Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 22

  • 54 058
  • 714
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 871
Момичета, кои цигари участват в играта на булгартабак?  Embarassed
И къде мога да видя наградите?  Embarassed

# 46
# 47
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Наистина няма хубави игри за момента. Повечето са със събиране на гласове, а там предварително се знае кои ще са победителите.
Аз затова играя на тези, които са с лотария.

И аз така.  Peace

Регистрирам кодове в сайта на Данон, но досега нищо. При евентуална печалба, пращат ли е-мейл? newsm78

# 48
  • Мнения: 49
Момичета, има нова игра на ChairPro с награда по избор барбарони или столове. Аз съм се наточила пак на барбароните, ама да видим Simple Smile

http://igrisnagradi.com/igra/izberi-svoia-podarak-ot-chairpro/

# 49
  • Мнения: 14 133
Момичета, има нова игра на ChairPro с награда по избор барбарони или столове. Аз съм се наточила пак на барбароните, ама да видим Simple Smile

http://igrisnagradi.com/igra/izberi-svoia-podarak-ot-chairpro/
Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 930
Вярно, че първия ден водят консумацията за нула.  Ама да постигнеш такъв резултат ми се вижда яка стратегия и предварителни познания за играта. newsm78

Никой не ми отговори каква е тази игра със разцъквания. Моля, кажете ми.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 2 610
Помниш ли игтара на несътле с вафлите или с нескафето от мин година-въвеждахме всички възможни номера на близки ..по цяла нощ hahaha

# 52
  • rousse
  • Мнения: 19
Честита БАБА МАРТА!

# 53
  • Мнения: 175
Честита Баба Марта! Чакам Милка 2 дъски и кравичка.

# 54
  • София
  • Мнения: 500
Честит празник  Flowers Sunflower нека има много здраве и още игри и награди .

# 55
  • Мнения: 1 898
Една дъска и една кравичка и за мен с 15 кода от Милка.
Потвърждавам съмненията, че по една дъска на телефонен номер се пада само.
Хубав празник и честита Баба Марта на всички!

# 56
  • Мнения: 1 338
Здравейте и честита Баба Марта   bouquet

Да попитам и тук :

Вече имам 7 регистрирани кода, обаче първите 2 опаковки като ги регистрирах се ядосах, че не спечелих  Embarassed и мислех, че нямам шанс да събера 14 за възглавничката, и ги изхвърлих   Tired.  Обаче сега мисля да се пробвам за възглавничката и да попитам - ако сега събера отделно 14 запазени кода+опаковки ... да не вземат да ми търсят и изхвърлените или които 14 им предадем, тях ...

# 57
  • София
  • Мнения: 13 200
Честита Баба Марта!   bouquet

Moringa, до момента никой не е получил наградата си, за да каже какво искат и какво сверяват. Освен да им се обадиш и да ги питаш. И опаковките за кравата трябва да са 15, а не 14.  Wink

Да се похваля с кравичка от Данон.  Laughing  Не очаквах, но стана в последния ден на играта.  Party

И да попитам тези от вас, които са получили крава на Данон - на блузката само снимка ли има? Пожеланието за някаква картичка ли е или и то се изписва някъде върху блузката?

Последна редакция: сб, 01 мар 2014, 21:55 от Тaня67

# 58
  • Мнения: 1 338
Тaня67 , благодаря за отговора, питах в случай, че е имало подобна игра преди и някой ако има опит, защото на мен ми е за първи път да играя в игра на Милка (и една магнитна дъска си имаме вече спечелена) ... и да, 15 са, моя грешка  Blush ще потърся телефон за контакт и ще си задам директно въпроса към тях   bouquet

# 59
  • Мнения: 212
Отчитам се с дъсчица още от втория код. За кравичка мисля да не събирам специално, освен ако някой не ми даде кодовете. Ако приритам, ще си набарам от продавалник.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт