Re: ♥ Серенай Саръкая - Преди и сега ♥ Тема 1

  • 44 631
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 562
Момичета за Серенай има 3 думи "една на милион" ...  smile3534 newsm44 smile3534

# 61
  • Мнения: 8 624
Михаела,  Hug извинявай, ама това, че Хазал не ти харесва, не я прави лоша актриса или грозотия. Peace И защо, след като искаш да не плюят Серенай, правиш същото за Хазал? Никога не съм я плюла, въпреки че Хазал ми е любимка. Просто, едното няма нищо общо с другото. Но, такива неща съм чела за Серенай, че направо жал ми става, а не знам тя как би се почувствала, ако ги прочете. ooooh!  То бива, то може, но от някои хора толкова злоба излиза.  ooooh! Все едно Чаатай е безгрешен и най-малкото, носител на два-три Оскара. Mr. Green  ooooh! Но, затова, че някои обиждат и квалифицират Серенай, без да я познават, Хазал няма никаква вина, а нейните фенове и тези на Чаатай, които нямат мярка. Hug  ooooh!

# 62
  • Мнения: 4 562
МихаелаHug извинявай, ама това, че Хазал не ти харесва, не я прави лоша актриса или грозотия. Peace И защо, след като искаш да не плюят Серенай, правиш същото за Хазал? Никога не съм я плюла, въпреки че Хазал ми е любимка. Просто, едното няма нищо общо с другото. Но, такива неща съм чела за Серенай, че направо жал ми става, а не знам тя как би се почувствала, ако ги прочете. ooooh!  То бива, то може, но от някои хора толкова злоба излиза.  ooooh! Все едно Чаатай е безгрешен и най-малкото, носител на два-три Оскара. Mr. Green  ooooh! Но, затова, че някои обиждат и квалифицират Серенай, без да я познават, Хазал няма никаква вина, а нейните фенове и тези на Чаатай, които нямат мярка. Hug  ooooh!


Права си снежи... но не можеш да я виниш, че обижда Хазал защото аз никога не съм си позволила да я обидя, но да гледам как постоянно ми възхваляват някаква "Хазал Кая" с извинение, но тя е едно нищо пред (примерно) Angelina Jolie, нали? Да не ми е носител на оскар ... както каза ти? И на мене ми писна да слушам за нея, леко казано е, че ми писна (вече като чуя Хазал Кая ми иде да повърна от гнус и като знам какъв човек е ... Simple Smile направо вече не искам да влизам в някой теми защото ми прави впечатление, че някой хора в ТЕМАТА НА ОГЛЕДАЛЕН СВЯТ ИМАТ ПРОБЛЕМИ С МОЗЪКА Simple Smile ... , но според мене, ограничените и невъзпитаните хора обиждат за залост 1/3 да кажа 2/3 така правят в бг мама ... А относно до Чаатай тои да лиже краката на Хазал, че беше на точното място, късмета му, и в точното време, за мене Чаатай не е нищо... дори не гледам Приливи и Отливи заради него, а заради Серенай Simple Smile ... А Хазалчето може да лиже обувките на Берен и Къванч защото нея те направиха известна  Naughty Hug Peace

Аз си харесвам Серенай леко казано е, че я харесвам... Аз я обужавам моята любимка и се радвам, че в момента тя е най - популярната актриса в Турция и някой от злоба не знаят къде да си намерят място, но на лошите хора само лошо им се връща... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Но според мене Снежи ти си много права Simple Smile и си от малкото хора който не познавам честно казано, но си личи, че си възпитано, умно и свястно момиче, и те уважавам Simple Smile много се радвам, че има такива хора в бг мама като тебе, но за жалост са малко Simple Smile

Последна редакция: пн, 03 мар 2014, 22:48 от nadetoxoxo

# 63
  • Мнения: 16 079
МихаелаHug извинявай, ама това, че Хазал не ти харесва, не я прави лоша актриса или грозотия. Peace И защо, след като искаш да не плюят Серенай, правиш същото за Хазал? Никога не съм я плюла, въпреки че Хазал ми е любимка. Просто, едното няма нищо общо с другото. Но, такива неща съм чела за Серенай, че направо жал ми става, а не знам тя как би се почувствала, ако ги прочете. ooooh!  То бива, то може, но от някои хора толкова злоба излиза.  ooooh! Все едно Чаатай е безгрешен и най-малкото, носител на два-три Оскара. Mr. Green  ooooh! Но, затова, че някои обиждат и квалифицират Серенай, без да я познават, Хазал няма никаква вина, а нейните фенове и тези на Чаатай, които нямат мярка. Hug  ooooh!


