Отговори
# 15
  • Мнения: 21 201
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ НИЕ, ДЕЦАТА НИ, ПОЛОВИНКИТЕ НИ, БЛИЗКИТЕ НИ!

Скрит текст:


И нашите мартенички ФЕмир. Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 16 079
Линче Heart Eyes Hug Heart Eyes лека

# 17
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Мерабааа  Hug Hug Hug Накупих мартеничките,вече мога да посрещна Баба Марта  Party

Миши  Hug ,много готино авче и е с твоите любими макове  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Вани  Hug  и тук да ти честитя готината нова премянка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ани се е появила,наминавай по-честичко,тук винаги ще си си като у дома  Hug Hug Hug  Весело изкарване в Станбула   Hug

Лека нощ и сладки сънища на Звездето  Hug Hug Hug

Профи,радвам се,че бетоновозът вече си е паркиран у вас,дано бързо се възстанови напълно и да не се разваля повече  Hug Hug Hug

Сега да захваля и екипа на новото крило  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Зиз  Hug ,първо за теб като главен архитект  newsm51 newsm51 newsm51

За Жанка  Hug ,за разкошните ФЕмирчовци  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51

И за Бел  Hug ,за подсигурените олд скул колажчета newsm51 newsm51 newsm51  
Припознах се и аз като участник в олд колажчетата на две места  Party Party Party

И за всички малко сладки изкушения  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug
Скрит текст:


# 18
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Линче,лека и сладки сънища  Hug Hug Hug

Честита Баба Марта и от мен,сладурчта,да сме живи и здрави всички,както ние,така и семействата ни,да сме бели и червени,весели и засмени  Hug  lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss  Hug

Скрит текст:

Последна редакция: сб, 01 мар 2014, 00:17 от *ДанИ*

# 19
  • Мнения: 15 884

4естита баба Марта
Бели и 4ервени, румени, засмени
вси4ки в диспансера, развеселени Party Party Party

# 20
# 21
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Честита Баба Марта...да сме все така красиви, весели, засмени   bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 22
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

Мими,овърша ли тръстиката вече  Hug Hug Hug

# 23
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Честита Баба Марта и от мен, милички щури съдиспансерчета  Grinning Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много здраве и късмет, румени и засмени Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: сб, 01 мар 2014, 00:31 от Екстри - ВиАйПи (Нарци-олд винилова "флашка")

# 24
  • Мнения: 15 884
не Mr. Green Зизуна виде Бейрута днес Joy Joy

# 25
  • Мнения: 15 884
Честита Баба Марта...да сме все така красиви, весели, засмени   bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Hug Hug Hug
Честита Баба Марта и от мен, милички щури съдиспансерчета  Grinning Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много здраве и късмет, румени и засмени Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Hug Hug Hug

# 26
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Ми тя вместо да помогне само на оглед минава  Joy Joy Joy

Сладурки,аз мисля да полягвам,че пих една чаша винце одеве и сега нещо доста взех да се прозявам,пожелавам на всички лека и мека,да спите в кош и да сънувате разкошшш  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  

# 27
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 416
Брях, викам си какво съм направила, та сте се юрнали да ми благодарите, пък то Зизуня  ме захвалила Mr. Green

Олд ама голд Mr. Green добре, че си ги събирам като ги пускате по страниците, вие момичета сте техни създатели, аз само си ги копвам и съм ви много благодарна за смеха и емоциите, често си преглеждам запасите и всеки път си умирам от смях Laughing

Няма да ви изреждам  поотделно миличките ми, че със сигурност ще пропусна някоя  Hug

пп Честита Баба Марта на всички- да сте живи и здрави,  това е най -важното Hug

пп2 Жани ми се губи днес- сутринта щеше да ходи на доктор в Пловдив, че от доста време гърлото и не минавало, дано да е наред всичко.... Жани, ако ни четеш  Hug Hug Hug

# 28
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 005
Зизче, екстра е новото крило, няма да се притесняваш!  Peace

Жани, сладки фемирчовци!  Heart Eyes

Белл, добре запазен олд скуул!  thumbsup

Радвам се, че Нервачето е наминала. Hug
Чудесно е, че Неси си е активирала отново туитъра. Grinning

Пък супата дето са я яли Ча и Серка трябва да е била много кисела. Mr. Green Изглеждат като пили оцет. И какви са тия папараци дето ходят в 4,30 сабахлем да дебнат кой къде нагъва чорби?! Те по откачени и от тия с чорбите. Mr. Green hahaha hahaha Толкова време уж се криха и баш сега, когато почва излъчването на АФК, по ранина се появяват удобни за заснимане - без охрана, Ча не откупува снимки, не кара да ги трият и не се кара с фотографиращите ... брех, брех, каква промяна за два-три дни!  ooooh! И въпреки, че ми стои много нагласено, пак ме дразни. Просто Серка ми е отвратителна. Sick Ако беше някоя друга, нямаше да се нервя. Вчера много ми хареса Дамла Дебре във фрагмана на новия си филм. Heart Eyes За мен тя щеше да е най-добрата Мира, а не Тестостеронката.  Peace

Честита Баба Марта на всички!  Hug
Аз още не съм взела никакви мартеници, не съм и правила. Embarassed

# 29
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Само да ви кажа лека,че пиша от тела,а утре ще ви захвалвам  Hug Hug Hug
Бях на рожден ден,та да не мислят някои,че скърбя за двойката на века hahaha hahaha hahaha
Неврачето,ми дошло,доживяхме значи  Hug Hug Hug
Тъй цепи ме яко тиквата,та честита баба Марта,мили мои откачалки,да сме здрави,а пък другото са бели кахъри  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт