Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 13

  • 50 183
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 116
Здравейте!Епизода беше изпълнен с много мъка-Фран,Джейд,Леон и Вилю с техния инат..харесвам Диего,но искам да Леон и Виолета да се съберат,просто ми липсва тази двойка. Rolling Eyes Людмила и Феде Heart Eyes Джейд въпреки,че в 1сезон беше злобна,тя е добър човек и любовта и към Херман е истинска Peace Фран горката страда..поне знаем,че не заминава  Hug Представяте ли си Напо да се върне за 3 сезон Joy Sick .. имаме най-добрия тур-агент Joy

# 706
  • Мнения: 302
Кати ще пишеш ли нов епизод   bouquet
утре

# 707
# 708
  • Мнения: 66
ВНИМАНИЕ: КЪМ ВСИЧКИ ФЕНОВЕ НА ИСТОРИЯТА МИ!

Скрит текст:
Вече завърших и последния епизод на втори сезон. Приятно четене ви пожелавам, епизодите са доста дълги, но надявам се, и интересни. Е, вие ще решите това!

СЕЗОН 3 - УТРЕ! (Поне ще се постарая да е тогава.)

# 709
  • Мнения: 120
ВНИМАНИЕ: КЪМ ВСИЧКИ ФЕНОВЕ НА ИСТОРИЯТА МИ!

Скрит текст:
Вече завърших и последния епизод на втори сезон. Приятно четене ви пожелавам, епизодите са доста дълги, но надявам се, и интересни. Е, вие ще решите това!

СЕЗОН 3 - УТРЕ! (Поне ще се постарая да е тогава.)
Добрее Hug Whistling

# 710
  • Мнения: 302
ВНИМАНИЕ: КЪМ ВСИЧКИ ФЕНОВЕ НА ИСТОРИЯТА МИ!

Скрит текст:
Вече завърших и последния епизод на втори сезон. Приятно четене ви пожелавам, епизодите са доста дълги, но надявам се, и интересни. Е, вие ще решите това!

СЕЗОН 3 - УТРЕ! (Поне ще се постарая да е тогава.)
охо 3 сезон! Аз съм на 6 епизод от 2 сезон. Този ще го правя с по 20 епизода

# 711
  • Мнения: 120
Добрo утроо Simple Smile

# 712
  • Мнения: 0
ВНИМАНИЕ: КЪМ ВСИЧКИ ФЕНОВЕ НА ИСТОРИЯТА МИ!

Скрит текст:
Вече завърших и последния епизод на втори сезон. Приятно четене ви пожелавам, епизодите са доста дълги, но надявам се, и интересни. Е, вие ще решите това!

СЕЗОН 3 - УТРЕ! (Поне ще се постарая да е тогава.)
охо 3 сезон! Аз съм на 6 епизод от 2 сезон. Този ще го правя с по 20 епизода
ю
повече - по-добре newsm10 newsm10 newsm44 newsm68 аз много харесвам историите ти

# 713
  • Мнения: 0
Рая, почвай с новата тема, че до утре тази ще сме я изписали Joy Joy Joy Joy

# 714
# 715
  • Мнения: 366
ВНИМАНИЕ: КЪМ ВСИЧКИ ФЕНОВЕ НА ИСТОРИЯТА МИ!

Скрит текст:
Вече завърших и последния епизод на втори сезон. Приятно четене ви пожелавам, епизодите са доста дълги, но надявам се, и интересни. Е, вие ще решите това!

СЕЗОН 3 - УТРЕ! (Поне ще се постарая да е тогава.)

Много се радвам! С голям интерес следя историята ти, много е интересна! Heart Eyes Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 366

Как може да е толкова прекрасна? Heart Eyes Heart Eyes

# 717
  • Мнения: 366
Да ви се похваля. Днес по музика учихме за музикалната култура в други страни и имахме и за Аржентина. И госпожата пусна песни от Виолета. Бяха: Si es por amor, Hoy somos mas, Yo soy asi и Te creo. Много съм щастлива, направо като ги чух и онемях....... newsm44 newsm68 dance dance  bigdance2

# 718
  • Мнения: 0
да си припомним направо превъртете на 40 мин„http://www.dailymotion.com/video/x13uwdp_violetta-2-capitulo-46-completo_shortfilms

# 719

Общи условия

Активация на акаунт