Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 22

  • 54 086
  • 714
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 43
незнам кога и как става персонализирането на кравичките от Данон, но МНОГО ВИ МОЛЯ, АКО НЯКОЙ ИМА В ПОВЕЧЕ И НЕ Е ПЕРСОНАЛИЗИРАНА ВСЕ ОЩЕ И МОГА ДА СИ Я ПЕРСОНАЛИЗИРАМ АЗ ДА СВИРКА - предлагам размяна за възглавничка, дъска или одеялце на Милка, раница на Мура или нещо друго, а  в краен случай мога и да си я платя. МНОГО ИСКАМ ПУСТАТА КРАВИЧКА, НО ОТ 14 РЕГ. КОГА НЯМАХ КЪСМЕТА ДА СПЕЧЕЛЯ    Praynig  Praynig  Praynig

# 61
  • София
  • Мнения: 227
И аз чакам някакви нови игрички  Blush
Иначе чакам една крава на Милка и кафе+чаша от кафе Матинее  Rolling Eyes

# 62
# 63
  • Мнения: 1 973
Честит национален празник на всички!

Ето и линк за седмичната томбола на Лъки стар, с награда - плюшена играчка пате: http://luckystar.bg/index.php?frid=NjY3MQ==

# 64
  • Мнения: 3 284
И аз да се запиша с току що спечелена дъска от милка с втори регистриран код.

# 65
  • Мнения: 2 387
И аз да се запиша с току що спечелена дъска от милка с втори регистриран код.
И аз току що спечелих дъска с втори код.

# 66
  • Мнения: 4 841
късметлийки  Mr. Green мен ме не огря

# 67
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
...
И да попитам тези от вас, които са получили крава на Данон - на блузката само снимка ли има? Пожеланието за някаква картичка ли е или и то се изписва някъде върху блузката?
Блузката на кравичката изглежда така, както е при персонализирането. Под снимката е пожеланието. Нагласяш си снимката и пожеланието така, както на теб ти харесва.  Peace

# 68
  • Мнения: 1 338
късметлийки  Mr. Green мен ме не огря

Спокойно, мен ме огря чак клед 6-ти, 7-ми код някъде, значе има шанс и за теб  Hug

# 69
  • Мнения: 4 841
Няма  Mr. Green Започвам безМилка диета  Mr. Green

# 70
  • София
  • Мнения: 13 263
...
И да попитам тези от вас, които са получили крава на Данон - на блузката само снимка ли има? Пожеланието за някаква картичка ли е или и то се изписва някъде върху блузката?
Блузката на кравичката изглежда така, както е при персонализирането. Под снимката е пожеланието. Нагласяш си снимката и пожеланието така, както на теб ти харесва.  Peace

Благодаря!  Hug  Снощи я направих и забелязах къде излиза пожеланието. Написах само име.  Laughing

# 71
  • Мнения: 167
Няма  Mr. Green Започвам безМилка диета  Mr. Green

 Mr. Green Агнес, аз ядох Милка като за полседно и сега чакам дъска и възглавничка.
Та ако искаш.... твоя си е преценката де...ама като за последно можеш да се пробваш  Laughing

# 72
  • Мнения: 4 841
Аааа не  Naughty В диетата има тестян ден. Шоколаден няма  Crossing Arms Няма се предам пЪк  Naughty
Скрит текст:
Поне не и днес  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 3 372
Хайде на новата игра с кафе http://www.novabrasilia.bg/
И без друго това кафе си купувам, та ще участвам

# 74
  • Варна
  • Мнения: 190
Може ли някой да ми даде линк, към печелившите от Булгартабак, от моя компютър нещо не успявам да ги видя. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт