Отговори
# 690
  • Мнения: 145
  Честита БАБА МАРТА момичета. Нека бабата ни сбъдне най0съкровената мечта.
Нямаше ме една седмица и сте изписали и старата и новата тема и сега се връщам да чета докато ММ ремонтира колата, че после достъпа до компа става труден newsm08 newsm08
  bouquet  bouquet Hug Hug

# 691
  • Мнения: 21 313
dzveronika,
Скрит текст:
Eukanuba е добра да,ето го бъдещият кавалер :

Много ви е хубав кавалера, дано се харесат  Simple Smile
Скрит текст:
О,те вече се харесаха,той живее над нас принципно,но момчето е студент в софия и сега са там,един ден я беше надушил и се беше стопирал пред нашата врата и пламнаха искри  hahaha
ПП-Да си кажа и другите хапчета ми влияят така ,явно няма да свикна с тях  ooooh!

# 692
  • Мнения: 725
В деня, в който отказвам цигарите да ми цъфне бивша колежка дето я мразех с бебето си...

# 693
  • София
  • Мнения: 501
В деня, в който отказвам цигарите да ми цъфне бивша колежка дето я мразех с бебето си...

Съчувствам ти....  последния ми цикъл дойде предварително - неканен и нежелан, точно на много тежка за мен дата, такива съвпадения са ужасни  Hug

# 694
  • Мнения: 725
Едно криво ми стана, ама нищо! Ще гледаме позитивно на нещата.  Hug Hug

# 695
  • Мнения: 21 313
Мецанка , dzveronika  Hug

# 696
  • Мнения: 2 926
Здравейте  Hug
Едвам се добрах до компютъра пак.
Цял ден се разправям с едни хлябове  ooooh!
Метнах сутринта едн тесто за мекици докато спеше народа в машината за хляб и стана супер.
После със същата мая,брашно - всичко метнах  и един хляб, ама такъв провал....
Домашен хляб правя вече 4-ти месец.Никога до сега не съм имала фал.
Днес тотален провал.Хляба стана на нищо и го изхвърлих.
Сега сложих нов.Явно нещо маята...ама пък мекиците станаха...не знам.

И една глава ме боли...да не говорим, че пак подсмърчам.
БТ тази сутрин пак я измерих без никакви такива 4 часа сън, но щом cristi каза, че не е чак толкова фатално, значи продължавам с меренето.

# 697
  • Мнения: 78
 vili123, изкачай си 1 седмица цикъла.
Този месец се бях филмирала така, то болки в корема, болки в гърдите.
Изнервих се, разтрепервах се, женска работа.
Просто си изчакай закъснението и не се пренавивай със симптомите.
Пожелавам ти две чертички де, но това е най-сигурното, че е много гадно да се разочароваш...

# 698
  • Мнения: 21 313
Карамел` ,разшетала си се днес ти,аз оставих на ММ да готви,и аз имам постоянно главоболие вече втори месец,но се наливам с много вода и като,че поотминава малко..
Май хванах цаката на Метфогамма ,ядох и по време на яденето го изпих и засега нямам проблем.

# 699
  • Мнения: 692
Аз днес съм работна.
Имах среща с клиенти и ми подариха 2 щъркелчета - едното по - голямо, а другото по-малко - двете в гнездо - това на пръчица и в целофан. Много мило ми стана  Heart Eyes Сега се чудя как да интерперетирам щъркелчетата - това сме аз и ММ, или аз и щерката....или аз и ...едно малко щъркелче, което чакам  Grinning  Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 2 003
Днес се замислих нещо ... тъй като от няколко дни приемам печена соя, като с това се надявам да спомогне за отслабването ми Simple Smile дали ще е полезна о за мъжо и неговите "бойци". Четох доста мнения за тази соя, знам, че е най-хубава суров вариант, но си мисля, че и така ще е добре. Но специално за мъжо четох и добро и лошо ... вие имате ли някакви наблюдения, мнения Simple Smile  newsm78

# 701
  • Мнения: 21 313
Ирене , страхотни подаръци са ти направили !  Hug

Тоито , аз за пръв път от теб чувам  Thinking

# 702
  • Мнения: 1 185
ММ обича соя и съм чувала,че е полезна.Ние си направихме хубава разходка и седнахме на кафе с наши приятели.Четох ви от тел.  Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 1 234
ЧЕСТИТА ВИ БАБА МАРТА МОМИЧЕТА И МНОГО  EFP ТЕСТЧЕТА И ЩАСТЛИВ КРАЙ НА ВАЯКА БРЕМЕННОСТ Praynig Hug
на мен хич не ми е празнично....правих си тест сутринта но разбира се  EFN.....и влязох вм спалнята при ММ и като ме видя му стана ясно и аз  smile3518 smile3518 smile3518 направо се изненадах супер гадно...уж симптоми мнооого барабар с пъпчици по гърдите,подути стомаси,често пишкане.болки от всякъде,неспане цяла нощ,че даже и сънувах как си правя тест,а той с 2 черти.....но уви пак нищо....само че още не ми е дошла тъпата лелка а гадното е че не знам и кога ще стане това....той моя Ц по-малко от 40-45 дена НИКОГА не е бил..някой изкараха 2 цикъла и са вече в О а пък аз....абе днес всеки ми е крив и ми е кофти едновременно,защото има момичета с по-големи проблеми от мен а пък аз се вайкам..... Cry Сега трябва да ходя до майка ми да й помагам,че ще ни идват кръсници, точно пък на този ден майка ми и баща ми са се оженили но за съжаление той отдавна не е между живите Cry Cry Cry....отделно на единия ми палец на крака ме боли нокътя...сигурно няма да се размине без операция,струва ми се забрал...абе общо взето цял ден ми се плаче Cry Да минава този смотан ден и да се вдигам на крака и да идва ЛЕЛКАТА,че да си ХОДИ и да се захващаме пак....ИЗВИНЯВАМ СЕ че ви натоварих обаче като дойдат такива моменти и не знам как да се ободря понякога  Sad ПРИЯТЕН ДЕН момичета и хубав уикенд  bouquet

# 704
  • Мнения: 566
Иренка Дано щъркелчетата са ти на късмет и да ти донесат скорошен успех! Hug Ако не ме лъже паметта на Краси сестра и и е подарила щъркелче преди време и скоро след това е забременяла. Дано! Praynig
Лисичке Това и аз щях да ти препоръчам, да приемаш лекарството с храната. Аз така правя,  по препоръка на доктора, иначе имам проблеми после със стомаха. (При мен става въпрос за Милгамма).
Карамелче Супер.. мекички.. не се притеснявай за провала и аз днес се провалих с една калпава рецепта за кифлички.. Embarassed
Мечтичке  Hug Съжалявам за едната чертичка, но докато не дойде лелката нали знаеш, че при нас важи правило, че шанс има! Praynig Дано не се наложи операция за пръста, но ти вземи мерки и иди на лекар да те прегледат. Hug
Азирка Супер.. разходка.. Дано си се поразсеяла. Hug
ММ сега приключи с труденето и ще ходим на кафенце с приятели.
Свекито ми дойде на гости и ми донесе вкусни бухтички  Heart Eyes , но и новината, че на ММ първата братовчедка била бременна. Шамар с тухла, всички знаете за какво иде реч. Tired

Общи условия

Активация на акаунт