Домакини 32/ с мартеничка на ръка, ще се радваме на пролетта

  • 40 348
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ох, какви сладкишчета.Аз днес поръчах на Сашо едната торта.Трябва да ми я доставят на място.Много ги хваля т торти Вега.Да видим дали ще оправдаят очакванията ми.Писна ми от Неделя всяка година за всеки повод.

# 736
  • Sofia
  • Мнения: 21 619
Ух, Контес, ама как ми допадна почерпката ти, благодаря!!  Hug
Пък ти да оздравяваш бързо.  Разкажи после как празнуват там РДто. Simple Smile
Много съм гроги аз, сега слагам Гушкан и след малко сдвам багажа и аз.

# 737
  • София
  • Мнения: 11 701
ИхУУУУЙЙЙЙ, тук съм , прекрасни мадами!  Hug
Видях една красавица, Кремено ти ни застреля аз завиждам, няма да пия повече кафе с теб, няма, мнооо`У си променена, БРАВО!!!  Жес-то-ка излезе тази наша другарка.!! Веднага да отива и да се срамуваме.. Sad
Контеска, най-накрая ни се обади, аз питах за теб, разтревожих се. Приятен празник ти желая!   bouquet
Людмилке, шА ме Умориш , да знаЙеш. Така се смея с теб, че не е истина. Видях на едно място сЮтиенчета за теб. На Triumph  и са  в най-прекрасни цветове. Цените им не са високи , около 60-70 лв.  Аз закупих  пет  Mr. Green много ми харесаха не можах да устоя. Един във вишнево, един в тъмносиньо , един в силно розовко, един в сиво и нещо си там за украса и един в маслено зелено.  Ако искаш да питам за номера, а и трябва да знаеш че са намалени. Поръчах си и цял бански от каталога им, красота е. Казвай, че магазина е до нас и ще мина да ги питам за размери.
Купона тече, музиката ви е малко, пиенето ви е много, затова ви пускам нещо хубаво...
http://www.youtube.com/watch?v=xdwa7DIi_S4
Направете го на отделен прозорец и ще си слушате един велик изпълнител, който вече не е между живите за съжаление. Гений! Gary Moore
пп кога я изписахме тази тема, кой ще пуска нова???

# 738
  • Мнения: 11 622
Добра вечер и от мен купонясващи   bouquet
Да ви почерпя с питието ми тази вечер - който обича ароматен алкохол - превъзходно е!

За здравето на малкия ви черпя с хляба, който направих днес
Скрит текст:

# 739
  • София
  • Мнения: 11 701
Калинче, първа съм на хляба. Прекрасен е...ам , ам.  Този алкохол не го познавам
Виц:
От както пуснаха бира с лимон, в Перник никой повече не купува лимони... Mr. Green

# 740
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Маре, къде ходиш?Ще пиеш и още как.Аз знам къде жвееш.Така че......ще ти се довлека и у вас.
Сутиени си приказвате.Аз имам нужда, но от спортните.
Умиране има отърване няма от мен.

# 741
  • Мнения: X
Калинка, благодаря.  Hug
Много хубав хляба ,то направо пита си  е било. Да ви е жив и здрав именникът!   bouquet  bouquet

Марче, прочетох ,видях ,че си ме мислила.Благодаря,уморена бях ,ще свикна и вечер ще наминавам пак редовно. Още не съм свикнала на графика ,но и това ще стане.
Сютиени и аз ще купувам тези дни ,че и трите ме предадоха тази седмица  Rolling Eyes

Креми, пълна промяна ,много добре се справяш. Упорита и целенасочена си ,завидни качества са това  bouquet
Продължавай в същия дух. smile3501 smile3501
 Аз все с красиви приятелки се заобикалям , и  всички искам да видя ,защото сте прекрасни хора ,а  такива души няма как да не са озарени и външно.  Hug

Лусска, какво стана с коняка? Дай малко насам да се полекувам и аз  Hug

# 742
  • София
  • Мнения: 11 701
Маре, къде ходиш?Ще пиеш и още как.Аз знам къде жвееш.Така че......ще ти се довлека и у вас.
Сутиени си приказвате.Аз имам нужда, но от спортните.
Умиране има отърване няма от мен.
Joy Joy Ще пием, ама и другите да дойдат. Мога само след 14 ч през седмицата., най-много да закъснея. Валентинка да влиза в час и да не ми играе по допирателната.  Simple Smile Оправяйте се там и ми кажете, кога , къде , защо, как, още какво да питам.
.............
 Аз все с красиви приятелки се заобикалям , и  всички искам да видя ,защото сте прекрасни хора ,а  такива души няма как да не са озарени и външно.  Hug
.............
Глупости на търкалета . Ние сме грозни, дебели, ужасно някои са стари бабички, и сме змии - проклетници.  Joy

# 743
  • Мнения: X
Марче, направо ти повярвах ,да знаеш.   love001

Ей, сума ти срещи станаха ,а една обща снимка не видях. Може ли такава калпава организация и изпълнение? А как чакаме  Hug

# 744
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Вторник или четвъртък.Избирайте кой от двата дни?
Контес обещавам ти , че ще ги наснимам тоя път.

# 745
  • Мнения: 2 169
Контес обещавам ти , че ще ги наснимам тоя път.
Разчитаме на теб  Wink

# 746
  • София
  • Мнения: 11 701
Вторник или четвъртък.Избирайте кой от двата дни?
Контес обещавам ти , че ще ги наснимам тоя път.
Вторник  newsm78 хубав ден! Кой още...да казва как е с времето и час???
Снимки - НЕ!! Те да се снимат, аз липсвам!  Heart Eyes

# 747
  • при късмета
  • Мнения: 24 001
Не мога да изчета, ама да преместим купона

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=769917.new#new
Заповядайте

# 748
  • София
  • Мнения: 2 265
Отиваааам

Общи условия

Активация на акаунт