Скандинавска литература

  • 138 932
  • 783
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 934
Възхитена съм от "Дъщерите на Ханна" - отдавна не бях чела нещо толкова смислено  Heart Eyes

Даже да си призная си поплаках на определени моменти ...


Ангелинка, благодаря ти за препоръчаната книга  Hug


Сега си мисля да продължа със Селма Лагерльоф  Simple Smile

# 61
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Няма да сгрешиш никак!  Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 2 901

Какво ви е мнението за другите книги на Ю Несбьо - като съдържание, коя ще ми препоръчате?


Е, какво да ти кажа???  Crazy
Несбьо ми е голямата любов и откритието на тази година  Grinning
Между другото, "Спасителя" е книгата, която в най-малка степен ми допадна. Въпреки че съм склонна да й дам втори шанс... по-натам.
Препоръчвам горещо: "Снежния човек", "Пентаграма", малко длъжка ми дойде "Леопардът"....
Чакат ме "Немезида" и "Червеношийката"  Grinning

Горещо ти благодаря за препоръката.  Heart Eyes На един дъх прочетох "Пентаграма" - просто прекрасна, и съм си взела "Снежния човек". Чакам да споделиш за "Немезида" и "Червеношийката", когато си готова.   bouquet

# 63
  • Мнения: 662

Какво ви е мнението за другите книги на Ю Несбьо - като съдържание, коя ще ми препоръчате?


Е, какво да ти кажа???  Crazy
Несбьо ми е голямата любов и откритието на тази година  Grinning
Между другото, "Спасителя" е книгата, която в най-малка степен ми допадна. Въпреки че съм склонна да й дам втори шанс... по-натам.
Препоръчвам горещо: "Снежния човек", "Пентаграма", малко длъжка ми дойде "Леопардът"....
Чакат ме "Немезида" и "Червеношийката"  Grinning

Горещо ти благодаря за препоръката.  Heart Eyes На един дъх прочетох "Пентаграма" - просто прекрасна, и съм си взела "Снежния човек". Чакам да споделиш за "Немезида" и "Червеношийката", когато си готова.   bouquet
"Немезида" не е нещо кой знае какво,друго не съм чела негово.Предпочитам Камила Лекберг и Харлан Коубън

# 64
  • Мнения: 10 686
Coming 2 life , моята  лична класация на книги на Несбьо е:

"Снежния човек"
"Пентаграма" и веднага след нея - "Немезида"
"Спасителя" - най-малко ме впечатли...

Все още не съм прочела "Червеношийката"  Simple Smile

kabo6ar Hug
Камила-та Лекберг също много ми харесва, но ми е по-лековата от Несбьо, малко а ла Нора Робъртс ми идва като усещане  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 662
Coming 2 life , моята  лична класация на книги на Несбьо е:

"Снежния човек"
"Пентаграма" и веднага след нея - "Немезида"
"Спасителя" - най-малко ме впечатли...

Все още не съм прочела "Червеношийката"  Simple Smile

kabo6ar Hug
Камила-та Лекберг също много ми харесва, но ми е по-лековата от Несбьо, малко а ла Нора Робъртс ми идва като усещане  Simple Smile
Вярно ,но не е чак като Н.Робъртс(тази не я харесвам)по скоро като М.Х.Кларк

# 66
  • София
  • Мнения: 2 901
Coming 2 life , моята  лична класация на книги на Несбьо е:

"Снежния човек"
"Пентаграма" и веднага след нея - "Немезида"
"Спасителя" - най-малко ме впечатли...

Все още не съм прочела "Червеношийката"  Simple Smile

"Леопарда" къде е в класацията ти? Всичко, що е над "Спасителя", трябва да ми хареса, защото мен точно тази негова книга ме впечатли след първите 60-70 страници...

# 67
  • Мнения: 10 686
"Леопардът" ... към него подходих с невероятно големи очаквания... Четох го след Снежкото...
Какво да ти кажа?  Rolling Eyes Не знам разочарована ли бях или смазана от обема на книгата! Едни 300-350 страници чудесно можеха да бъдат съкратени и от това повествованието само щеше да спечели.
Иначе страхотен замисъл, нечовешко начало ...  Shocked
Само да беше по-кратка  Rolling Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 2 901
Страшна си! Благодаря!!!!

# 69
  • Мнения: 10 686
От 03.11. очаквайте "Фантом"...  Mr. Green

# 70
  • Варна
  • Мнения: 65
Това е страхотна новина.Следващата ми покупка вече е ясна.

# 71
  • Мнения: 417
Здравейте,исках да си купя една книга - ''Лесни пари'' от Йенс Лапидус.Честно казано не ми се дават 18 лв за нещо,което ще прочета и вероятно ще захвърля някъде. Embarassed А и книгата има и продължение и така за всяка по 18 лв,къде ще му излезе края? Grinning Намерих я в bookpoint и я поръчах събота,чаках и чаках писмо,че са я изпратили,а такова нямаше...в крайна сметка днес ми писаха ,че я нямали в наличност... Stop
Въпросът ми е има ли някой ,който я има и е съгласен да я продаде втора употреба? Simple Smile Или може ли да ми предложите някакъв сайт ,където да не е на цена 18 + .Търсих,но навсякъде е или изчерпана ,или е над 18 лв. Crazy  newsm78

А отзиви може ли да дадете,да знам дали наистина си заслужава цялото това търсене?

# 72
  • Мнения: 484

Въпросът ми е има ли някой ,който я има и е съгласен да я продаде втора употреба? Simple Smile Или може ли да ми предложите някакъв сайт ,където да не е на цена 18 + .Търсих,но навсякъде е или изчерпана ,или е над 18 лв. Crazy  newsm78

А отзиви може ли да дадете,да знам дали наистина си заслужава цялото това търсене?

Има я в olx.bg - има няколко обяви за тази книга, напр. тази http://olx.bg/lesni-pari-i54089256  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 417
Да,там писах,но засега няма отговор.  Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 2 901
Не подхождай с предубеждение към книгите.

Просто, ако решиш, че не би я прочела втори път, я продай и така и на теб няма да ти е излязла на корична цена.

Общи условия

Активация на акаунт