Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите и преди и след това - Тема 195

  • 59 691
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 41 919
Добро утро! Hug

Цвети HugЛина HugНадин HugДороти Hug

Ами за да получават този хонорар значи са го заслужили!Колко време молиха Туба за този проект и я чакаха да приеме!  Peace

Слънчев ден и успешна нова седмица! newsm51

# 721
  • Пазарджик
  • Мнения: 425


Здравейте, мили приятелки! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug


Благодаря за поздравите Ви за моя имен ден! Наистина ме трогнахте. Късно снощи почти в края на деня "влезнах" в темата и бях много приятно изненадана, бях забравила за този празник.

Скрит текст:
Два дни бях на селската ни къща заедно с цялата фамилия, а там "тръстиката" винаги е голяма, особено в този сезон.

Поздрав от мен




http://vbox7.com/play:b33d2515b2


# 722
  • Мнения: 4 248
Здравейте Запленени от Туба и героините й
Цвети, Линка, Надин, Баги, Злати, Дори, Рали, Дани, Ваня, Клари, както и всички спорадично отбиващи се тук Hug Hug Hug
Едно обедно кафенце, няма да е злае, нали?!
Скрит текст:


А вчера е имало и именница в темата ни -Гуга newsm51 Честит Имен Ден на патерица! Да си жива и здрава, както и хората около теб, и да си с все такъв младежки дух!

Да изчезне човек за малко - и колко много материал има за четене и гледане Whistling Laughing Ама гледам, че сте се справили блестящо - и преведения епизод на КРА сте изкоментирали, както и новия трейлър.  yes
Да благодаря на всички преводачи и тези, които редят субовете, благодарение на които сериалът и всичко около него става разбираемо за такива като мен, които грам не отбираме  от турския език


И на мен много ми хареса преведения епизод Peace Хубаво е, че за сега действието се развива на пълни обороти и зрителя е увлечен в случващото се през цялото време. А Туба и Енгин, както и двата отрицателни образа-чичо и Метин, се справят превъзходно с ролите си  thumbsup

Колкото до Забрадката за сега все още не съм я погледнала. Надявам се тази седмица да намеря време Rolling Eyes

Слагам ви едно реално видео за един кралски пингвин. Мисля, че ще ви е интересно да го видите Heart Eyes
Скрит текст:
Лала /пингвинът/ е спасен от рибарски мрежи и е лекуван в едно Японско семейство. След оздравяването си отказва да си тръгне от там и те си го отглеждат като домашен любимец. Направили са му специална стая с аir condition. А той ходи в рибарския магазин на градчето да си ппазарува риба с раничка на гърба. Видеото е заснето 1996 г

http://www.flixxy.com/pet-penguin-goes-shopping.htm
http://www.flixxy.com/pet-penguin-goes-shopping.htm

Скрит текст:


Мисля, че довечера докато стигна до тук и вие вече ще сте в новата тема Whistling

Хубав ден и спорна седмица!   love001

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 13:37 от kanti

# 723
  • Мнения: 2 195
Здравейте  Hug

Нова седмица, нов късмет Heart Eyes 
И много усмивки:

И един нов кадър, не е от фрагмана.



# 724
  • Мнения: 41 919
Здравейте! Hug

Гуга HugКанти Hug Баги Hug

Нови снимки от 3-ти еп.



# 725
# 726
  • Мнения: 10 031
Здравейте момичета!  Hug
Видях, че имаме резюме за епизода, много удобно, поставено в снимка!  Hug



Злати  Hug благодаря за снимките. Мен ми направи впечатление тази


Позволява си да я държи, докато се карат!   Joy Joy Joy

# 727
  • Мнения: 2 195
Линка, държи я да не избяга или да не му фрасне една, иначе за какво друго Wink
Ти да не вземеш и на Йо да гледаш през очите на Ел.?  Wink

А мене тази много не ми допада - как виновно е свела глава, като Хасрет по време на урок Crossing Arms

# 728
  • Мнения: 10 031
Естествено, че гледам на Йо с очите на Ел!  Joy Joy Joy
Няма как, това си е традиция!  Joy

Засега  не го харесвам!  Naughty Нахален, вре си носа навсякъде!  Crossing Arms Тя е притисната до стената, той също я притиска!  Sad

И защо да му вярва, като й казва, че иска да й помогне?!  Няма никакви основания. Той си гледа неговия интерес - да разбере истината, и макар, че и нейните интереси съвпадат донякъде с това, истината да излезе на яве, да бъдат открити убийците, в настоящия момент приоритетите на Ел са други. Най-важното е, сестра й да бъде спасена, всичко останало може да почака.  Peace

