Бабо Марто ти ела и на майките от ИБ кажи, че вече идва пролетта!

  • 35 175
  • 705
  •   1
Отговори
# 645
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Ани чета те аз скоростно и вместо да прочета, че имаш 11 дупки на ушите, прочитам, че имаш 11 уши и си викам боже защо си е сложила толкова много Joy Joy Joy

# 646
  • shumen
  • Мнения: 18 253
Хаха,Меци,разсмя ме.Как ще е с 11 уши,Ани?
Ние се разходихме добре днеска,поигра,побяга и пак заспа веднага.Утре пак така,че вкъщи иначе ме подлудява.
Петьофче,ти да не си от Асеновград?Аз съм родом от там,но не съм си ходила от 10 години сигурно.Нашите си ходят всяко лято,ама мен с малко дете все не ме огрява.Сигурно много се е променил града.Кажи коя е тази детска градина дето е дадоха с това отровно мляко-да не би да е на Баделема или съм в грешка?
ММ днеска каза,че в Събота ще дойде да ни прибере.Ако знаете как ми хареса при мама и хич не ми се иска да си тръгваме,ама няма как.За Великден пак ще ни докара и ще ни остави за 2-3 седмци.Дано вече е по-топло,че по цял ден да сме навънка с малчо.

# 647
  • Мнения: 2 358
уахаха Ани, само да кажеш, че не си чула или разбрала нещо, с 11 уши няма да ти мине номера  Joy Joy Joy Joy . Мецо от къде ги взе тези 11 уши бе душа
Дани на мен си ми е най-добре вкъщи ни при мама, ни при свеки. Сега бях 2 дни при мама и с нетърпение чаках да си се прибера в моята разбутана и мръсна кочинка  Crazy

# 648
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Мецо от къде ги взе тези 11 уши бе душа
ами явно си имам в запас да раздавам наляво и надясно, щото друго обяснение нямам Mr. Green Mr. Green

# 649
  • shumen
  • Мнения: 18 253
Ренди,не си само ти.И на мен най-добре си ми е вкъщи,но понеже живеем със свеки и се дразня за всичко,което тя е направила не както трябва.

# 650
  • Северозапада
  • Мнения: 5 490
Честит рожден ден на порасналата Калин(к)а! Да расте здраво, будно и щастливо дете и все така да радва мама и тати!
Аз също се чудя за пробиване на ушите. ММ само подпитва. И при мен аргументите са за това, че растат ушите и да не се изкривят нещо (макар, че съм чувала, че ушите растат до края на живота). Моите са пробивани 2 пъти първите дупки + още няколко в тинейджърска възраст, но нямам психически травми от това. Първите веднъж ми ги пробиваха с игла и конец на около 6-7 г., но не изтърпях конеца. А после на около 10г. с пистолет. Тогава доста ме боля, оказа се, че са ми стиснали повече едната обица и едвам я свалиха нашите. Ама минало-заминало, на 14 г. пак отидох да си правя 2-3 дупки  Mr. Green.

# 651
  • Мнения: 1 884
Честит Рожден Ден на голямата дама Калина-да е жива и здрава,да расте весела и щастлива!


п.с-Мамите на момчета с въпрос-като пишка Ради ми казва,че му пари/явно и затова не иска да ми казва,че му се пика/на външен вид вс е ок,т.е пилето не е зачервено или нещо по особено..дали сте имали подобна ситуация,разбира се ще звънна на педи,но ми се случва за първи път Confused Confused

# 652
  • Мнения: 2 358
направо ако можеш грабни едно направление за уролог

# 653
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Забравих да кажа, че роклята на Дени много ми хареса - много е сладурска  Hug


Това ни е от яслата снимката от 8-ми март, на мама сериозното момиче  Laughing

Последна редакция: чт, 13 мар 2014, 15:36 от roxanna

# 654
  • Мнения: 1 884
направо ако можеш грабни едно направление за уролог
да и аз за това се сетих на първо време Rolling Eyes

# 655
  • София
  • Мнения: 1 227
А са Меца да сметне Ант колко уши има?  Joy Joy Joy hahaha hahaha Hug
Мечкони, заведи го на специалист наистина, но ако му зараства разкъсаното пак ще му е неприятно, то си е като рана и от урината е неприятно усещането сигурно. Дава ли да му я позабелваш? Моя син 2 години не даде да му я пипаме, че си я беше протъркал Joy Joy / като седеше на гърнето опъваше, вадеше, прибираше.. хахаха как звучи само /, сега дава и то от много скоро иняма проблем никакъв.
Ау, много е сладка малката разбойничка. Heart Eyes Поне на хубав фон са я снимали, нашата снимка от яслата с кеф я изхвърлих, отзад за фон, като тези олекотените юрганчета във всевъзможни цветове. ooooh! Mr. Green

Последна редакция: чт, 13 мар 2014, 15:40 от ANI BANI

# 656
  • Мнения: 2 358
ооо и Влади дърпа здраво пишката, то е едно разтягане, една игра мани мани - мъже  Joy

# 657
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Здравейте !
Ваве, да ти е жива и здрава прекрасната Калина ! Да е много умно, палаво и весело дете  Mr. Green Честита ви 1 - ва годинка  Heart Eyes

Ние се върнахме от ДК, педи каза, че това поведение, което описвам е рефлукс, ще ходим на гастро - ентеролог, освен това ще ходим и на нефролог, ще даваме кръв, ще пишкаме ... А, утре сме на кардиолог  Crazy Ставам, че Насето ме вика, надявам се после пак да имам време да пиша.
 Hug Hug Hug за всички !

# 658
  • Мнения: 1 884
не,не от дърпането-тази процедура я направихме отдавна,но просто от вчера и денс вече доста по-упорито... Rolling Eyesказва,че му пари

# 659
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Вава жива и здрава да ви е Калина и много да ви радва.  bouquet
Мечи що не му пуснеш една урина да видите да няма някакви гадини вътре. Обади се на доки и пиши какво ти е казала.
Слав не искаше да пишка само като баща му му беше дръпнал пишката и му щипеше.
Скрит текст:
Сега не дава да я пипаме много много, но все пак успяваме да я измием. Миналата седмица почна да се дърпа яко и баща му го хвана да я разгледаме. Има едно топче смегма от страната, от която не се е отлепила(отлепена е едностранно и несиметрично в момента) та изглежда го дразни и затова не дава да я мием. Мисля че скоро ще може да се отлепи, защото топчето се придвижва бавно към неотлепеното ръбче, но ако не стане до 2-3 седмици вероятно ще го заведем да я почистят, за да не стане някоя инфекция ooooh!
А иначе и той си я дърпа, а онзи ден като ми беше ядосан и пищеше зверски се опитваше да си отскубне топчетата Shocked
Либре я не зачезвай така Naughty То не че аз не зачезвам амаааа. Embarassed
Арвен дано всичко е наред с Насето и да спре да нервничи скоро Hug
Аз имам дупки на ушите. Пробихме ги в 4-ти клас. Преживяването беше толкова "приятно", че въпреки че много искам още по една дупка на всяко ухо вече 20 години не смея да отида да ме дупнат. ooooh! Ако ме бяха питали щях да предпочета да няма спомен от пробиването и периода след това(около 6 месеца),в който ми береше едното ухо, защото лелката с иглата ми изпусна обицата на земята #2gunfire Сега не нося обици. Слав откри на всички ушите и сега е едно опипване и опъване по цял ден, а сутринта така ме захапа, че го наказах в ъгъла да поседи 30 секунди и да си обмисли деянието ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт