Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №31

  • 68 783
  • 755
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 787
Благодаря за линка за праха и аз се възползвах.   bouquet
Запазила съм линк с керамичните съдове в испанския Вип и виждам, че има налични неща.
Може на някой да му е полезен.

До английски  адрес ли се праща?

# 646
  • Варна
  • Мнения: 773
Благодаря за линка за праха и аз се възползвах.   bouquet
Запазила съм линк с керамичните съдове в испанския Вип и виждам, че има налични неща.
Може на някой да му е полезен.

До английски  адрес ли се праща?

Да Peace

# 647
  • Мнения: 109
pavlo_deni, ако въпросът ти е за праха - да, до английски адрес.
Ако е за покупка от Вип-а  - до български адрес.

# 648
  • Мнения: 413
Имам едно въпросче към всички Вас.Знам, че само вие ще ми помогнете.Издирвам поставка за кухненско фолио с резачи.Търся из Амазона, но явно не го изписвам както трябва.
Ако някоя от вас си е купувала , моля да сподели.

# 649
  • Мнения: 174
Имам едно въпросче към всички Вас.Знам, че само вие ще ми помогнете.Издирвам поставка за кухненско фолио с резачи.Търся из Амазона, но явно не го изписвам както трябва.
Ако някоя от вас си е купувала , моля да сподели.
  Нещо такова
http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps& … 0Roll%20Dispenser

# 650
  • София
  • Мнения: 735
Здравейте!
Поръчвала съм много от ebay.co.uk, но от amazon никога, еле пък от de.

Може ли някой вещ да ми каже колко би излязло ето това: http://www.amazon.de/ONeill-Damen-Jacket-Yellow-355010/dp/B00EFW … X+CATS+EYE+JACKET
мога да дам адреса на Габко в Германия, ако се налага и е по-евтино отколкото директна доставка до България.

Всъщност междувременно го намерих и в английския амазон, където поне разбирам езика  Joy

Отивам да чета подробностите при поръчването в амазон на първа страница  Peace

# 651
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Здравейте!
Поръчвала съм много от ebay.co.uk, но от amazon никога, еле пък от de.

Може ли някой вещ да ми каже колко би излязло ето това: http://www.amazon.de/ONeill-Damen-Jacket-Yellow-355010/dp/B00EFW … X+CATS+EYE+JACKET
мога да дам адреса на Габко в Германия, ако се налага и е по-евтино отколкото директна доставка до България.

Всъщност междувременно го намерих и в английския амазон, където поне разбирам езика  Joy

Отивам да чета подробностите при поръчването в амазон на първа страница  Peace

Значи до БГ хванах първия ми попаднал размер и дава това:
Bestellungsьbersicht
Artikel:   EUR 76,62
Verpackung & Versand:   EUR 14,00
Gesamtbetrag:   EUR 90,62

А с Габко :
това до Немско
 Bestellungsьbersicht
Artikel:   EUR 75,98
Verpackung & Versand:   EUR 0,00
Gesamtbetrag:   EUR 75,98

После до БГ и за услугата мисля че ще излезе около 8 -10 лв за услугата.Сега видях че си от София на мен ми ги пращат до Варна и средно толкова идва значи при теб малко по малко ако си ги вземеш от офисът им.Якето не е тежко но ще е в кашон значи около 2 кг пратка.Виж цените в сайта им.

# 652
  • София
  • Мнения: 735
Мерси много Simple Smile
Сега ще видя дали ще сефтосам и амазон  Mr. Green след като добре овладях ebay  Joy

# 653
  • Мнения: 30
Някой да е купувал този термометър и да има отзиви за него?
http://www.amazon.co.uk/Braun-ThermoScan-IRT4520-Ear-Thermometer … mp;keywords=Braun
Благодаря предварително!   bouquet

# 654
# 655
  • Мнения: 6 940
Някой поръчвал ли е парфюми от английския амазон? Разбира се до България каза, че не доставя, но мислех да го пусна с посредник. Но се чудя дали може да има някакви проблеми, просто точно парфюм не съм купувала досега.

# 656
  • София
  • Мнения: 3 181
Поръчвала съм парфюми, до превозвач. Всичко е било наред. Преди време имаше момичета, които се оплакаха от получени разлети парфюми, но доколкото си спомням им бяха възстановени парите.

# 657
  • Мнения: 635
Някой поръчвал ли е парфюми от английския амазон? Разбира се до България каза, че не доставя, но мислех да го пусна с посредник. Но се чудя дали може да има някакви проблеми, просто точно парфюм не съм купувала досега.

Точно такава поръчка ще направя днес, единственото което ме притеснява е как ще са опаковани, заради пътя от превозвача в Англия до бг....да не дойдат в насипен вид newsm78

# 658
  • София
  • Мнения: 5 775
Аз също съм поръчвала,нямало е проблеми. Обикновенно,парфщма има и собствена предпазна опаковка. Моя имаше и го бяха увили с картон,даже не беше в кашонче.

# 659
  • Мнения: 6 940
Благодаря, ще поръчам сигурно тези дни и ще ви кажа как е било. Чудех се за някаква алтернатива, понеже не ми се ходи на митницата заради ягодката Tired

Общи условия

Активация на акаунт