Много й е трудно да вярва на когото и да е. А на някакъв непознат нахалник - съвсем.  Crossing Arms

# 729
  • Мнения: 2 195
Мале, Линка , и ще се влюбиш в "нахалник, който си вре носа навсякъде" Rolling Eyes Ама щом спазваме традициите, аз пък трябва да го захапя, ако ми притиска и разплаква Елифчето.  Не че вече не съм си наточила зъбите Joy Joy Joy

# 730
  • Мнения: 10 031
Ами в положението, в което е Ел, няма кой знае какви пътища за бягство от ситуацията.   ooooh!
Вероятно няма да му се довери до край, но след като Йо разбере, че сестра й е отвлечена, всъщност няма какво да губи, ако му се довери, той  така, и така, знае. Може пък да помогне.  Blush
Мисля си, че когато отиде в дома му, тогава вече го търси за помощ.  Peace

Една Аси за разкош!  Heart Eyes



Аз май за Курото повече преживявам!  Joy Joy Joy
Ако го хване Таяр в непоряд, като нищо ще го разфасова!  Joy Joy Joy

Предупредете Златина Я! Тревога! Куру в опасност!  Joy Joy Joy

# 731
  • Мнения: 4 535
При мен засега няма никакъв знак да вляза в традициите за екранните половинки на Туба  Embarassed Чакам Йо да покрие представата ми за бягане и качване по стълби Wink Бих се примирила и ако ми се мерне с ракета за тенис или футболна топка, ама засега само боксьорски умения откривам  Joy Майтапче, готино си е момчето. Ще светне като му махнат "траперските " пуловери. Ел да го затвори в познатото ни хотелче от ПС, пък да извика стилисти и коафьори...  Wink
 

# 732
  • Мнения: 286

 
Зравейте, момичета  Hug Hug Hug


Много ми е интересно как Пелин и Арда/нещо не ми харесва това момче/ ще разберат за отвлечената Нил  Thinking толкова бързо да стигнат до лошите, е то не е задължително да се разбере кои са...
Но пък това разкритие ще помогне Ел и Йо да седнат на диванчето и да обсъдят проблемите , без да се карат.

Момичета, извинявайте за невежеството ми, ама кой Куру  newsm78

 И още  ooooh! тази класация в която сме на 10 място само за филми ли е?

# 733
  • Мнения: 2 229
Дани,Куру е инището на Елиф-демек мъж на сестра и.Мацките се заиграват с фамилията му,която е Куру Joy Joy Joy
А за рейтингите-тава е класация на най-гледаните сериали през седмицата-като се има предвид колко са много-до момента въртят 47,смятай,че сме много добре Laughing То не е важно за нас,ама за тях явно е,че рекламодателите залагат много на рейтинга,иначе спират кранчето Mr. Green

# 734
  • Мнения: 2 195
При мен засега няма никакъв знак да вляза в традициите за екранните половинки на Туба  Embarassed Чакам Йо да покрие представата ми за бягане и качване по стълби Wink Бих се примирила и ако ми се мерне с ракета за тенис или футболна топка, ама засега само боксьорски умения откривам  Joy Майтапче, готино си е момчето. Ще светне като му махнат "траперските " пуловери. Ел да го затвори в познатото ни хотелче от ПС, пък да извика стилисти и коафьори...  Wink
 



И даскаличките по светски маниери,  поведение и стойка да се занимаят с него ... И малко да го закалят, че ако си махне яката или шала, да не вземе да се тръшне болен. Елиф няма кого да пита за лек, Маман цял живот са я обгрижвали, едва ли знае рецепти за лековит чай и супа. Аблата още повече Wink

Дани, и аз се зачудих как двете комисарчета ще разберат, но все пак епизодът е цели 2 часа, та сигурно нещо ще се случи, за което да не са ни подсказали. Или пък някой ще има ползва да подхвърли на полицията следа newsm78
А Куру мисля, че е актьорът жене за най-голямата сестра.
На последния ти въпрос не знам отговора от рейтинги нито разбирам, нито се интересувам. Не крия, обаче, че ми става приятно, когато сме по-напред.  Peace

Куру, добре се угоява, сякаш предчувства, че може да го разфасоват Mr. Green

Дидка, отговорила си вече Peace

Общи условия

Активация на акаунт