Права си снежи... но не можеш да я виниш, че обижда Хазал защото аз никога не съм си позволила да я обидя, но да гледам как постоянно ми възхваляват някаква "Хазал Кая" с извинение, но тя е едно нищо пред (примерно) Angelina Jolie, нали? Да не ми е носител на оскар ... както каза ти? И на мене ми писна да слушам за нея, леко казано е, че ми писна (вече като чуя Хазал Кая ми иде да повърна от гнус и като знам какъв човек е ... Simple Smile направо вече не искам да влизам в някой теми защото ми прави впечатление, че някой хора в ТЕМАТА НА ОГЛЕДАЛЕН СВЯТ ИМАТ ПРОБЛЕМИ С МОЗЪКА Simple Smile ... , но според мене, ограничените и невъзпитаните хора обиждат за залост 1/3 да кажа 2/3 така правят в бг мама ... А относно до Чаатай тои да лиже краката на Хазал, че беше на точното място, късмета му, и в точното време, за мене Чаатай не е нищо... дори не гледам Приливи и Отливи заради него, а заради Серенай Simple Smile ... А Хазалчето може да лиже обувките на Берен и Къванч защото нея те направиха известна  Naughty Hug Peace

Аз си харесвам Серенай леко казано е, че я харесвам... Аз я обужавам моята любимка и се радвам, че в момента тя е най - популярната актриса в Турция и някой от злоба не знаят къде да си намерят място, но на лошите хора само лошо им се връща... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Но според мене Снежи ти си много права Simple Smile и си от малкото хора който не познавам честно казано, но си личи, че си възпитано, умно и свястно момиче, и те уважавам Simple Smile много се радвам, че има такива хора в бг мама като тебе, но за жалост са много малко Simple Smile
Надето ,след като ние имаме проблеми с мозъка се чудя какво правиш тогава в нашата тема,внимавай заразно е и можеш да прихванеш някое заболяване на мозъка. Никой не те спира да си харесваш Серенай и да я идеализираш ,но не и да обиждаш по такъв начин момичетата пишещи в темата на ОС

# 64
  • Мнения: 4 523
Михаела,  Hug извинявай, ама това, че Хазал не ти харесва, не я прави лоша актриса или грозотия. Peace И защо, след като искаш да не плюят Серенай, правиш същото за Хазал? Никога не съм я плюла, въпреки че Хазал ми е любимка. Просто, едното няма нищо общо с другото. Но, такива неща съм чела за Серенай, че направо жал ми става, а не знам тя как би се почувствала, ако ги прочете. ooooh!  То бива, то може, но от някои хора толкова злоба излиза.  ooooh! Все едно Чаатай е безгрешен и най-малкото, носител на два-три Оскара. Mr. Green  ooooh! Но, затова, че някои обиждат и квалифицират Серенай, без да я познават, Хазал няма никаква вина, а нейните фенове и тези на Чаатай, които нямат мярка. Hug  ooooh!

 newsm10
Всяка актриса си има достойнства,нека да уважаваме труда и на двете,независимо дали ни харесват или не!Не може да изискваме уважение към Серенай ако ние не проявяваме уважение към Хазал или към която и да е друга актриса.



# 65
  • Мнения: 4 562
МихаелаHug извинявай, ама това, че Хазал не ти харесва, не я прави лоша актриса или грозотия. Peace И защо, след като искаш да не плюят Серенай, правиш същото за Хазал? Никога не съм я плюла, въпреки че Хазал ми е любимка. Просто, едното няма нищо общо с другото. Но, такива неща съм чела за Серенай, че направо жал ми става, а не знам тя как би се почувствала, ако ги прочете. ooooh!  То бива, то може, но от някои хора толкова злоба излиза.  ooooh! Все едно Чаатай е безгрешен и най-малкото, носител на два-три Оскара. Mr. Green  ooooh! Но, затова, че някои обиждат и квалифицират Серенай, без да я познават, Хазал няма никаква вина, а нейните фенове и тези на Чаатай, които нямат мярка. Hug  ooooh!


