САМО ЗА КОДОВЕ ОТ LA REDOUTE - 86

  • 61 036
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 387
От кога започват намаленията.

от 25,06 до 29,07 ....Simple Smile

# 736
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252


Моля за код 15/29 ако някой има свободен, да ми изпрати на лични,

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!  bouquet  bouquet  bouquet

И аз бих помолила за едно кодче - харесах тези http://www.laredoute.fr/vente-baskets-lykin-11-cadet.aspx?produc … iginminipdp=cross sell pdp и ми се иска да ги взема на синковеца  Praynig Praynig

# 737
  • София
  • Мнения: 4 493


Моля за код 15/29 ако някой има свободен, да ми изпрати на лични,

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!  bouquet  bouquet  bouquet

И аз бих помолила за едно кодче - харесах тези http://www.laredoute.fr/vente-baskets-lykin-11-cadet.aspx?produc … iginminipdp=cross sell pdp и ми се иска да ги взема на синковеца  Praynig Praynig
А видя ли че ще е налично след 2 седмици /най-рано/  Peace

# 738
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252


Моля за код 15/29 ако някой има свободен, да ми изпрати на лични,

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!  bouquet  bouquet  bouquet

И аз бих помолила за едно кодче - харесах тези http://www.laredoute.fr/vente-baskets-lykin-11-cadet.aspx?produc … iginminipdp=cross sell pdp и ми се иска да ги взема на синковеца  Praynig Praynig
А видя ли че ще е налично след 2 седмици /най-рано/  Peace

Видях аз, но мисля и друго да поръчам, ако не дойдат "навреме"  Crazy

# 739
  • Мнения: 327
има ли нова тема?

# 740
  • иска ми се Варна през лятото
  • Мнения: 223
Момичета, извинявайте за въпроса тук, но темата за доставка ми изписа, че е заключена, а аз сега успях най- накрая да се включа с пазарлък от Ла редут.фр. Та с коя фирма до БГ пазарим в момента???
Това е най- важният въпрос, преди да започна да слагам кодчета.
Благодаря!

ПП. Преди, когато бях активна, имаше момичета, които не следяха темите и все питаха, та и аз сега да се наредя  Laughing

# 741
  • Мнения: 4 418

Май няма... ама да не вземат да ни заключат  newsm78

Момичета, извинявайте за въпроса тук, но темата за доставка ми изписа, че е заключена, а аз сега успях най- накрая да се включа с пазарлък от Ла редут.фр. Та с коя фирма до БГ пазарим в момента???
Това е най- важният въпрос, преди да започна да слагам кодчета.
Благодаря!

ПП. Преди, когато бях активна, имаше момичета, които не следяха темите и все питаха, та и аз сега да се наредя  Laughing

Аз последно (като казвам последно - преди мноооого време) ползвах France Delivery - стават ...

# 742
  • Плевен
  • Мнения: 988

Май няма... ама да не вземат да ни заключат  newsm78

Момичета, извинявайте за въпроса тук, но темата за доставка ми изписа, че е заключена, а аз сега успях най- накрая да се включа с пазарлък от Ла редут.фр. Та с коя фирма до БГ пазарим в момента???
Това е най- важният въпрос, преди да започна да слагам кодчета.
Благодаря!


ПП. Преди, когато бях активна, имаше момичета, които не следяха темите и все питаха, та и аз сега да се наредя  Laughing

Аз последно (като казвам последно - преди мноооого време) ползвах France Delivery - стават ...




има една фирма в момента, която доставя до бг- Франсделивери  bouquet

# 743
  • Sofia
  • Мнения: 9 736
Момичета, извинявайте за въпроса тук, но темата за доставка ми изписа, че е заключена, а аз сега успях най- накрая да се включа с пазарлък от Ла редут.фр. Та с коя фирма до БГ пазарим в момента???

Къде ти излиза, че е заключена? newsm78

Писах на Ева да пусне нова тема, че тази се изчерпа.  Peace

# 744
  • София
  • Мнения: 2 296
Заповядайте в НОВАТА ТЕМАHug
Не съм ровила отдавна за кодове, но преди намаленията едва ли ще има нещо интересно...
Пожелавам на всички успешни и изгодни поръчки и хубави кодове!

Общи условия

Активация на акаунт