Спортуват ли децата ви?

  • 1 948
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 171
От септември миналата година ходи на плуване.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 019
В детската градина ходеше на аеробика. После четох, че да се справят момичета добре в училище трябва да спортуват, а момчетата да ходят на пияно примерно.
Затова я записахме в един фитнесклуб. Вторник - аеробика, петък - танци, неделя - щафетни игри на открито. На нея обаче много й се ходеше на плуване и есента я записах, но ходи само до ноември, защото басейна е открит и въпреки, че е с топла вода за зимата прекрати посещенията. На пролет пак тръгва, добре й се отразява.

# 17
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Сина ми (9г.) тренира карате вече 3 год. Ходи на състезания, изпити за степен. Сега се готви за Будо фестивала в НДК на 27 февруари.

# 18
  • Мнения: 1 363
НА две години и 4 месеца и ходи на  гимнастика.

# 19
  • София
  • Мнения: 17 285
Виждам, че е на 5. Заведи го на плуване в спортната палата. В една от темите тук бяхме написали цени, часове, ще я потърся.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=73940.msg1301880#msg1301880

Извинявай за тъпия въпрос, но на кое му се вика Спортна палата?  Embarassed
Ще ми се да водя Иво в съботите от 10.

# 20
  • sofia
  • Мнения: 7 477
БСФС-по диагонал на пица ХЪТ на Гурко и В.Левски.

# 21
  • Мнения: 510
March и на Дияна ще й е 1вото ски училище, но не знам къде по Витоша ще ги водят. тя е ентисиазирана, но да видим как ще се почувства в понеделник вечерта Simple Smile

Мислех и в Спортната палата да я запиша на плуване, но ще видим... малко ще ми е на такадък да я водя от Надежда до Спортната в 16:30.
Много ми се иска да я заведа на зимни кънки, но никога не можем да се организираме в неделя следобяд  Embarassed и все отлагаме. Аз като малка тренирах за известно време фигурно пързаляне... много ми харесва като спорт.
Разбрах аз,че ще й бъде първото Wink Неделя,19- от 16:10 до 17 е тренировката в Зимния,ако на някой му се карат кънки   Wink AnMary на вас ви е далеч-има-няма 20 км Confused
 lavender, разкажи за състезанието в Корея  Hug

# 22
  • sofia
  • Мнения: 7 477

 lavender, разкажи за състезанието в Корея  Hug
Цитат


мисла да пусна тема,но Close не мога да намеря време Close,че от мръсни сакове не спира ни пералня,нито си затваря устата да говори Crazy
по-късно като легне и дребния,че сега е на фаза чупене на чинии Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 817
Вече е голям фен на ските - кара с щеки и без щеки.А утре ще го качват на влекчето и за него ще си е цяло изживяване.Поразпитах майка ми и се оказа ,че и аз карам от 4-5 год. ски.Така ,че смело на пред. :lol
Ние по-принцип много спортуваме / тенис ,ски итн/така ,че по-добре и той да свиква.Хем ще е с нас ,хем и той ще се забавлява.
А и като гледам каква тенденция се оформя - какви са пухкави и закръглени от малчуганите чак до тйнеджърите спорта определено ще е от полза. Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 7 242
Много ми се иска да я заведа на зимни кънки, но никога не можем да се организираме в неделя следобяд 
Неделя,19- от 16:10 до 17 е тренировката в Зимния,ако на някой му се карат кънки   Wink
Ан Мари, ние ходим на Славия от 10 до 11 ч. Цвети е много ентусиазирана. Тази събота и неделя обаче, няма да има тренировки и отново ще се върнем на Зимния. Марч, да знаеш кога ще са тренировките, че нали всяка седмица са по различно време. А освен тези тренировки има ли възможност и за по-сериозни /по-индивидуални/ занимания?

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дени ходи на танци, но от лятото ще я пусна на плуване.
Малката тренира и тя с каката танците в къщи. Наесен, когато влезе в 1ва група, ще запиша и нея.
Смятам, че децата трябва да спортуват. Иначе от тези компютри и телевизия ще им се подпалят малките мозъчета. Grinning 

# 26
  • Мнения: 510
Много ми се иска да я заведа на зимни кънки, но никога не можем да се организираме в неделя следобяд 
Неделя,19- от 16:10 до 17 е тренировката в Зимния,ако на някой му се карат кънки   Wink
Ан Мари, ние ходим на Славия от 10 до 11 ч. Цвети е много ентусиазирана. Тази събота и неделя обаче, няма да има тренировки и отново ще се върнем на Зимния. Марч, да знаеш кога ще са тренировките, че нали всяка седмица са по различно време. А освен тези тренировки има ли възможност и за по-сериозни /по-индивидуални/ занимания?

Събота и неделя 25-26 .02 -Зимен дворец- 13:30 ч.
Има възможност за по-усилени тренировки в клуб "Ледени звезди",доста познати са там-5 пъти седмично тренират- 2 "сухи" и 3 на лед,координати нямам,но в " Зимния" можеш да ги научиш Wink

# 27
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Ами моята хич не я имам за спортистка и много се изненадах, когато разбрах, че мнението на учителките в ДГ е точно обратното.
Имаше голям мерак за плуване и лятото и есента ходи. Зимата всички деца спряха да ги пускат, и аз също. Но тези дни ще се обадя да подпитам директорката дали да не почват пак. Не че се е научила да плува, не е и това целта. Но се калява и не я е страх от водата. Иначе и тя ходи на първото си ски училище миналата седмица. Голямо бъзе е била, ама иначе се е справяла. През март ще я запиша 2 седмици, не толкова за да се научи, ами да е на въздух, пък и да й се калява характерът. Че тя уж с желание ходи, но изпречи ли й се трудност някаква, поумори ли се, веднага предава фронта и почва да хленчи. А това мен много ме дразни.
За Цветница си изпроси и ще й подаря ролери (два чифта - едните за мен:) и тръгваме двете по улици и градинки.
Плуването ще си го продължи. Размишлявам дали да не я водя и допълнително през уикендите там, където аз спортувам. Има едни тапишони на по 5 годинки, събрали са ми очите. Не стига че плуват като рибки, ами и съвсем самички се оправят от-до. През това време бащите висят на вестник и цигара в кафето. Ако спортът научи и моята на такава самостоятелност, какво по-хубаво.
Плановете ми са наесен, когато ще направи 4 да я запиша и аз на кънки в зимния дворец. Но до тогава много вода има да изтече.
Иначе нямам никакви мераци да се занимава активно. Плюсовете на спортуването за мен са, че изгражда навици, учи на самостоятелност и калява. Спортистка не ща да я правя.

# 28
  • Мнения: 510
"Плюсовете на спортуването за мен са, че изгражда навици, учи на самостоятелност и калява. "

Tinkerbell ,
повечето май сме на това мнение,само дето всеки си подрежда горните три ползи по различен начин Wink.При нас каляването беше на І място,заради алергия към домашния прах и чести ринити.

Да знаеш,че "Зимният" отваря врати още през септември  Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 11 711
В детската градина в 2 или 3 група синът ми ходеше на карате.След това в 1 и 2 клас го изпратихме на ски но за по една седмица,но това не е спортуване в истинския смисъл.Сега от м.юли ходи на плуване!

Общи условия

Активация на акаунт