Права си снежи... но не можеш да я виниш, че обижда Хазал защото аз никога не съм си позволила да я обидя, но да гледам как постоянно ми възхваляват някаква "Хазал Кая" с извинение, но тя е едно нищо пред (примерно) Angelina Jolie, нали? Да не ми е носител на оскар ... както каза ти? И на мене ми писна да слушам за нея, леко казано е, че ми писна (вече като чуя Хазал Кая ми иде да повърна от гнус и като знам какъв човек е ... Simple Smile направо вече не искам да влизам в някой теми защото ми прави впечатление, че някой хора в ТЕМАТА НА ОГЛЕДАЛЕН СВЯТ ИМАТ ПРОБЛЕМИ С МОЗЪКА Simple Smile ... , но според мене, ограничените и невъзпитаните хора обиждат за залост 1/3 да кажа 2/3 така правят в бг мама ... А относно до Чаатай тои да лиже краката на Хазал, че беше на точното място, късмета му, и в точното време, за мене Чаатай не е нищо... дори не гледам Приливи и Отливи заради него, а заради Серенай Simple Smile ... А Хазалчето може да лиже обувките на Берен и Къванч защото нея те направиха известна  Naughty Hug Peace

Аз си харесвам Серенай леко казано е, че я харесвам... Аз я обужавам моята любимка и се радвам, че в момента тя е най - популярната актриса в Турция и някой от злоба не знаят къде да си намерят място, но на лошите хора само лошо им се връща... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Но според мене Снежи ти си много права Simple Smile и си от малкото хора който не познавам честно казано, но си личи, че си възпитано, умно и свястно момиче, и те уважавам Simple Smile много се радвам, че има такива хора в бг мама като тебе, но за жалост са много малко Simple Smile
Надето ,след като ние имаме проблеми с мозъка се чудя какво правиш тогава в нашата тема,внимавай заразно е и можеш да прихванеш някое заболяване на мозъка. Никой не те спира да си харесваш Серенай и да я идеализираш ,но не и да обиждаш по такъв начин момичетата пишещи в темата на ОС


Не исках да прозвучи така, но има хора който обиждат много сериозно в ОГ ако не си забелязала, но да не се изразих добре признавам си... но вместо да се забавляваме не мога да разбера защо се делим? и се заяждаме взаимно спрямо актриси който те дори не знаят за нас ... , а не си коментираме филмите, и да се смеем и веселем..

# 66
  • Мнения: 4 562
МихаелаHug извинявай, ама това, че Хазал не ти харесва, не я прави лоша актриса или грозотия. Peace И защо, след като искаш да не плюят Серенай, правиш същото за Хазал? Никога не съм я плюла, въпреки че Хазал ми е любимка. Просто, едното няма нищо общо с другото. Но, такива неща съм чела за Серенай, че направо жал ми става, а не знам тя как би се почувствала, ако ги прочете. ooooh!  То бива, то може, но от някои хора толкова злоба излиза.  ooooh! Все едно Чаатай е безгрешен и най-малкото, носител на два-три Оскара. Mr. Green  ooooh! Но, затова, че някои обиждат и квалифицират Серенай, без да я познават, Хазал няма никаква вина, а нейните фенове и тези на Чаатай, които нямат мярка. Hug  ooooh!


