Отговори
# 30
  • Мнения: 16 079
Честита Баба Марта,много здраве  и късмет на всички  Hug Hug Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 21 201
Не вярвах, че може да си плюл някого-актьор, актриса и след това да му/и се кланяш, а то можело бре. newsm09
Списанието му вече е на пазара.
Лека Ви нощ. Hug    love001

# 32
  • Мнения: 15 884
Ми тя вместо да помогне само на оглед минава  Joy Joy Joy

Сладурки,аз мисля да полягвам,че пих една чаша винце одеве и сега нещо доста взех да се прозявам,пожелавам на всички лека и мека,да спите в кош и да сънувате разкошшш  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  
Как ми бяха двете с Тери, ако им бях дала по една парцалетка, да съм забравила ве4е Whistling

Дани,лека Hug Hug Hug
Ир4е, лека Hug Hug Hug

# 33
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Само да ви кажа лека,че пиша от тела,а утре ще ви захвалвам  Hug Hug Hug
Бях на рожден ден,та да не мислят някои,че скърбя за двойката на века hahaha hahaha hahaha
Неврачето,ми дошло,доживяхме значи  Hug Hug Hug
Тъй цепи ме яко тиквата,та честита баба Марта,мили мои откачалки,да сме здрави,а пък другото са бели кахъри  Hug Hug Hug

Ирка Hug Heart Eyes Heart Eyes Ходи лягай тогава, а утре ще си говорим за двойката на ... супата  Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha

# 34
  • Мнения: 16 079
Дани Heart Eyes Heart Eyes HugИрка Heart Eyes Heart Eyes HugЛелче Heart Eyes Heart Eyes Hug лека и сладки сънища  smile3524 smile3524 smile3524 smile3524

# 35
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мичоно, Heart Eyes изтегли ми 5-ти сезон на Никита, че ше умрем начи... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Помоооооощ!!!!

http://www.zamunda.ch/details.php?id=182505&hit=1

Нарцисчева Heart Eyes Hug

# 36
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Само да ви кажа лека,че пиша от тела,а утре ще ви захвалвам  Hug Hug Hug
Бях на рожден ден,та да не мислят някои,че скърбя за двойката на века hahaha hahaha hahaha
Неврачето,ми дошло,доживяхме значи  Hug Hug Hug
Тъй цепи ме яко тиквата,та честита баба Марта,мили мои откачалки,да сме здрави,а пък другото са бели кахъри  Hug Hug Hug

Ирка Hug Heart Eyes Heart Eyes Ходи лягай тогава, а утре ще си говорим за двойката на ... супата  Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha
+1

# 37
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Зизче, ма къФ ти е проблемЪ?  newsm78

Мичо, другия път напраУ им тикай парцалетките в кунките. hahaha

# 38
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Лека, Наде  Hug Heart Eyes Heart Eyes, Дани  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Профче  Hug Heart Eyes Heart Eyes И мен ми се върти АФК-повторението и наближаването на сериала на Киво  Mr. Green Peace Трябва подбутване и развълнуване  Mr. Green Макар че не го забелязах днес в рейтинга - хич даже  Naughty И ако не направят някаква стъкмистика, рейтингът трябва да е по-нисък от миналата седмица  Peace

# 39
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Мичоно, Heart Eyes изтегли ми 5-ти сезон на Никита, че ше умрем начи... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Помоооооощ!!!!

http://www.zamunda.ch/details.php?id=182505&hit=1

Нарцисчева Heart Eyes Hug


Ако Мима не може, може да се пробвам да се сборя и аз  Grinning Peace

# 40
  • Мнения: 15 884
Мичоно, Heart Eyes изтегли ми 5-ти сезон на Никита, че ше умрем начи... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Помоооооощ!!!!

http://www.zamunda.ch/details.php?id=182505&hit=1

Нарцисчева Heart Eyes Hug

http://www.zamunda.ch/details.php?id=182505&hit=1 дърпам го Peace

# 41
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Скрит текст:
Зизче, екстра е новото крило, няма да се притесняваш!  Peace

Жани, сладки фемирчовци!  Heart Eyes

Белл, добре запазен олд скуул!  thumbsup

Радвам се, че Нервачето е наминала. Hug
Чудесно е, че Неси си е активирала отново туитъра. Grinning

Пък супата дето са я яли Ча и Серка трябва да е била много кисела. Mr. Green Изглеждат като пили оцет. И какви са тия папараци дето ходят в 4,30 сабахлем да дебнат кой къде нагъва чорби?! Те по откачени и от тия с чорбите. Mr. Green hahaha hahaha Толкова време уж се криха и баш сега, когато почва излъчването на АФК, по ранина се появяват удобни за заснимане - без охрана, Ча не откупува снимки, не кара да ги трият и не се кара с фотографиращите ... брех, брех, каква промяна за два-три дни!  ooooh! И въпреки, че ми стои много нагласено, пак ме дразни.
Скрит текст:
Просто Серка ми е отвратителна. Sick Ако беше някоя друга, нямаше да се нервя. Вчера много ми хареса Дамла Дебре във фрагмана на новия си филм. Heart Eyes За мен тя щеше да е най-добрата Мира, а не Тестостеронката.  Peace

Честита Баба Марта на всички!  Hug
Аз още не съм взела никакви мартеници, не съм и правила. Embarassed
[/spoiler]

Ха ха  newsm10

Ми ходят и по това време папараците, като са ги повикали на адрес, ще ходят ами  tooth

 И аз това казвам- как пък точно до прозореца са седнали, при това с лице, а не с гръб към него,  под лампите, възможно най-осветени да бъдат, че иначе на снимките няма да си личи кой кой е tooth

И какви са тези супи в четири сутринта, пък ако ще и от сет да излизат...айде бе ooooh!

# 42
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Молим който може да ми го дръпне...аз не мога...при мене неще да захапе... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 43
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Успяваш ли... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

# 44
  • Мнения: 15 884
Молим който може да ми го дръпне...аз не мога...при мене неще да захапе... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
нема пиъри Rolling Eyes и при мен така #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт