90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 252

  • 33 874
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Виена, Варна
  • Мнения: 112
Честит празник и от мен! Днес след свинското със спанак +300. Явно ще трябва да го избягвам занапред. Менюто ми за днес бобов е:
з. 3 малки портокала
о.домати с ориз и краставичка
в.ризото с гъби и доматки
Мисля, че и аз качвам от гъби, ама ще опитам още веднъж и тогава ще ги изключа. В края на седмицата за три дни ще сме в София за годишнина на приятели и ще има безброй изкушения за мен. Cry Ще опитам да не се поддавам. Хубав ден на всички!

# 706
  • Мнения: 292
 Здравейте и честит празник и от мен!
 aleksia,много добър резултат!Браво на теб!
 stambuli,това за крем супата ми хареса Wink
 Chocolate Lover ,ами това си е супер резултат!10кг за 2 месеца не са малко.Браво!
 Боби,дано се оправяш по-бързо!Ще го събориш това кило,че и много отгоре Hug
 cveteses ,днес съм по-добре,благодаря!Вече не приличам на бременна като вчера LaughingММ чак се чудеше откъде съм го взела този корем Confused
 Тинки,не се съмнявам,че ще ги гътнеш скоро тези 2 кг.Но наистина е неприятно,когато се дават трудно Tired
 krokodilkata,и на мен с моя домакински животец добре ми звучи пътешествието ти Grinning Добре,че оставяме малкия понякога при свекърва ми или при майка ми за по 2 дни,че да имаме някакво разнообразие с ММ.
 ratridi,геврек,някаква закуска само със зеленчуци(незнам дали има такива newsm78 ),солети,крекери,питка,брецел,чабата с маслинки...

 Днес кантарът стои на същото място.Закусих 2 банана,обядвах препечени филийки с маруля и малко лютеница,а вечерята е още мъгла.

# 707
  • Мнения: 1 314
Вдъхновена от вашето уважително внимание към моя марулен бъркоч, обядвах такова
Нанааааа!!! Идвам с тема при тебе  Grinning С марулята си!

Приготвям картофи със СИВРИЯ /вече знам какво е дори направих забележка на пазара, че не пише сиврия а пипер  Crazy / , лук, морков на фурна - за утре  Heart Eyes

# 708
  • София
  • Мнения: 12 554
Ин, сиврията си е чушка бе душо  Joy Просто конкретен вид чушка.

# 709
  • Мнения: 1 314
Ин, сиврията си е чушка бе душо  Joy Просто конкретен вид чушка.

Конкретно трябва, именно. Не ги защитавай. Ако е люта? И аз се олютя, защото не са го изписали?   Simple Smile,
За какво са написали "червен пипер", аз нали виждам какъв цвят са чушките.  Излишна информация, а същината я няма

 Laughing

# 710
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Сутринта не можах да пиша много, че малката състезателка ме дърпаше за чехлите, а и бързахме да излезем към градината по повод 3- мартенските програми, които са ни организирали.

Отчетът за днес до тук е 2 портокала; пил. дробчета по селски и салата моркови (не е много подходящо за след воден, но са от предните белтъчини и щяха да се развалят, ако почакат още една четворка). На вечеря сме на гости при майка ми по повод Сирни заговезни. Разпита ме щателно последният път като се видяхме какво можем и не можем да ядем, надявам се да няма фалове (от нейна страна). За утре май наистина ще е заревица в консерва, че не знам как ще ми е организацията. Много ми е развълнувано и притеснено. Много трудно сменям работно място, а особено сега, след като година и половина (почти две) си седя вкъщи. Коренно ще ми се промени режимът, но вярвам, че ще е за хубаво.

Сега от фурната ми "намигат" картофите с ориз на Нана, чак ми е мъчно, че няма да мога да ги хапна утре на обяд, но и вечерята е ядене...  Mr. Green

# 711
  • Мнения: 0
Честит празник! Нека където и да сме да сме горди, че сме българи! bg
Сутринта кантара показа +700 грама след сиренето ми вчера, но мисля че е нормално след плодов и воден. Иначе днес:з.2 малки банана,о. 250 грама печени картофи и салатка от китайско зеле, следобедна закуска:чисто кафе, в.мисля шепа сурови фъстъци, че не мога да се прибера преди 8