Права си снежи... но не можеш да я виниш, че обижда Хазал защото аз никога не съм си позволила да я обидя, но да гледам как постоянно ми възхваляват някаква "Хазал Кая" с извинение, но тя е едно нищо пред (примерно) Angelina Jolie, нали? Да не ми е носител на оскар ... както каза ти? И на мене ми писна да слушам за нея, леко казано е, че ми писна (вече като чуя Хазал Кая ми иде да повърна от гнус и като знам какъв човек е ... Simple Smile направо вече не искам да влизам в някой теми защото ми прави впечатление, че някой хора в ТЕМАТА НА ОГЛЕДАЛЕН СВЯТ ИМАТ ПРОБЛЕМИ С МОЗЪКА Simple Smile ... , но според мене, ограничените и невъзпитаните хора обиждат за залост 1/3 да кажа 2/3 така правят в бг мама ... А относно до Чаатай тои да лиже краката на Хазал, че беше на точното място, късмета му, и в точното време, за мене Чаатай не е нищо... дори не гледам Приливи и Отливи заради него, а заради Серенай Simple Smile ... А Хазалчето може да лиже обувките на Берен и Къванч защото нея те направиха известна  Naughty Hug Peace

Аз си харесвам Серенай леко казано е, че я харесвам... Аз я обужавам моята любимка и се радвам, че в момента тя е най - популярната актриса в Турция и някой от злоба не знаят къде да си намерят място, но на лошите хора само лошо им се връща... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Но според мене Снежи ти си много права Simple Smile и си от малкото хора който не познавам честно казано, но си личи, че си възпитано, умно и свястно момиче, и те уважавам Simple Smile много се радвам, че има такива хора в бг мама като тебе, но за жалост са много малко Simple Smile
Надето ,след като ние имаме проблеми с мозъка се чудя какво правиш тогава в нашата тема,внимавай заразно е и можеш да прихванеш някое заболяване на мозъка. Никой не те спира да си харесваш Серенай и да я идеализираш ,но не и да обиждаш по такъв начин момичетата пишещи в темата на ОС


Не исках да прозвучи така, но има хора който обиждат много сериозно в ОГ ако не си забелязала, но да не се изразих добре признавам си... но вместо да се забавляваме не мога да разбера защо се делим? и се заяждаме взаимно спрямо актриси който те дори не знаят за нас ... , а не си коментираме филмите, и да се смеем и веселем.. И само да подчетая аз не влизам в ОГ други момичета ми споменават какво се пише там Simple Smile

# 67
  • Мнения: 8 624
НадеHug благодаря за мнението ти.  bouquet Иначе те разбирам, но точно това ти обяснявам - че Хазал няма вина за нищо и не заслужава такова отношение, нито пък Серенай, разбира се.  Peace

vikktory, Hug  bouquet

# 68
  • Мнения: 20 795
Михаела,  Hug извинявай, ама това, че Хазал не ти харесва, не я прави лоша актриса или грозотия. Peace И защо, след като искаш да не плюят Серенай, правиш същото за Хазал? Никога не съм я плюла, въпреки че Хазал ми е любимка. Просто, едното няма нищо общо с другото. Но, такива неща съм чела за Серенай, че направо жал ми става, а не знам тя как би се почувствала, ако ги прочете. ooooh!  То бива, то може, но от някои хора толкова злоба излиза.  ooooh! Все едно Чаатай е безгрешен и най-малкото, носител на два-три Оскара. Mr. Green  ooooh! Но, затова, че някои обиждат и квалифицират Серенай, без да я познават, Хазал няма никаква вина, а нейните фенове и тези на Чаатай, които нямат мярка. Hug  ooooh!
newsm10
И аз не разбирам защо, ако харесваш даден актьор, трябва непременно да плюеш другите. Нито Хазал, нито Серенай, нито който и да било друг, заслужава да бъде обиждан, осмиван и заклеймяван.

# 69
  • Мнения: 12 719
Виктори съгласна съм с теб  Peace
Тука си права определено защото всеки полага труд да постигне нещо  Peace
Независимо в каквато и да е професия  Peace

Снежанко с тебе също никой не заслужава такова отношение аз такива антита познавам на Хазал също ти знаеш за какво говоря за онзи ужасен колоаж който бях намерила така че има всякакви мнения и хора проблема ни е че много се вкарваме в филмите и бърка ме реалността с филма 

# 70
  • Мнения: 56
Михаела,  Hug извинявай, ама това, че Хазал не ти харесва, не я прави лоша актриса или грозотия. Peace И защо, след като искаш да не плюят Серенай, правиш същото за Хазал? Никога не съм я плюла, въпреки че Хазал ми е любимка. Просто, едното няма нищо общо с другото. Но, такива неща съм чела за Серенай, че направо жал ми става, а не знам тя как би се почувствала, ако ги прочете. ooooh!  То бива, то може, но от някои хора толкова злоба излиза.  ooooh! Все едно Чаатай е безгрешен и най-малкото, носител на два-три Оскара. Mr. Green  ooooh! Но, затова, че някои обиждат и квалифицират Серенай, без да я познават, Хазал няма никаква вина, а нейните фенове и тези на Чаатай, които нямат мярка. Hug  ooooh!

