По колко време водите децата пеша на разходка?

  • 1 263
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Нашата количка е зазимена и всички разходки са пеша, за ръка. Големи разстояния не сме покорявали ,просто защото приятелчетата й- деца от квартала идват в нашия двор,  а площадката , на която ходим, е срещу нас.

# 16
  • Мнения: 2 959
И нашата количка е зазимена и разходките са пешком, но не навън защото от дълго време темп. са доста минусови, а по молове-те. Като време гледам около 1ч да има ходене. Когато се поизмори, Дана се спира, гледа по витрините и след това отново.

# 17
  • Мнения: 1 645
Ами ние сме без количка от както проходи(на 1 г и 1 месец) не че и преди това седеше в нея.
Дани,не ходи а непрекъснато тича.Може да издържи доста дълго(повече от 1 час) без да се умори,но когато това стане искам не искам го поносвам малко.
Много рядко ходи за ръка,предпочита да тича на воля.

# 18
  • sofia
  • Мнения: 8 938
На по-дълги разстояния без да иска да го гушкам след две години.
Браво на вас Grinning ще зарязвате количката.

# 19
  • Мнения: X
По принцип може да ходи страшно много, лошото е, че е в избраната от нея посока, която може и да е кръг Crazy Много рядко ходи за ръка, обикновено тича, smile3540 а сме махнали количката от 1г.1м. и аз редовно търча, дърпам я, поносвам я до подходяща точка на избраната дестинация, от която продължаваме дружно. Аз немога да седя с часове на площадките - имаме точно до нас, но ми е толко' скучно, че полудявам, предпочитам да имам цел и посока на ходенето, поради което временат, в които седеше кротко в количката ми липсват Confused

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
По принцип може да ходи страшно много, лошото е, че е в избраната от нея посока, която може и да е кръг Crazy Много рядко ходи за ръка, обикновено тича, smile3540 а сме махнали количката от 1г.1м. и аз редовно търча, дърпам я, поносвам я до подходяща точка на избраната дестинация, от която продължаваме дружно. Аз немога да седя с часове на площадките - имаме точно до нас, но ми е толко' скучно, че полудявам, предпочитам да имам цел и посока на ходенето, поради което временат, в които седеше кротко в количката ми липсват Confused
Беше тя...аз дълго и горко съжалявах за мирните времена на 6 колела. Хубаво си описала процеса Laughing

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моя в затворени помещения може да върви без да спре с часове, но като е навън много се лигави, върви 100м. и започва да мрънка да го нося. Предпочита да го нося (дори и в количката не иска) и да гледа от високо света вместо да върви сам. Ужас направо. А проходи на 9м. за срамотиите.

# 22
  • Мнения: 5 577
Оле, не е истина, тъкмо влизам да пускам такава тема.

Бибак, ти си пророк!

Общи условия

Активация на акаунт