Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 13

  • 50 171
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 117

Колко беше сладка и малка преди.  Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 286
Новият епизод беше уникален!Людмила,каквото и да приказва се влюби много в Феде,а той сладура как я дразни с това бууум Laughing Нати и Ками се усетиха навреме. Много ми хареса клипа на момчетата беше ми много приятен Crazy Диего каквото и да прави Вилю не може да забрави Леон и това е видно,но мисля,че въпреки всичко тя пак го харесва,но просто по-друг начин Peace За Грегорио отново нямам думи този човек полудява все повече и повече във всеки следващ епизод  Joy Стана ми жал за Пабло с какви хора работи чак главата го заболя Joy Падането на Вили и това,че Леон я хвана ми беше много романтично много сладка сцена Crazy Фран много тъжи,но знам,че ще остане баща и не постъпи правилно,но когато разбере,че студиото и приятелите и са като едно второ семейство ще се осъзнае.Песничката на Анджи много добре я сработиха всички бяха уникални Wink Джейд просто не мога да я позная май наистина ще скрои капан на Есмералда  Flutter

# 737
  • Мнения: 1 117
Дъгичке, радвам се, че си си взела книгата за дизайн, ще чакаме снимки.
Миши, честито и на теб за книгата "В моя свят".

Може ли Феде да е толкова красив и сладък?! Нямам думи.  Heart Eyes И аз ще взема да полудея като Людми заради него.  Laughing
Людмила е много хубава с изправена коса.  Heart Eyes Ауу, а как само гледаше Феде докато той й говореше, а особено като я пипна.. ;д
Много ми харесва, че Виолета прави всичко възможно, за да може Фран да не замине, не се отказва пред нищо. На това му се казва истинска приятелка.  Peace Стана ми мъчно, когато Фран се разплака и двете се гушнаха.  Sad Heart Eyes А баща й не може да мисли по този начин. За него те са малки, но всъщност не са. За последните години пораснаха много, но и не само това е фактор. Фран също има чувства и не може някой да вземе решение вместо нея, което ще промени изцяло живота й, дори и това да е собствения й баща.
Гадно ми е за Диего, че прави какво ли не, за да се хареса на Виолета, но.. на сърцето не може да се заповядва. Тя все още е влюбена в Леон. Бяха много сладки накрая на епизода, когато тя падна и той я хвана.  Heart Eyes Това момиче трябва да внимава, винаги се спъва. ;дд Добре, че винаги има момчета, които да я хващат, иначе щеше да си изпочупи всичко горката.  Laughing
Рая  Shocked Shocked Не мога да повярвам какво написа !   #Crazy #Crazy
Не можеш да повярваш на това, което написах за Леонета ли? ;д Ами.. фактите са си факти.  Laughing Наистина бяха много сладки накрая, а и си личи, че Виолета все още го обича. Тя сама го каза. Няма как да се правя, че не е така.  Laughing

# 738
  • Мнения: 562

Колко беше сладка и малка преди.  Heart Eyes
Даа  Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 366

Сладурана, липсва ми мини Тини. Heart Eyes Heart Eyes

# 740
  • Мнения: 1 117
Новият епизод беше уникален!Людмила,каквото и да приказва се влюби много в Феде,а той сладура как я дразни с това бууум Laughing Нати и Ками се усетиха навреме. Много ми хареса клипа на момчетата беше ми много приятен Crazy Диего каквото и да прави Вилю не може да забрави Леон и това е видно,но мисля,че въпреки всичко тя пак го харесва,но просто по-друг начин Peace За Грегорио отново нямам думи този човек полудява все повече и повече във всеки следващ епизод  Joy Стана ми жал за Пабло с какви хора работи чак главата го заболя Joy Падането на Вили и това,че Леон я хвана ми беше много романтично много сладка сцена Crazy Фран много тъжи,но знам,че ще остане баща и не постъпи правилно,но когато разбере,че студиото и приятелите и са като едно второ семейство ще се осъзнае.Песничката на Анджи много добре я сработиха всички бяха уникални Wink Джейд просто не мога да я позная май наистина ще скрои капан на Есмералда  Flutter
Феде ми е много забавен, когато се заяжда с Людми.  Laughing И аз мисля, че Виолета харесва Диего, по-нататък и ще се влюби в него, но чувствата й към Леон са по-силни. Клипът на момчетата беше страхотен.  Heart Eyes Песента на Анджи, която изпълниха също беше страхотна.  Heart Eyes

# 741
  • Мнения: 120
Рая, направи ли новата тема?  Peace
 

# 742
  • Мнения: 1 117
Ето я и новата тема. ;д Заповядайте в нея.  Hug
НОВАТА ТЕМА

# 743
  • Мнения: 4
Честита нова тема!

Общи условия

Активация на акаунт