоха рецепти за домати с ориз и специално на Цвети26, стана много вкусен Wink Grinning

cveteses, тука съм "наборе"! Нагъвам едни спагети с гъби, че голям глад, сутринта имах само 1 банан :35:3 За довечера - понички от Лидл  Mr. Green

 ;оАз ще отчитам тегло след утре, че сега ми варират едни 400 грама. Връщам се да ви чета, доколкото мога, че малкия се разбесня....чао!



# 702
  • Мнения: 238
Country Strong, всички сте на инвентаризация, под лупа и после начет ще ви отчитам! Twisted Evil
Майтап! Бях се загледала  в твоите ягоди, че и на мен ми се хапват вече някакви по-свестни плодове: ягоди, череши, пъпеш, диня, кайсийки....ама истински от градините, не внос от някъде.....ама ще почакам още!
cydonia, твоите 8 кг за сваляне са съвсем постижими! Поздравявам те, че си се усетила на време и реагираш, а не като мен!Аз съм с твоята височина, но започнах от 77 кг.
Predizvikatelna, добре че се появи, бях се стресирала за теб, щях да ходя да те издирвам по пясъчниците, щях да търся нещо кльощаво и ухилено в рокля! Simple Smile

Макароните ми бяха изядени от дъщеря ми, а си имаше пържола, гадта дребна! Mr. Green Не ми се правят нови, така че ще изям 2 филии пълнозърнест хляб със сосчето на bobybonta, много вкусно стана Heart Eyes със зелена салата!

# 703
  • Мнения: 1
Честит празник на всички българи!
Желая да се обичаме повече,
да се защитаваме взаимно и да се гордеем
с нашата култура и история!

Благодаря на всички за съветите, ще се възползвам от тях!
От днес съм в редицата на фиданките!
Обичам Ви момичета! Благодаря Ви от сърце!

# 704
  • Мнения: 858
Здравейте.
Моля спешно за съвет.
Идеи за ВХ , но от магазина.Утре нямам възможност да кулинарствам , а нищо не ми ражда главата.

Общи условия

Активация на акаунт