Скъпа моя,първо аз не съм  плюла ,а написах "Лично на мен Хазал Кая не ми харесва ама изобщо....Нито е красива,нито нищо,незнам защо толкова я харесват всички." Това е лично мнение и няма обиди ,казах че на мен не ми харесва.А ти като не харесваш Серенай какво търсиш в темата за нея?Ти плюеш не аз,аз казах ,че просто не ми харесва ,а ти "Но, такива неща съм чела за Серенай, че направо жал ми става, а не знам тя как би се почувствала, ако ги прочете".Я МИ КАЖИ СЕГА КОЯ ОТ ДВЕТЕ НИ ПЛЮЕ??? Не искам да се разправям с теб,мисли си ,че си права Simple Smile

# 71
  • Мнения: 8 624
Скъпа моя,първо аз не съм  плюла ,а написах "Лично на мен Хазал Кая не ми харесва ама изобщо....Нито е красива,нито нищо,незнам защо толкова я харесват всички." Това е лично мнение и няма обиди ,казах че на мен не ми харесва.А ти като не харесваш Серенай какво търсиш в темата за нея?Ти плюеш не аз,аз казах ,че просто не ми харесва ,а ти "Но, такива неща съм чела за Серенай, че направо жал ми става, а не знам тя как би се почувствала, ако ги прочете".Я МИ КАЖИ СЕГА КОЯ ОТ ДВЕТЕ НИ ПЛЮЕ????

Ок, явно не съм се изразила правилно, заменяме глагола "плюя", с "обижда".  Peace Аз не плюя, казвам какво съм чела и наистина ми става жал за Серенай, не се майтапя или превземам.  Peace Както и да е, каквото имах да казвам съм го казала, повече няма да обяснявам.  Wink Peace А какво правя в темата си е моя работа, не си човекът, който да казва кой къде да ходи.  Hug


Диди,  Heart Eyes спирам, извинявай, не искам да ти развалям темата. Hug

# 72
  • Мнения: 4 562
Скъпа моя,първо аз не съм  плюла ,а написах "Лично на мен Хазал Кая не ми харесва ама изобщо....Нито е красива,нито нищо,незнам защо толкова я харесват всички." Това е лично мнение и няма обиди ,казах че на мен не ми харесва.А ти като не харесваш Серенай какво търсиш в темата за нея?Ти плюеш не аз,аз казах ,че просто не ми харесва ,а ти "Но, такива неща съм чела за Серенай, че направо жал ми става, а не знам тя как би се почувствала, ако ги прочете".Я МИ КАЖИ СЕГА КОЯ ОТ ДВЕТЕ НИ ПЛЮЕ????

Аз не плюя, казвам какво съм чела.  Peace Не е ли така? Както и да е, каквото имах да казвам съм го казала, повече няма да обяснявам.  Wink Peace А какво правя в темата си е моя работа, не си човекът, който да казва кой къде да ходи.  Hug


ДидиHeart Eyes спирам, извинявай, не искам да ти развалям темата. Hug


Не стига вече да затворим този въпрос всяка си има фенове, край стига ...  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 73
  • Мнения: 8 624
Не стига вече да затворим този въпрос всяка си има фенове, край стига ...  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

 Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 4 562
Не стига вече да затворим този въпрос всяка си има фенове, край стига ...  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

 Hug Hug Hug


 Heart Eyes Нека да не се повтарят тези глупости... И да се забавляваме в темата моля ви се да не се делим на фенове глупаво е  Praynig Hug Всяка си има качества и недостатъци ...   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт