Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №31

  • 68 730
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 178
Честита Баба Марта  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 3 854
Благодаря за новата тема   bouquet

Честита Баба Марта на всички!Да сте живи и здрави!

Чакам един панталон за ски,който тези дни трябва да дойде с превозвача.Харесах едни сандали от разпродажбата на Джордж енд Фреди и ги пуснах на празна карта - ще ги помисля.

# 47
  • Мнения: 4 841
и аз дебна памперси и мисля да пусна едни пюрета да не е без хич

Те памперсите сега са изгодни по мои груби сметки, но края на януари бяха с много по добра цена. Пюрета какви мислиш да пускаш? Пиши ако намериш нещо изгодно  Praynig

# 48
  • Мнения: 1 700
и аз дебна памперси и мисля да пусна едни пюрета да не е без хич

Те памперсите сега са изгодни по мои груби сметки, но края на януари бяха с много по добра цена. Пюрета какви мислиш да пускаш? Пиши ако намериш нещо изгодно  Praynig
Какви пюрета искате? На Хип са на много изгодна цена дори с доставката.
тези са 3 паунда за 6 бр. х 250 гр. Общо са 6 модела. Стейдж 2 са по 190 гр. х 12 бр. и са около 6 паунда.
Памперсите сега не са толкова изгодни, защото тежат и като се плати доставката и не излиза по-евтино.
Ангел дъст,  Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 9
Мацки, някакви отзиви за този блендер, че цената му е добричка?
https://www.amazon.co.uk/dp/B00AW8YK88?&camp=1406&creati … CVAV75CE7AWX&

# 50
  • София
  • Мнения: 117
И аз следя за памперси 2 и 4+ да видим кое ще ми се стори най-изгодно.
Искам и някакви тигани,може би тенджери да взема.
Ако сте купували може да ми препоръчате нещо
Филтрите са ми ги доставили на адреса в УК и ще пътуват тези дни.4 бр за 10п си ми се стори най-изгодно и затова и Ви пуснах линка тук.Явно доста ги купуваме:)

# 51
  • Мнения: 553
и аз дебна памперси и мисля да пусна едни пюрета да не е без хич

Те памперсите сега са изгодни по мои груби сметки, но края на януари бяха с много по добра цена. Пюрета какви мислиш да пускаш? Пиши ако намериш нещо изгодно  Praynig

На Хип вземам аз от по 190 гр, с доставка до Бг излизат малко под 2 лв. , същите тук са по 3.60. Честно казано под тази цена 12 бр за 6 паунда не съм ги засичала , но ако ми попадне нещо изгодно ще споделя Wink

# 52
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Аз пуснах памперс бейби драй 198бр за 15,20 с абонамент амазон фамили. Мисля, че са на добра цена. Това е за размер 3. Някой има ли отзиви за тях. Тук не съм ги виждала.

# 53
  • Мнения: 1 339
  bouquet за темата!
Търся си сокоизтисквачка - да мога да слагам и портокали и ябълки и моркови Simple Smile да дели боклука от сока, сока да е без пяна и да е прилично мощна и да е супер изгодна  Joy Joy

# 54
  • Мнения: 170
Благодаря за темата и честита баба марта на всички   bouquet

# 55
  • Мнения: 659
Чакам разни козметики за приятелки,ще дам отзиви като дойдат.

# 56
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Така, аз в бързината писах в другата тема, но си имам и питане за тук.

Търся месомелачка, но да има приставка за домати. Всъщност само нея ще я ползвам. Гледам разни марки, знам, че трябва да е мощна, друго? Препоръки. Бюджет 100-150 лв. Все пак за 1 път лятото да направя буркани, мисля, че не ми се дават повече пари.
Благодаря

# 57
  • Мнения: 1 700
и аз дебна памперси и мисля да пусна едни пюрета да не е без хич

Те памперсите сега са изгодни по мои груби сметки, но края на януари бяха с много по добра цена. Пюрета какви мислиш да пускаш? Пиши ако намериш нещо изгодно  Praynig

На Хип вземам аз от по 190 гр, с доставка до Бг излизат малко под 2 лв. , същите тук са по 3.60. Честно казано под тази цена 12 бр за 6 паунда не съм ги засичала , но ако ми попадне нещо изгодно ще споделя Wink
Ето ги

# 58
  • Мнения: 4 841
Аз купих такива памперси http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00AR9HX3G/ref=noref?ie=UTF8& … 1&s=drugstore и не виждам разлика с тези, които купувам от тук, освен драстичната разлика в цената. По груби сметки, тези ми излязоха на 0,29ст/бр, а тук същите купувам за 45ст/бг. Сега са по скъпи от колкото края на януари, но пак излизат по евтини от тукашните магазини.

Хипските пюрета моя син нещо не ги харесва. Поне до сега съм му давала 2-3 пъти такива и не иска. На Елас китчън по минаха, но още се чудя дали да поръчам. Мисля излизат на кантар с доставката. Едните са по скъпи, но без амбалаж, а другите са по евтини, но стъклото си тежи.

# 59
  • на село
  • Мнения: 33
George and Freddie правят разпродажба на единични бройки дрехи и обувки. Огледайте, но имайте едно на ум с тях, че май доста от нас имат объркани и неполучени пратки. Малко трудно се контактува с тях, но пък в крайна сметка се решават проблемите.
Ето линк към магазина им : http://www.amazon.co.uk/gp/browse.html?ie=UTF8&marketplaceID … ;me=AJ1X1FSMF7YWQ
Има доста намалени дънки : http://www.amazon.co.uk/s/ref=sr_nr_p_4_6?me=AJ1X1FSMF7YWQ&r … mp;qid=1393579457
  bouquet за темата

Благодаря за линка  bouquet


Общи условия

Активация на акаунт