90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 252

  • 33 870
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • UK
  • Мнения: 4 309
Аз приключих за днес, белтъчен
З банан
З сушени сини сливи
О кюфтета, домашно кьопоолу, зелена салата
В броколи със сметана и сирене, зелена салата

Броколите аз ги правя на тиган, не ги запичам, задушавам ги само и ги заливам със сметаната и когато има предпочитам натрошено синьо сирене.
В тоя дъжд ще гледаме зарята по телевизията. Не можахме да отидем, живеем на 19 етаж, но  нямаме видимост натам.
За утре имам замразен буркан с яхния от грах и леща от предния път, но се надявам да ми просветне нещо друго и да имам време да сготвя друго. Ориза за жалост го пропускам тази седмица.  
  bouquet

# 721
  • София
  • Мнения: 23 098
Момичета, едно въпросче преди да приключи темата.
Фатално ли ще е, ако еднократно сменя поредността на дните - имам предвид бобовия с въглехидратния? Канени сме на РД на италиански ресторант и не върви да си поръчвам боб или леща.  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 1 517
Здравейте, мили момичета и честит празник Simple Smile
Днес не ми е ден, ама то на мен кога ли ми е било ... Crossing Arms Изпитвам страшна болка в гръбначния стълб и рамената ..имам си проблеми в това отношение отдавна, но вчера забравих да си изсуша косата и днес е ад ..като инвалид съм ...
Тия дни менюто е на момента ...
днес:
З: 2 портокала
О: късен към 15 часа - яйца със салата
В: мислех домат със сирене, но преди малко се сетих за едно жито без подправки е сварено ...дали няма да стане вкусно ако го направо солено, става за варива, мисля ...
За утре предполагам на обяд ще са картофи, задушени, че иначе ще се развалят и те ...
Кг. са без мърдане ... #2gunfire поне няма +
Хубава вечер от мен и успешен ден утре Wink

# 723
  • UK
  • Мнения: 4 309
Тонка, можеш да си поръчаш ризото.  Simple Smile
Казват, че е фатално. По-скоро обядвай варива и си развали вечерята само, после карай по план, въглехидратен на следващия ден. Не бих разменила дните.

# 724
  • Мнения: 1 314
Вдъхновена от вашето уважително внимание към моя марулен бъркоч, обядвах такова
Нанааааа!!! Идвам с тема при тебе  Grinning С марулята си!


Инка твоят "бъркоч" беше невероятен и аз обядвах такова, определено го записвай в рецептите млечно марулена салата  Laughing , чак марулята ми свърши и сега не знам какво ще вечерям и още съм в чуденка и май ще чукна 2 яйца да се приключва.

Тц, няма в рецепти. Аз цяла тема в готварския  ще правя, редом с Нана  hahaha
Само дето освен с бъркоча от маруля, с друг кулинарен шедьовър не мога твърде да се похваля   Crazy
Аз изяждам цяла салата сама,  моята същи свърши, другата ми я изядоха мъжете..навън вали и трябва да измислям друго
Радвам се че ти е харесала  Hug
Между другото сега се сетих,
за бъдещата ми тема  имам още една,  цяла, втора рецепта !
Значи, същото, само че вместо маруля-суров спанак  Laughing
Нарязан и овкусен по същия начин - няма разлика

# 725
  • UK
  • Мнения: 4 309
Аз от Инка научих преди една година, че спанакът може да се яде суров  Laughing

# 726
  • Мнения: 0
И аз приключих за днес - мандарина, 3 банана, фреш ягода (отвратителен) и малко сурови бадеми.
Утре белтъци - за обяд зелена салата с пилешко, а за вечеря се чудя дали да е пак същото или бъркоча с марулята и кисело мляко  newsm78

# 727
  • Мнения: 780
И аз мисля за втора врътка след почивката   bouquet

# 728
  • Мнения: 30
Здравейте, и от мен!
Надявам се да има място във вашите редици за една може би бъдеща фиданка. Бях чувала суперлативи за диетата от майка ми(sonnii) и много други, които са имали добри резултати, но все пак бях скептично настроена, тъй като аз определях себе си като човек без никаква воля. Но явно съм се заблуждавала, почнах диетата на шега, но тази шега днес преди първи воден ден на кантарчето ми отчете -8 килца  newsm44 . Което за момента, смятам, че е доста добър резултат, но важното е, че и аз се чувствам по-добре. В интерес на истината до сега не съм изпитвала никакви затруднения. Опасенията ми, че няма да се справя са били напразни, тъй като се оказа, че режима е много лек и приятен за изпълнение. От тук нататък обещавам да се отчитам редовно и утре да видим какъв ще е резултата след днешния воден.
Желая хубав ден на всички!   bouquet

Когато започнеш нещо, дори и на шега, дори и скептично настроена и видиш, че това което правиш ти носи удовлетворение - тогава продължаваш и успяваш. Хора, които се лутат от диета на диета, размишляват, обмислят..отлагат , за след коледа, преди морето ....или не желаят истински да се погрижат за себе си, или не могат да подредят приоритетите си
Щом си започнала, не подлагай на съмнения собствената си воля. И друг път съм го казвала-това е едно от малкото неща които зависят само и единствено от нас самите....
Пожелавам ти добре дошла и успех  Hug


Благодаря за топлото посрещане! Hug
Много добре си ме разгадала. Имам чувството, че си била свидетел на живота ми..  newsm78
Надявам се благодарение на вашия опит и моята решителност да избутам успешно диетката до своя край. Дори почвам да се замислям и за следващи врътки(тъй като една няма да е достатъчна).

# 729
# 730
  • Мнения: 1 314
а за вечеря се чудя дали да е пак същото или бъркоча с марулята и кисело мляко  newsm78

Значи утре, всички които са яли бъркоч - на отчет
Ще мерим минуси  Simple Smile


Много добре си ме разгадала. Имам чувството, че си била свидетел на живота ми..  newsm78
.

Направих анализ на база споменатото. Почнала си първо сама и пишеш тук чак  когато си набрала инерция, имаш резултат..аз направих същото преди време
  bouquet

# 731
  • UK
  • Мнения: 4 309
И аз първия път започнах да пиша седмица след началото. Причината за забавянето беше да не се изложа пред съфорумките, ако  се откажа още първите дни.  Laughing Но видиш ли резултата, няма отказване. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт