Re: ♥ Серенай Саръкая - Преди и сега ♥ Тема 1

  • 44 614
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 521
Привет! Grinning
Записвам се и аз в темата за Серенай.Много я харесвам,радвам се на успехите и.Надявам се да продължава в същия дух и занапред!


LaughingВчера са празнували РД на майка и- Умран Сейхан

# 31
  • Мнения: 25 350
Здравейте и от мен  Hug Hug Hug Hug

Много и се радвам на Серенай  Peace в началото на ПО ужасно ме дразнеше, мрънкаше и т.н., но постепенно започна да ми харесва и става все по-добра и все повече ми харесва!  Hug Hug Hug

А в ПО с Ча правят много хубава двойка и сцените им се получават прекрасно!  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 25 350
Викиии, а кандидат-зетя бил ли е на РД?  newsm78 Mr. Green

# 33
  • Мнения: 20 795
Викиии, а кандидат-зетя бил ли е на РД?  newsm78 Mr. Green
Сега и снимки ще искаш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 8 545
Да и е честито на Серенай.  bouquet

Хм, това ли е майка й?  Thinking Вероятно, защото имат сходни черти на лицето.  Wink Съмнявам се така, щото случайно прочетох някъде, че била черна и дребна.  Wink За второто не мога да разбера, ама за черна, не е.  Mr. Green Много си измислят хората, обаче. ooooh!

# 35
  • Мнения: 141
Диди, Hug Heart Eyes  bouquet

Реших да видя моите дружки какви ги вършат в подфорума и попаднах на темата ти.
Не съм фенка нито на Серенай, нито на Чаатай, но не мога да скрия възхищението си от оформлението на темата. Поздравления. Умееш ги тези неща!

# 36
  • Мнения: 4 521
Викиии, а кандидат-зетя бил ли е на РД?  newsm78 Mr. Green  
Анитка Hug,списъка на гостите не е публикуван ,за жалост. Mr. Green  tooth
 


Серенай с майка си.Същата луда глава е като нея. Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 20 795
Да и е честито на Серенай.  bouquet

Хм, това ли е майка й?  Thinking Вероятно, защото имат сходни черти на лицето.  Wink Съмнявам се така, щото случайно прочетох някъде, че била черна и дребна.  Wink За второто не мога да разбера, ама за черна, не е.  Mr. Green Много си измислят хората, обаче. ooooh!
smile3521 Даам и като си повторят измислиците три пъти, започват сами да си вярват. Whistling



# 38
  • Мнения: 4 521
Викиии, а кандидат-зетя бил ли е на РД?  newsm78 Mr. Green
Сега и снимки ще искаш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



  LaughingИ снимки-йок!  Crossing Arms Joy Joy






След последната издънка със супите ,Керем Ч.така ще им издърпа ушите/за трети път/,че вече не в Измир или на Улудаа ще ходят ,за да се скрият от папараците ,ами чак на остров Тамбукту. Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 8 545
Да и е честито на Серенай.  bouquet

Хм, това ли е майка й?  Thinking Вероятно, защото имат сходни черти на лицето.  Wink Съмнявам се така, щото случайно прочетох някъде, че била черна и дребна.  Wink За второто не мога да разбера, ама за черна, не е.  Mr. Green Много си измислят хората, обаче. ooooh!
smile3521 Даам и като си повторят измислиците три пъти, започват сами да си вярват. Whistling

 newsm10

# 40
  • Мнения: 2 449
  Venetat    bouquet
  за поста Hug Peace Peace Peace Peace Peace

  само ще вметна,че не ми харесва подобно криене заради човека и жената Серенай Crossing Arms

# 41
# 42
  • Мнения: 12 719
Охо момичета добре дошли  Hug
На всички нови попълнения

Ани аз все още немога да свикна с добрият и образ понеже съм фенка на Йешим от всякъде  Joy
Колкото до играта то приятелство така става  Whistling

MrsPetrova ,радвам се че ти харесва
Колажа на Сери и Хазал е страхотен  Wink а пък колко момичета искат да ги видят пък двете в сериал ако може ако има такова нещо да не се бият за главният  Joy

Майката на Серенай е симпатична жена разбира се дъщеря и се е метнала на нея
Преди време бях чела едни изказвания грозни относно бащата на Серенай може би има нещо ,но едва ли е било такова каквото казаха тези хора  ooooh!

# 43
  • Мнения: 12 719
И няколко мои творения които снощи направих дано ви харесат






Серенай и Толгахан - Колкото и да съм му ядосана и да ме дразни не мога да отрека че адски много си отиваха и бяха много топла и слънчева двойка  Heart Eyes



И едни хубави Ямира  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 141
Диди, Hug Heart Eyes  bouquet

Колажа го намерих в нета, опитах се да разбера кой го е правил, но не успях. Много ми хареса и мисля, че е подходящ за новата ти тема. Аз лично обичам да гледам артистите в различни роли, даже и диаметрално противоположни. Така се разбира кой става за тази професия и кой не. За добрите артисти няма лоши роли.
Успех на тази красива тема!

Общи условия

Активация на акаунт