# 712
  • Мнения: 30
Здравейте, и от мен!
Надявам се да има място във вашите редици за една може би бъдеща фиданка. Бях чувала суперлативи за диетата от майка ми(sonnii) и много други, които са имали добри резултати, но все пак бях скептично настроена, тъй като аз определях себе си като човек без никаква воля. Но явно съм се заблуждавала, почнах диетата на шега, но тази шега днес преди първи воден ден на кантарчето ми отчете -8 килца  newsm44 . Което за момента, смятам, че е доста добър резултат, но важното е, че и аз се чувствам по-добре. В интерес на истината до сега не съм изпитвала никакви затруднения. Опасенията ми, че няма да се справя са били напразни, тъй като се оказа, че режима е много лек и приятен за изпълнение. От тук нататък обещавам да се отчитам редовно и утре да видим какъв ще е резултата след днешния воден.
Желая хубав ден на всички!   bouquet

# 713
  • Мнения: 1 314
Здравейте, и от мен!
Надявам се да има място във вашите редици за една може би бъдеща фиданка. Бях чувала суперлативи за диетата от майка ми(sonnii) и много други, които са имали добри резултати, но все пак бях скептично настроена, тъй като аз определях себе си като човек без никаква воля. Но явно съм се заблуждавала, почнах диетата на шега, но тази шега днес преди първи воден ден на кантарчето ми отчете -8 килца  newsm44 . Което за момента, смятам, че е доста добър резултат, но важното е, че и аз се чувствам по-добре. В интерес на истината до сега не съм изпитвала никакви затруднения. Опасенията ми, че няма да се справя са били напразни, тъй като се оказа, че режима е много лек и приятен за изпълнение. От тук нататък обещавам да се отчитам редовно и утре да видим какъв ще е резултата след днешния воден.
Желая хубав ден на всички!   bouquet

Когато започнеш нещо, дори и на шега, дори и скептично настроена и видиш, че това което правиш ти носи удовлетворение - тогава продължаваш и успяваш. Хора, които се лутат от диета на диета, размишляват, обмислят..отлагат , за след коледа, преди морето ....или не желаят истински да се погрижат за себе си, или не могат да подредят приоритетите си
Щом си започнала, не подлагай на съмнения собствената си воля. И друг път съм го казвала-това е едно от малкото неща които зависят само и единствено от нас самите....
Пожелавам ти добре дошла и успех  Hug

# 714
  • Мнения: 51
Добро утро и честит празник!

# 715
  • Мнения: 5 435
Инкa, много добър пост! Припознaх себе си преди три години,почвaх еднa, вторa, третa диетa и нaкрaя нищо. Докaто не попaднaх нa темaтa и товa се окaзa, че е моят режим.
Тaкa че нa новите момичетa, успех!  Hug

# 716
  • Мнения: 780
Отчет за днешният плодов ( през 2 часа ) з 2 банана,1 банан,1 банан,малко фурми с орехи и евентуално ,ако огладнея пак ще са фурми след 19 :00 ,хубава вечер дами  Hug

# 717
  • Мнения: 698
здравейте и ЧЕСТИТ НИ ПРАЗНИК!
а сега се връщам да ви чета, че за два дни сте изписали ... "света" Simple Smile

# 718
  • Мнения: 16
Юхуууу, честит празник, момичета (момчето ни май съвсем окончателно се изгуби)!  bg
Аз от няколко дена съм без кантар, но от утре или сряда най-късно си се прибирам при моето кантарче и ще отчитам 2 четворки. Утре тъкмо ми е втори воден и в сряда ще видим общия резултат от 2-рия цикъл. Днес съм на плодове, пълна скука както обикновено - банани, киви, портокали, ябълки. Пия си и водичката и си мисля за плуването утре. Първото мина добре, но пък по принцип съм с постоянно ниско кръвно и понякога ми се замайва главицата, дано устискам.
Крокодилката, голяма веселба с тая Гърция, то ако нямаше произшествия, нямаше да е интересно и запомнящо се. А и сега си имаш зехтинче и ще ти е полезно и вкусно ехее, колко време. Simple Smile
Отивам на софрата за празника, майка ми е спретнала едни картофи, салати и пилета, но ми е наредила чинийката с портокалите и ябълките. Мъка, мъкаааа  Laughing Mr. Green

# 719
  • Мнения: 4
Вдъхновена от вашето уважително внимание към моя марулен бъркоч, обядвах такова
Нанааааа!!! Идвам с тема при тебе  Grinning С марулята си!


Инка твоят "бъркоч" беше невероятен и аз обядвах такова, определено го записвай в рецептите млечно марулена салата  Laughing , чак марулята ми свърши и сега не знам какво ще вечерям и още съм в чуденка и май ще чукна 2 яйца да се приключва.

Общи условия

Активация на акаунт