Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №31

  • 68 803
  • 755
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 182
Другият ми вариант е http://www.amazon.co.uk/Philips-Viva-Collection-Hand-Blender/dp/ … id=I1INSN7M4K1ACV отделно миксер,   които са нещата, които всъщност ми трябват в момента... и ако се развали 1 ще си ползвам другите без проблем Simple Smile Понеже няма да е много по-евтин вариант се чудя, кое е по-добре...

Джемма - от показаното от теб половината неща сигурно няма да му полвам... тази каната за сок, тя е за сок от твърди плодове и зеленчуци нали?

Имам подобен уред и ми върши много добра работа вече 6-7 години. А бъркалката за яйца я използвам вместо миксер и се справя чудесно.

# 616
  • В друг свят...
  • Мнения: 128
Здравейте, някой има ли опит с козметика от склада? гледам един крем ...

# 617
  • Мнения: 738
Какъв точно опит да е?
Обикновено са неща с повредени кутии.

# 618
  • В друг свят...
  • Мнения: 128
това е ясно, но самия крем дали е отварян...или само кутията му е смачкана/скъсана

# 619
  • Мнения: 109
Здравейте,искам да се регистрирам в немският амазон с адрес на превозвач в Англия.Но от падащото меню не ми излиза държава Англия.Бихте ли ми казали къде бъркам newsm78

# 620
  • FR
  • Мнения: 214
Някой може ли да каже 10 евро за покана в виповете как се получават, по мейла ли пращат или в профила излиза като купон за намаление? Февруари от един профил в испанския вип направих покана на друг мой имейл, регистрирах го във випа и после от него направих поръчка. До сега обаче нямам 10 евро. Защо така снана?  Sad

# 621
  • Мнения: 3 922
Здравейте,искам да се регистрирам в немският амазон с адрес на превозвач в Англия.Но от падащото меню не ми излиза държава Англия.Бихте ли ми казали къде бъркам newsm78

Води се Обединено кралство - на немски Vereinigtes Königreich.

# 622
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 765
Благодаря на тези,които ми пратиха идеи за допълване към поръчката,от мен едно Барби,което е на добра цена http://www.amazon.co.uk/Barbie-Hairtastic-Colour-Design-Salon/dp … mp;keywords=barbi

Имам въпрос за козметиката и срока на годност - имат ли някакво изискване колко е минималния срок на годност,пише ли го някъде в обявата,като поръчвам мога ли да опиша някъде че ги искам с поне 1г валидност още?На спиралите Sealed in Blister pack означава че са опаковани и няма начин да са отваряни,нали? За тези неща става въпрос
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0034ADJ9M/ref=ox_sc_act_titl … id=A3FUW51DUTQGJS
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001GNBVU8/ref=ox_sc_act_titl … id=A118P2HWIGF7XF
Колебая се защото продавачът не е Амазон  Rolling Eyes Моля за мнения  Praynig

# 623
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Момичета добро утро,
от 2 седмици имам два въпроса и все не ми остава време да пиша:
1. Когато даден артикул пише, че го няма в наличност, поръчай сега и ще ти бъде доставен когато пристигне - кога ще ми блокират сумата за него - веднага или след като  е наличен и пред това време на чакане мога ли да откажа по-всяко време поръчката. това за немския амазон
2. този кашер за прозорци с много приставки от немския - може ли линк към него че нещо не мога да го намеря

# 624
  • Мнения: 5 613
Здравейте,искам да се регистрирам в немският амазон с адрес на превозвач в Англия.Но от падащото меню не ми излиза държава Англия.Бихте ли ми казали къде бъркам newsm78

Vereinigtes Königreich е Англия ( Обединено Кралство)

ПО-лесно за адреса е да го въведеш в английския амазон,после автоматично в немския ще ти се появи Peace

# 625
  • Бг
  • Мнения: 847
Момичета добро утро,
от 2 седмици имам два въпроса и все не ми остава време да пиша:
1. Когато даден артикул пише, че го няма в наличност, поръчай сега и ще ти бъде доставен когато пристигне - кога ще ми блокират сумата за него - веднага или след като  е наличен и пред това време на чакане мога ли да откажа по-всяко време поръчката. това за немския амазон

Чипоноска, парите за продукта ще ти бъдат блокирани едва след като стане наличен, по-рано няма как да ти блокират пари за нещо, което не се знае на каква цена ще дойде.
Да, можеш да го откажеш, няма проблем.

# 626
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Момичета добро утро,
от 2 седмици имам два въпроса и все не ми остава време да пиша:
1. Когато даден артикул пише, че го няма в наличност, поръчай сега и ще ти бъде доставен когато пристигне - кога ще ми блокират сумата за него - веднага или след като  е наличен и пред това време на чакане мога ли да откажа по-всяко време поръчката. това за немския амазон

Чипоноска, парите за продукта ще ти бъдат блокирани едва след като стане наличен, по-рано няма как да ти блокират пари за нещо, което не се знае на каква цена ще дойде.
Да, можеш да го откажеш, няма проблем.
Обаче то и сега ми дава цена, на която да го поръчам, пък ще ми го доставят когато дойде. Аз затова се зачудих.

# 627
  • Бг
  • Мнения: 847
Споко, няма да ти е блокирана никаква сума до като не стане наличен артикула.

# 628
  • Мнения: 109
Благодаря ви момичета,цял един живот не бих се сетила Embarassed

# 629
  • София
  • Мнения: 3 181
Праха за пране Bold Crystal, който много от вас си купиха отново е на £6.00 за 33 капсули

Общи условия

Активация на акаунт