Отговори
# 45
  • Мнения: 3 371
Ми нали съм жалостива, рекох да го покажа малко - да му се порадват на манИкенчето !  Laughing





# 46
  • Мнения: 1 012
Ми нали съм жалостива, рекох да го покажа малко - да му се порадват на манИкенчето !  Laughing

Тоо, на какво ли да му се радват, лещи има, криви крака, фъфли, абе, грозен отвсякъде  Shocked

# 47
  • Мнения: 3 371
Добро да е утрото и хубав денят ви, дружки !  Hug

Скрит текст:




# 48
# 49
  • Мнения: 3 371
Добро утро, дружки !  Hug 

Скрит текст:


Нося ви вест от един невероятен, от един неповторим и несравним лейтенант ! Wink Епизодът снощи, беше изключително вълнуващ - динамично действие, много, ама много любов и красота, интересни обрати и спиращи дъха сцени !  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 432
Здравейте, дами!   bouquet

Гледам Medcezir, появи се готината леля на Мерт/Сет, която наистина е адски готин образ, веднага се влюбваш в нея ( но е болна ..... ). Тръгна да излиза и каза на компанията от тийнейджъри "Хайде, Бехлюл качар!"  Party

# 51
# 52
# 53
  • Мнения: 3 371
 emiliq.nikolova88,  Hug Heart Eyes Hug





# 54
# 55
  • Мнения: 432

Ако имаше и превод, нямаше да е лошо.  Wink

Скрит текст:

# 56
# 57
  • Мнения: 3 371
Добро утро и прекрасен нов ден ви пожелавам!  bouquet

Скрит текст:

Много ми харесва новият образ на Къванч ! Не съм се вълнувала така от времето на ЗП - сега очаквам епизодите със същото нетърпение !  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 1 012
Госпожата!  Hug Разбираемо е, хубаво е филмчето.

Хубав петъчен следобед!

# 59
  • Мнения: 3 371


Днес разбрах, че моя колежка има снимка с Къванч ! Обаче разбрала с кого се е снимала / това преди няколко години, на екскурзия в Истанбул, в някакъв МОЛ, / чак, когато майка и- възрастна женица, почитателка на турските сериали, щяла да припадне като видяла снимката!  ooooh! Колегата ми понеже хал хабер си няма от дизита, рече - ми всички се разпищяха и се юрнаха да се снимат  и аз по тях ! ooooh!
И като го видя изтипосан на настолния ми календар на бюрото, ми сподели това ! Направо щях да я убия с два пръста !  Laughing Каза, че наистина е удивително красив, много дружелюбен и любезен, снимал с всички, че и по отделно даже ! Та си чакам снимката !  Heart Eyes Направо и завидях, не съм сигурна, колко благородно!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт