Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 22

  • 54 062
  • 714
  •   1
Отговори
# 615
  • Русе
  • Мнения: 2 611
Пуснах онзи ден едно талонче в кутия на Ариел в КауфландПитам за какво е играта и на инфо ми казват ,че е за уикенд в Несебър,а сега седнах да погледна на сайта им и акво да видя..то за телевизор,при това 4 за цялата страна...хахаха...!!!Много са осведомени девойките на информация Laughing

# 616
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Повече у Кауфланд няма играем за нищо. Сичко е ментаж и да пробутват стоката.
Един път не спечелих една дъвка барем от игрите им..

# 617
  • София
  • Мнения: 8 142
Днес са ми докарахли дъската от Милка. Обажда ми се куриера, за да ме пита защо само една опаковка имам? Трябвало и още един стикер. Аз ли нещо не съм разбрала? Никъде не съм го прочела това, че трябвало две опаковки да имам

# 618
  • Мнения: 1 335
Днес са ми докарахли дъската от Милка. Обажда ми се куриера, за да ме пита защо само една опаковка имам? Трябвало и още един стикер. Аз ли нещо не съм разбрала? Никъде не съм го прочела това, че трябвало две опаковки да имам
Ами 2 трябва - нали на всеки 2ри код може да спечелиш дъска, а не с 1 код. Логично е да искат 2 опаковки с 2 кода......на теб кое ти е странното, нали си регистрирала 2 кода и си имала 2 опаковки

# 619
  • Мнения: 374
Дойдоха ми обеците от Мерелин -много са сладки

# 620
  • София
  • Мнения: 8 142
Днес са ми докарахли дъската от Милка. Обажда ми се куриера, за да ме пита защо само една опаковка имам? Трябвало и още един стикер. Аз ли нещо не съм разбрала? Никъде не съм го прочела това, че трябвало две опаковки да имам
Ами 2 трябва - нали на всеки 2ри код може да спечелиш дъска, а не с 1 код. Логично е да искат 2 опаковки с 2 кода......на теб кое ти е странното, нали си регистрирала 2 кода и си имала 2 опаковки

Имам аз две опаковки, грънци, всичко съм хвърлила  Embarassed Явно не съм разбрала добре условията. ooooh! Аз не го разбрах по този начин, че като регистрирам два кода и тогава печеля. А просто реших, че този код е печеливш. Дала го е куриерката все пак.

# 621
  • Мнения: 1 333
Вчера и на мен ми донесоха дъската и ми взеха само печелившия код.

# 622
  • Мнения: 4 841
Повече у Кауфланд няма играем за нищо. Сичко е ментаж и да пробутват стоката.
Един път не спечелих една дъвка барем от игрите им..

Ан'тъй  Naughty И на мен ми писна. Толкова съм им обидена, че вече дори не пазарувам от там. Само понякога за ягоди като днес (вчера и онзи ден  Blush ), но като цяло не пазарувам там  Crossing Arms

# 623
  • Мнения: 392
Има една игра във фейса на Дайнърс клуб, където се събират камъни. Един път ми даде да се регистрирам, после ги събирам пак камъните, но така и не ми дава втори път регистрация. Някой знае ли как става втората?


на DinersClub играта свършва в понеделник
иначе това е линк https://www.facebook.com/DinersClubBulgaria/app_1409452982621048
иначе се регистрираш само веднъж в началотро

# 624
  • София
  • Мнения: 8 142
Има една игра във фейса на Дайнърс клуб, където се събират камъни. Един път ми даде да се регистрирам, после ги събирам пак камъните, но така и не ми дава втори път регистрация. Някой знае ли как става втората?


на DinersClub играта свършва в понеделник
иначе това е линк https://www.facebook.com/DinersClubBulgaria/app_1409452982621048
иначе се регистрираш само веднъж в началотро


В общите условия пише, че е до 17.04

# 625
  • Мнения: 361
Мен пък така ми звъннаха от 0879819138...говори ли ви нещо? newsm78

Момичета снощи ми звъняха от 024372441, а днес от 0879819135. И двете връзка не се осъществиха. На единия номер като звъня ме изключва, а другия постоянно дава заето. Някой има ли обаждания от тези телефони и имате ли идея за какво ще са? newsm78

# 626
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
024372441 --сутринта ме събудиха от тоз номер.   newsm78
никой не щя да ми  отговори на ало-то..

# 627
  • Мнения: 1 521
Да не са пак тези с анкетите?! Thinking newsm78

И на мен ми звъняха днес от същия номер,но докато вдигна и изключиха.
Сто процента ми намирисва тази работа!

Последна редакция: сб, 12 апр 2014, 16:05 от slan4ize_76

# 628
  • при късмета
  • Мнения: 24 062
Да не са пак тези с анкетите?! Thinking newsm78
А какви анкети имаш предвид? Ако е за анкета, няма да звънят и да затварят. Пък и обажзане не може да се върне. Странно е, няма спор

# 629
  • Мнения: 1 521
Да не са пак тези с анкетите?! Thinking newsm78
А какви анкети имаш предвид? Ако е за анкета, няма да звънят и да затварят. Пък и обаждане не може да се върне. Странно е, няма спор
Ами правят ти проучване по телефона,на мен ми звъняха веднъж преди време и ако не се лъжа номера е същия,ще се върна назад в темата да проверя.
Днес телефона ми звънна точно 2 пъти и докато вдигна затвориха,мисля че пак ще се обадят.

Поправям се не е бил същия номер,а +35924484.........

Последна редакция: сб, 12 апр 2014, 16:44 от slan4ize_76

Общи условия

Активация на акаунт