Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите и преди и след това - Тема 195

  • 59 516
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10 013
Дани  Hug как не знаеш кой е Куру!? Това е истинското име на Танер, мъжа на Аслъ и предполагаем любовник на Пънар, любовницата на Таяр.  Joy Joy Joy

Обясних ли ти?  Joy Joy Joy

Да ви кажа, учудена съм, че целият втори епизод е нарязан и направен на гифчета!  ooooh! ooooh! ooooh! Това нормално ли ви се вижда?  newsm78







Дани  Hug не зная как ще разберат, че Нил е отвлечена. Сигурно си имат методи, все пак са полицаи... Но може и да ни заблуждават. Не всичко, които ни казват и подсказват май е истина.  Peace

Аз докато пиша, Диди  Hug се появила.

За теб имам специална снимка, защо, сещай се...  Laughing



Сега пък Баги  Hug се е появила. За теб нямам специална снимка, съжалявам...  ooooh!

# 736
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

О хоо имаме си изненада -  Simple Smile нови снимки!  Peace

Много ми допадат - как обичам да гледам нашето момиче с огнен темперамент, ядосана е върхът  Peace



А да видим сега комисарчето ще разпали или ще угаси огънят и  Simple Smile

А този Куру...  Wink крайно време беше и нещо да направи, че то освен сините му очи друго не забелязах, губи ми се присъствието му.  Simple Smile

# 737
# 738
  • Мнения: 2 195
Linka,  smile3511 Не стига, че нищо не ми предлагаш, а и плъхове пускаш в темата. Както се просва имам чувството, че се подготвя за чичо Тайаар Stop


Аз да попитам, сега на мода ли са пуловерите на снежинки - бял на черни и черен пуловер на бели снежинки newsm78
И какво става, вместо Йо да почне да се разлиства, Ел. започва да навлича пуловери, ще каже човек, че ще гледаме зима в Рим.

Добре, че си имаме нова тема, плъхчо ще си остане тук Mr. Green 
Рина  Hug

# 739
  • Мнения: 10 013
Здравейте, момичета!  Hug

О хоо имаме си изненада -  Simple Smile нови снимки!  Peace

Много ми допадат - как обичам да гледам нашето момиче с огнен темперамент, ядосана е върхът  Peace



А да видим сега комисарчето ще разпали или ще угаси огънят и  Simple Smile

А този Куру...  Wink крайно време беше и нещо да направи, че то освен сините му очи друго не забелязах, губи ми се присъствието му.  Simple Smile

Нали сините очи си забелязала, другото не е важно!  Joy Joy Joy

Хайде да се местим! Ринка!  Hug

# 740
  • Мнения: 613

Ето ви една за всички

Хич не ми се връзва комисариото с този ваш сценарии,чаичета,абли,дрън дрън.
Тук се джитка международно.Елиф е много по напред от Хасрет,няма място за сравнение.Тя го заведе в дома си,вие хотелчета-сакън. Heart Eyes

Цитат
lina_4
Да ви кажа, учудена съм, че целият втори епизод е нарязан и направен на гифчета!  ooooh! ooooh! ooooh! Това нормално ли ви се вижда?  

Що да не е нормално,тъкмо радост за феновете ,като Мечо Пух.


Очертава  се комисарката да е  достойна партньорка на Йо. Да не е като вълк единак.


Скрит текст:
Същата сцена с Илкин я имаше и в Хулиганът с др.главен герой Махир.Пак си пиеха чай и нищеха проблеми.Няколко дена се опитвах да издиря снимка,но не успях.

Засега друга нишка  и прилика с двете дизита не намерих.А и не искам да си развалям гледането и удоволствието със прекалено задълбаване в  подробности.


О аз докато вие  сте писали,че писали и новата тема е готова.

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 21:08 от дороти 15

# 741
  • Мнения: 37
Добро утро и хубава седмица! Grinning Peace



http://tvaktuel.com/unlu-oyuncular-ne-kadar-kazaniyor/

Не знам дали е истински или измислен този материал Wink Казват за някакви протести относно разликата в хонорара на водещи актьори и останалите от гилдията.
Истина или не, не е мой проблем. За мен е важно, че момичето ни е наредено до тейзи красавци и ни радва отново с проект. А мисля, че и по света я има тази разлика в заплащането Laughing Laughing
да не говоря наедро, но мъжете са манекени, станали актьори, а Туба си е актриса или май греша? Ако греша всички да са без актьорско образование, но Туба си е най-   нали?

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 23:59 от Pandora-s-box

# 742
  • Мнения: 37
Здравейте, момичета!  Hug

О хоо имаме си изненада -  Simple Smile нови снимки!  Peace

Много ми допадат - как обичам да гледам нашето момиче с огнен темперамент, ядосана е върхът  Peace



А да видим сега комисарчето ще разпали или ще угаси огънят и  Simple Smile

А този Куру...  Wink крайно време беше и нещо да направи, че то освен сините му очи друго не забелязах, губи ми се присъствието му.  Simple Smile
Като е ядосана Туба, очите й стават черни, с червени искри - да си спомним как искаше да потроши пръстчетата на Мурат едно по едно.......

Общи условия

Активация на акаунт