Re: ♥ Серенай Саръкая - Преди и сега ♥ Тема 1

  • 44 607
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 3 637
И няколко мои творения които снощи направих дано ви харесат






Серенай и Толгахан - Колкото и да съм му ядосана и да ме дразни не мога да отрека че адски много си отиваха и бяха много топла и слънчева двойка  Heart Eyes



И едни хубави Ямира  Heart Eyes
+1  Hug Hug Hug

# 47
# 48
# 49
  • Мнения: 12 719
Здравейте момичета Hug
И Честит Трети март  Hug




И една Йешим  Whistling Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 8 465
Диди,  Heart Eyes привет.   bouquet

Честит празник и на теб, и на всички момичета в темата.   bouquet  bouquet  bouquet


Къде мога да гледам цялата реклама на "Елидор"? Thinking



# 51
  • Мнения: 25 350
Диди,  Heart Eyes привет.   bouquet

Честит празник и на теб, и на всички момичета в темата.   bouquet  bouquet  bouquet


Къде мога да гледам цялата реклама на "Елидор"? Thinking

Скрит текст:

Скрит текст:

Снежи  Hug

# 52
  • Мнения: 8 465
Благодаря, Ани!   bouquet  Много добре се е получила рекламата. Wink

# 53
  • Мнения: 56
Серенай е прекрасна,тя ми е любимка,играе перфектно ролите си и е адски красива !! Хората я плюят заради ролите,които играе,привикват с образа и започват да я мразят,а не осъзнават,че тя просто играе роля ! Заради ролята й в Сезони на любовта хората започнаха да я плюят и да хвалят Селен Сойдер,която не може да стъпи на малкия пръст на Серенай,но хората са такива !!








# 54
  • Мнения: 12 719
Михаела добре дошла  Hug

Колко съм съгласна с теб не напразно съм я сложила Селенка в клуб - НЕКАДЪРНИЦИ
Резила е пълен там ,но не смятам че плюят Серош само заради Лалето особено в БГ я плюят главно заради Чаатай и затова че играе с него
Добре,но няма как той да играе цял живот с Хазал ,но някои хора не го разбират определено  Tired

# 55
  • Мнения: 56
Лично на мен Хазал Кая не ми харесва ама изобщо....Нито е красива,нито нищо,незнам защо толкова я харесват всички.Серенай си пасва перфектно с Чаатай,играят прекрасно и сериала се получава много добре.Просто хората са свикнали да гледат Чаатай  с Хазал заради Огледален свят и затова сега плюят красавицата ни Серенай.В моята тема имаше анкета дали харесват Серенай или не  и само 12% бяха в нейна полза за жалост....Дано темата има успех и се съберем много фенове на красавицата.

Ето едно интервю със Серенай,дано Ви е интересно:
http://serialiofbg.blogspot.com/2013/08/blog-post_4.html

Последна редакция: пн, 03 мар 2014, 22:06 от mihaela.stanchewa

# 56
  • Мнения: 12 719
Лично на мен Хазал Кая не ми харесва ама изобщо....Нито е красива,нито нищо,незнам защо толкова я харесват всички.Серенай си пасва перфектно с Чаатай,играят прекрасно и сериала се получава много добре.Просто хората са свикнали да гледат Чаатай  с Хазал заради Огледален свят и затова сега плюят красавицата ни Серенай.
Аз лично съм гледала сериала и да ти кажа нищо не ме впечатли пък и незнам каква беше тая любов ама нейсе
Инат и мятане на чинии по момчето което обичаш сигурно е новото заглавие на любовта  ooooh!
Или пък да идеш да изневериш с първата срещната  ooooh!
Ето защото бях предпочела ролята на Гизем Караджа въпреки че беше по слаба актриса от Хазал образа и беше много хубав и тя наистина обичаше Емир,но темата ни е не затова по скоро не могат да ги възпримат това си е тяхно мнение,но е ужасно да ходиш и да храчиш някой по този начин  ooooh!

# 57
  • Мнения: 56
Надявам се скоро хората да свикнат с нея и да забележат таланта й.С времето хората ще свикнат да я гледат с Чаатай ,а даже може и да започнат да я харесват Simple Smile

# 58
  • Мнения: 12 719
Надявам се скоро хората да свикнат с нея и да забележат таланта й.С времето хората ще свикнат да я гледат с Чаатай ,а даже може и да започнат да я харесват Simple Smile
Ами те в Турция отдавна свикнаха тъй че  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 20 795


Рекламата зад кадър. Много е хубава Серенай.
Не съм я гледала като Йешим, но като Мира страшно ми харесва. И играта с Чаатай им се получава все по-добре.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт