САМО ЗА КОДОВЕ ОТ LA REDOUTE - 86

  • 61 042
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 176
http://www.laredoute.fr/vente-bermuda-taille-elastiquee.aspx?pro … minipdp=undefined

http://www.laredoute.fr/vente-pull-col-montant-enfant-garcon.asp … minipdp=undefined

http://www.laredoute.fr/vente-top-brode-coton-flamme-brode.aspx? … minipdp=undefined

ей тези 3 неща ако някой може да ги намали, аз цял ден си играя, 2 поръчки до бг пуснах с код за 15/29, тези 3-те не мога да ги намаля и това е!!! Crossing Arms ooooh! Crossing Arms

намалят се и 3-те неща във всичките им разцветки   Simple Smile

# 706
  • Мнения: 143
http://www.laredoute.fr/vente-bermuda-taille-elastiquee.aspx?pro … minipdp=undefined

http://www.laredoute.fr/vente-pull-col-montant-enfant-garcon.asp … minipdp=undefined

http://www.laredoute.fr/vente-top-brode-coton-flamme-brode.aspx? … minipdp=undefined

ей тези 3 неща ако някой може да ги намали, аз цял ден си играя, 2 поръчки до бг пуснах с код за 15/29, тези 3-те не мога да ги намаля и това е!!! Crossing Arms ooooh! Crossing Arms

намалят се и 3-те неща във всичките им разцветки   Simple Smile

Искрени благодарности за отделеното време, може ли да ми пуснеш код на лс с който си ги намалила Praynig Praynig Praynig

# 707
  • Мнения: 787
Ако се четеше повече от колкото се търсеше, щяхте да знаете, че 30/59 изтекоха мнооого отдавна и в момента даже се изяснява дали и 15/29 си заслужава, след като вече начислява доставка (или не).  Peace



Няма доставка, не се бъркайте. В емейла като си погледнете ще разберете. Блокират се парите за доставка, но не се теглят.


Това вече са стари новини. Не се бъркаме, а тепърва установяваме дали има доставка или не. От вчера има изменение в суивито, както се разбра.
Моргана, можеш ли да си провериш имейла от онзи ден и от вчера и да ги сравниш. Ако на този от вчера има доставка, както в суивито, то значи вече начисляват доставка въпреки 15/29.  Peace

2 поръчки направих, нямам доставка! То са стари новини, но има все питане, затова и отговарям. Няма лошо. Поне при мен доставката е само блокирана. В суивито е всичко наред-без доставка.

# 708
  • София
  • Мнения: 5 884
Ама няколко човека писаха, че имат доставка в суивито и мейла, значи има вероятност да се окаже, че вече не минава номерът.
Аз вчера пуснах 3 поръчки до превозвач по случая, че не ми се рискува.

Последна редакция: чт, 29 май 2014, 09:54 от Елица

# 709
  • Мнения: 790
Ако се четеше повече от колкото се търсеше, щяхте да знаете, че 30/59 изтекоха мнооого отдавна и в момента даже се изяснява дали и 15/29 си заслужава, след като вече начислява доставка (или не).  Peace



Няма доставка, не се бъркайте. В емейла като си погледнете ще разберете. Блокират се парите за доставка, но не се теглят.


Това вече са стари новини. Не се бъркаме, а тепърва установяваме дали има доставка или не. От вчера има изменение в суивито, както се разбра.
Моргана, можеш ли да си провериш имейла от онзи ден и от вчера и да ги сравниш. Ако на този от вчера има доставка, както в суивито, то значи вече начисляват доставка въпреки 15/29.  Peace

2 поръчки направих, нямам доставка! То са стари новини, но има все питане, затова и отговарям. Няма лошо. Поне при мен доставката е само блокирана. В суивито е всичко наред-без доставка.

На 27ми май ли си ги направила? Защото за това говорим. За преди 27ми разбрахме, че няма доставка. Проблема е в поръчки от вчера и онзи ден.  Peace

# 710
  • Мнения: 787
Ако се четеше повече от колкото се търсеше, щяхте да знаете, че 30/59 изтекоха мнооого отдавна и в момента даже се изяснява дали и 15/29 си заслужава, след като вече начислява доставка (или не).  Peace



Няма доставка, не се бъркайте. В емейла като си погледнете ще разберете. Блокират се парите за доставка, но не се теглят.


