Отговори
# 675
  • Мнения: 725
Лабрадорите са страшни сладури като малки  Blush

# 676
  • Мнения: 1 185
да ви споделя една тема, която аз мн харесвам, ако на някой също му допадне, като гледам красотите и ме отпускат емоционално  Heart Eyes Heart Eyes

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=756445.new#new

# 677
  • Мнения: 1 898
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА
Бели и червени,  весели засмени, пожелавам аз на всички от сърце щъркелчето бебчета на всички нас да донесе  Heart Eyes
Малко ме удари музата  Mr. Green

# 678
  • Мнения: 1 015
4естита Баба Марта моми4ета!Минавам набързо,4е тръгваме...Ще ви пиша 4ак понеделник.. Hug

# 679
  • София
  • Мнения: 716
Честита Баба Марта, момичета! Да сте живи и здрави, обичани и щастливи!
Баба Марта да не се ослушва, а да връзва на всички положителни тестове този месец!!

# 680
  • Мнения: 933
Момичета само малко да се оцеферя и ще ви обърна повече внимание...че тежка вечер беше..(пиянска)..а и резултата още немога да осмисля ситуацията.

# 681
  • Мнения: 21 313

darkangel-Ели ,страхотни са   bouquet

Моята я преместиха в къщата и много липсва Confused

# 682
  • Мнения: 1 207
Честита Баба Марта на всички  Hug!Само хубави новини да има този месец!Аз пак съм в чуденка дали е станало!Пак една седмица преди да ми дойде Ц ме боли ниско долу корема по средата,гърдите също си ме болят,но те винаги са ме боляли!Интересното е ,че откакто започнахме бебеправенето от мин.месец,корема започна да ме боли така,преди това си ме болеше само на датата ,на която ще ми дойде!Имате ли обяснение! newsm78

# 683
  • Мнения: 933
Такаа...
Естлар в лаборатория го пуснах..най-обикновенна ....замислям се да го повторя,но дали има нужда...незнам...още 80 лв.... newsm78
Едва ли говорим за инцидентен резултат....ще се запозная тепърва по-подробно със ситуацията.Определено не го очаквах..егати нямам 30 навършени години...направо съм като цапардосана... ooooh!
Сега ще пиша имейл на доки и ще му пратя резултатите да видим и той какво ще каже.
Оф....АМАН вече....
Съжалявам момичета,но не ми е до баба ти Марта ...

# 684
  • София
  • Мнения: 501
Привет момичета и Честита Баба Марта  Grinning

Дано щъркелите донесат по две чертички за всяка от нас  Praynig

Нещичко тематично и весело, за добро настроение:

Скрит текст:


Танче, аз бих повторила изследването. Кофти, че не е никак евтино, но все пак - за да е сигурно. Чудех се и аз дали да пусна един АМХ, но реших за сега да не си вкарвам и такива притеснения. Като се замисля, събират ми се около 10 години на противозачатъчни - не знам дали това има значение за ЯР...  newsm78

На мен още не са ми качили резултатите от последните два хормона и много се изнервих вече, искам си пълния профил... пък!! Crossing Arms

Лисичке, добре че си се разписала за кучешката храна, не мен днес ми е ден на русия цвят и забравих да купя, а ходих до магазина.... кучката щеше да яде супа. То тя би предпочела де.. Laughing

Гледам показвали сте си любимците, да взема и аз да я покажа моята, тя ми е най-хубавото късметче - намерих си я изхвърлена в контейнер за боклук и си я занесох в къщи в шепа, толкова беше мъничка:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=232874903391153&set= … ype=3&theater



# 685
  • Мнения: 21 313
dzveronika , много е красива  Heart Eyes
Замъкнахме 10 кг храна и 5 кутии с месни хапки от по 1.200 кг ,много им се зарадва  Crazy
Даже й гадже й намерих за по-нататък във времето  Mr. Green

# 686
# 687
  • София
  • Мнения: 501
dzveronika , много е красива  Heart Eyes
Замъкнахме 10 кг храна и 5 кутии с месни хапки от по 1.200 кг ,много им се зарадва  Crazy
Даже й гадже й намерих за по-нататък във времето  Mr. Green


Ехеее, и гадже  Mr. Green

Нера е стара за гаджета вече, да ми е жива и здрава Май месец става на 14 години, истински ветеран е!

Не е тук мястото, но да споделя с вас какво намерих относно качествена кучешка храна:

Скрит текст:
http://www.zoofast.bg/   Сайта е полски всъщност, но хората доставят безплатно за поръчки над 50 лв. Eukanuba, за дърти псета като моето излиза на цена 6,70 лв/кг. За сравнение - 12 до 13 лв/кг тук в магазините. Разпространих сред познати и приятели, защото всеки иска да купува най-доброто, но не винаги имаме финансовата възможност

# 688
  • Мнения: 21 313
dzveronika,
Скрит текст:
Eukanuba е добра да,ето го бъдещият кавалер :

# 689
  • София
  • Мнения: 501
dzveronika,
Скрит текст:
Eukanuba е добра да,ето го бъдещият кавалер :

Много ви е хубав кавалера, дано се харесат  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт