Японско чудо - тема 24

  • 162 255
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • шумен
  • Мнения: 100
Благодаря ти,  buba.123  newsm51 ,за бързия отговор,значи излиза че мога да хапна една ябълка,защото просто вече умирам от глад,а къде е обяд на които пък трябва да изям само две яица ужас,но щом така трябва ще пробваме.Още веднъж благодаря и хубав ден!

# 76
  • София
  • Мнения: 3 760
Абе и аз днес на обяд имам 2 яйца,но ще си прибавя и зелева салатка.Тази диета по-скоро ми е преход към един по-ограничен режим на хранене.А когато ми се прияде плод си хапвам.

# 77
  • Мнения: 84
kristina_nk, страхотен резултат! Дори само затова ще я направя тази диета   bouquet Зелевата супа е много противна, но пък е кратка диета - 1 седмица. Днес ми е втори ден, някак ще изкарам, ще отчета резултат и после съм при вас с японското чудо. Тази седмица ще ви чета и ще събирам информация...
buba.123, и от мен благодарности за линка, много е полезен   bouquet
Наистина ли са толкова добри резултатите? Направо не е за вярване! Имам да свалям двайсетина килограма до лятото и някак започвам да мисля, че може и да успея  Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 57
ЗДРАВЕЙТЕ,
и аз от утре стартирам диетата. Имам да свалям след раждането около 10 кг. и се надявам да стане
 Laughing

Последна редакция: вт, 18 мар 2014, 21:47 от Gasiga

# 79
  • Мнения: 13
Здравейте !

Да се отчеда днес - 200 гр. За 4 дена -900 гр.Последните 3 дена до края на 7 - те  Grinning
Много мина малко остана...Надявах се на по - бързи темпове, но не би! Simple SmileДа се надяваме на невероятен успех до края седмица и да тежа поне с 1 кг.по - малко.Довечера ми е 5 ти ден без вечеря и.....дано го преодолея.При всички положения , ако уцелея утре ще съм Много напред!

Продължавай те, не се отказвахте!

Можем да го направим!

 Hug

# 80
  • Мнения: 74
buba.123 , бутонът за редактиране на поста ми го няма и затова все още не съм го променила. Не знам каква е причина ,вероятно на тези теми не е като на отчетните да могат да се редактират постоянно. Така или иначе разликите не са толкова драматични и съм убедена ,че което и от менютата да се следва - ефекта ще е един и същ.
В предната тема постоянно някой се намираше да каже ,че менюто на първа страница е грешно. По тази причина се поразрових и намерих  диетата ,която самият доктор Апостол Апостолов твърди ,че е внесъл от Япония в началото на деветдесетте години. Затова и си позволих да го променя.
И все пак , ако другото меню повече ти харесва можеш да спазваш него , но това не означава че то е правилното  Wink

# 81
  • Мнения: 0
newsm78 искам да попитам междинни хранения няма ли?
Аз пък искам да попитам тези запетаи значат "или" ли ? Например "шунка,парче месо" това значи шунка с парче месо или шунка или парче месо ?
Моля ви кажете ми наистина дали има ефект от тази диета ?
Чудя се м/у тази и една друга диета коя да започна ..
Някой желаещ с мен има ли да я започнем ? Praynig Rolling Eyes

# 82
  • София
  • Мнения: 3 760
Доколкото разбирам е:или шунка или парче месо,няма логика и двете да се смесват.
Можеш да започнеш с едната диета и да продължиш с другата.Коя друга имаш впредвид?

# 83
  • Мнения: 0
Доколкото разбирам е:или шунка или парче месо,няма логика и двете да се смесват.
Можеш да започнеш с едната диета и да продължиш с другата.Коя друга имаш впредвид?
Благодаря много за бързия отговор.Надявам се да е така : Или шунка или парче месо,а не двете.
Само една диета искам да спазвам,защото нямам нужда от много килограми за сваляне.
Имам само шест-седем килца които са ми излишни.
Колебая се м/у Японското чудо и тази :
ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.



1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко

Коя според вас е по ефикасна И НАИСТИНА ЩЕ ИМА ПО ХУБАВ ЕФЕКТ ? newsm68 newsm51

# 84
  • Мнения: 84
 Peace

Последна редакция: чт, 20 мар 2014, 11:29 от slan4ice12

# 85
  • Мнения: 0
Японското чудо ми се струва по-приемлива - реално си е НВД и ми звучи вкусно. Само сварено месо без сол не бих яла. 5 картофа - това си е цял ден на въглехидрати. Май ми е трудно да повярвам, че ще се свалят "обещаните" 8-9 кг.  Peace
Благодаря много за мнението.  Two Hearts
След пет или шест дни ще започна Японското Чудо и ще ви пиша ВСЕКИ ден как ми е минал,колко свалям и дали чувствам глад,защото вие ми давате кураж и воля !
Нямам много за сваляне,ще видя какво ще стане с чудото и ако не сваля с нея ще пробвам моно диетата,която ви пратих.  newsm03

# 86
  • Мнения: 84
Fitnessgirl,

Последна редакция: чт, 20 мар 2014, 11:28 от slan4ice12

# 87
  • Мнения: 553
Fitnessgirl ,  аз правя японското чудо втора седмица. След това смятам да мина на монодиетата. Смятам, че ще се отслабва и от нея. Все пак е разделно хранене. Много се доближава до 90ДД. Успех!

# 88
  • Мнения: 0
Fitnessgirl ,  аз правя японското чудо втора седмица. След това смятам да мина на монодиетата. Смятам, че ще се отслабва и от нея. Все пак е разделно хранене. Много се доближава до 90ДД. Успех!

Колко килограма свали за тези две седмици ?
Аз мисля да я спазвам само една,дали ще има ефект ? Simple Smile

# 89
  • Мнения: 553
Fitnessgirl, първата седмица -4. Очаквах повече, тъй като имам много да свалям. Втората седмица за два дни -1, днес в застой, утре ще видим какво ще покаже кантара. Ако спортувах можеше и повече да са, но нямам възможност в момента за това. Успех, не се отказвай!
....и днес кантара не помръдва. Лошо и де- мотивиращо, но продължавам.

Последна редакция: чт, 20 мар 2014, 09:01 от ZU-555

Общи условия

Активация на акаунт