Това вече са стари новини. Не се бъркаме, а тепърва установяваме дали има доставка или не. От вчера има изменение в суивито, както се разбра.
Моргана, можеш ли да си провериш имейла от онзи ден и от вчера и да ги сравниш. Ако на този от вчера има доставка, както в суивито, то значи вече начисляват доставка въпреки 15/29.  Peace

2 поръчки направих, нямам доставка! То са стари новини, но има все питане, затова и отговарям. Няма лошо. Поне при мен доставката е само блокирана. В суивито е всичко наред-без доставка.

На 27ми май ли си ги направила? Защото за това говорим. За преди 27ми разбрахме, че няма доставка. Проблема е в поръчки от вчера и онзи ден.  Peace
Ясно, разбрах. Да,от 27.05. са ми поръчките.

# 711
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета! Отдавна не съм поръчвала нищо. Търся си кодче 15/29 или 30/49. Благодаря предварително, ако има някой за послужване!  bouquet

# 712
  • София
  • Мнения: 465
geri_pam има 15/29 които махат доставката още на 29, но по рядко се намират Simple Smile
Здравейте,
така и не разбрах къде ги търсите тези кодове. Пак моля да ми кажете къде мога да намеря код 15/29

# 713
  • Мнения: 152
Здравейте, искам да си поръчам обувки, обаче ми идват скъпички. Направо не мога да спра да ги мисля тези обувки Simple Smile Simple Smile Simple Smile за това много моля, ако някой може да ми даде някакъв код за отстъпка ще съм му много, много благодарна!!!   bouquet

# 714
  • Мнения: 790
Ясно, разбрах. Да,от 27.05. са ми поръчките.

Разбрахме се.  Laughing

Код 30/49 и аз бих искала да намеря.  Laughing

# 715
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 760
Ето това ми е от мейлите :

От 26-ти:
Total articles (prix initial)    59,98 €
Réduction    -27,99 €
Réduction supplémentaire    -15,00 €
Frais de livraison La Redoute    10,19 €
MONTANT RÉGLÉ    21,23 €


От 27ми:
Total articles (prix initial)    64,97 €
Réduction    -32,50 €
Réduction supplémentaire    -15,00 €
Frais de livraison La Redoute    10,31 €
MONTANT RÉGLÉ    27,78 €


От 2 различни акаунти са,до БГ,но платени с една и съща карта,кодовете са 15/29.Днес са ми изтеглили 1вата сума - от 26-ти - тя си е без доставката,предполагам утре ще видя сумата за поръчката от 27ми  Rolling Eyes

# 716
  • Мнения: 1 398
Total articles (prix initial)    64,99 €
Réduction    -32,50 €
Réduction supplémentaire    -15,00 €
Frais de livraison La Redoute    10,32 €
MONTANT RÉGLÉ    27,81 €

Отпреди малко е поръчката - начисляват си доставка вече... много тъпо!  Sad

# 717
  • Мнения: 787
Ето това ми е от мейлите :

От 26-ти:
Total articles (prix initial)    59,98 €
Réduction    -27,99 €
Réduction supplémentaire    -15,00 €
Frais de livraison La Redoute    10,19 €
MONTANT RÉGLÉ    21,23 €


От 27ми:
Total articles (prix initial)    64,97 €
Réduction    -32,50 €
Réduction supplémentaire    -15,00 €
Frais de livraison La Redoute    10,31 €
MONTANT RÉGLÉ    27,78 €


От 2 различни акаунти са,до БГ,но платени с една и съща карта,кодовете са 15/29.Днес са ми изтеглили 1вата сума - от 26-ти - тя си е без доставката,предполагам утре ще видя сумата за поръчката от 27ми  Rolling Eyes

Няма да имаш доставка и за втората.

# 718
  • Мнения: 787
Total articles (prix initial)    64,99 €
Réduction    -32,50 €
Réduction supplémentaire    -15,00 €
Frais de livraison La Redoute    10,32 €
MONTANT RÉGLÉ    27,81 €

Отпреди малко е поръчката - начисляват си доставка вече... много тъпо!  Sad



Тук наистина има начислена доставка.

# 719
  • FR
  • Мнения: 214
Total articles (prix initial)    64,99 €
Réduction    -32,50 €
Réduction supplémentaire    -15,00 €
Frais de livraison La Redoute    10,32 €
MONTANT RÉGLÉ    27,81 €

Отпреди малко е поръчката - начисляват си доставка вече... много тъпо!  Sad



Тук наистина има начислена доставка.

Че къде е разликата между втората поръчка на Моргана и тази, та едната имала начислена доставка, а другата не? И на двете има доставка за съжаление  Sad

Общи условия

Активация на акаунт